Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор vvetov (.)
Публикувано11.01.08 11:39



Сега поред:
Не съм шеф на фирма от известно време, само ги назначавам.


Няма фирми, чиито клиенти да не си плащат. Понякога не им е ясен начина, по който го правят, ама то не е и необходимо.
Безплатно работят организациите с иделна цел, ама и те не винаги.

А ако си добър клиент на хотела, просто ще ти представят сметката за щетите и следващия път с усмивка ще те настанят в стая с по-скъпо оборудване ... Тези хотели оцеляват


vetov

Тема Re: Абе не знам дали си спомняш, ама по Татовонови [re: Charles]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано11.01.08 11:40








Тема Ский` съа, аз съм напълно съгласен, ченови [re: Bиливap]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано11.01.08 11:43



че клуба здраво се огелбваше (ако знаеш немски ще се сетиш какво значи) и наистина доста луди хора се подвизаваха по страниците му. В крайна сметка (това вече писах) има хора, на които ако им забраниш да ругаят те просто няма да има какво да кажат.

Това и на мен не ми харесваше. Ооооообаче има един друг момент. Хипотетично. Представи си само, че некой от мод-овете се окаже войнстващ автохтонец или пък пастИр от Осветителите на сетния ден? Ми бана ми е като нарисуван. Колкото и много да ми се иска да се сдържа просто няма как да не го нарека идиот. А аз определено не смятам, че съм от тия с ругатните, псувните, флуд, спам и т.н. и т.н.

Nec Aspera Terrent

Тема Re: Ский` съа, аз съм напълно съгласен, че [re: Charles]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано11.01.08 11:51



Нямам впечатление, че някой е делнат заради политпристрастия. Това нас не ни интересува.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Ми направи Зизито мод и ще видиш.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано11.01.08 11:57





Nec Aspera Terrent

Тема Забрана няма...нови [re: Bиливap]  
Автор CKИTниk (европеец)
Публикувано11.01.08 11:59



... но се появява цензура. Колкото и добър и безпристрастен да е мод-а, все ще има някой ощетен. Затова въпросът беше поставен принципно и мнозинството беше против.

Естествено е, след подобна стъпка, служебните модератори (към които съм сигурен, че едва ли някой тук има лошо лично отношение), ще го отнесат заради принципа. Дали ще им издържат нервите и ще се справят, бъдещето ще покаже.

На мен, обаче, не ми харесва мисълта, че трябва да си "меря" думите във всеки пост, за да не наруша нещо, което някой друг може да реши, че не трябва да се нарушава. Ето това чувство ще ме накара и да пиша, и да влизам по-рядко тук. Ако това стане и с повечето стари участници, това вече ще е някакъв друг, нов клуб - обикновен, скучен, с по 20-на поста на ден, както повечето други клубове...



Тема Да бе, тука си прав. Ми то на пишман-деснитенови [re: CKИTниk]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано11.01.08 12:06



ако им вземеш от речника "задници", "предници" и "духане" направо остават без политически аргументи.



Nec Aspera Terrent

Тема Re: Забрана няма...нови [re: CKИTниk]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано11.01.08 12:30



Задачата на служебния модератор е да трие явен спам, като тоя на инфопсихото, дулек и подобни явни провокации, реклами и ако пуснеш специална тема - да е*а майката на Иванчо да речем. Та ако вие спрете да се занимавате с нас и ние няма да имаме друга работа, освен гореизброеното.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re:нови [re: Beco_]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано11.01.08 12:34



Весо, Весо ... влизам в този клуб много преди трави да се сети да ръси простотии тук.
защо първо баннаха нормалните, здравомислещите, интелигентните участници. - тези определения винаги са субективни, знаеш.
Може да са били такива за теб, но не и за други.
Може да са каквито ги описваш, но да са злоупотребили със свободата на словото.
Не знам защо са били баннати, аз отговарям само за моите думи и дела.
Знаеш ли кое е най-голямото изкушение на "най-добрите клиенти"?
Да се помислят за по-висшестоящи от шефа.
И пак опираме до въпроса дали клиента винаги е прав.
Ние тук можем да си обсъждаме, спорим, разискваме, доказваме, оборваме и какво ли още не, но не ние имаме последната дума.
А относно изнудванията и заплахите ... прочетох доста остри мнения как едва ли не клуба ще опустее и всички ще се изнесат другаде.
Това си е чиста проба жалък опит за извиване на ръце.
Или трябва да е наказание?
Само дето май на тоя, на който тези хора мислят, че трябва да се изплаши, не му пука особено.



Тема Re:нови [re: akonitin]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано11.01.08 12:36



Много е прав даже :)
Надявам се да няма бум на самоубийствата заради модераторите






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.