Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Нова руска империя!нови [re: DUAL]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано09.01.08 14:28



Има разлика между купен и надупен



В Гоцландия, противно на всяка логика комунягите се надупиха за въпросния договор. Всъщност не е противно на логиката, тъй като съвсем издържано логически е нормално подлогите да оближат задника на традиционния самодържец.

В Нигерия е значително по-различно. Както се каза по-горе там вождовете са вече купени!

Я камилата я камиларя.

Комунист ли е, главата му да дрънка по паважа!

Тема Re: Айде, айде не го плаши негъра банкер,нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано09.01.08 14:36



Та така. Пък и не виждам кое пречи да си туриш парите в Руска банка, утре при възшествието сиМедведев смята да национализира банките в Русия включая и авоарите на чужденците в тях?

Пречат възможностите за похарчване на парите ... от едната страна стоят 2 града в Русия и потенциалната възможност да си дигнеш лятна дача в покрайнините на Владивосток, а от другата цяла Европа и Северна Америка, и разбира се вила на Ривиерата



Та тъй, не казвам че е лошо да се разходиш с торба с пари из Москва, ама като изключим руская женшчина май всичко друго там е по-скъпо отколкото 2000 км в западна посока, а и климата около Владивосток не е особено приятен за почивка

Комунист ли е, главата му да дрънка по паважа!

Тема Не бе, има некви такива зачатъци. Аз докатонови [re: V.Grig]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано09.01.08 15:16



бачках един местен вожд беше предупредил фирмата ми, че или ще му шарят, или ще им създава постоянни проблеми. Ма те вече беха шарили "горе". Ингилизина се оплака в министерството и вожда почина няколко дни по-късно при "автомобилна катастрофа".



Между другото, цръните там ме водеха за вожд, понеже фамилията ми завършиваше на "чев", което те нескопосано бяха превели като chief. Докато си тръгнах бяха убедени, че имам некво племе в БГ, на което съм вожд.

...жаль сады сторожат и стреляют без промаха в лоб...

Тема Руснаците са помислили за тованови [re: V.Grig]  
Автор vvetov (.)
Публикувано09.01.08 15:25



още преди 100 години



Решение о создании Московского Народного Банка было принято на съезде российского кооперативного движения в 1908 году и явилось прямым результатом потребности кооперативного сектора в капитальных вложениях и опыте торгового финансирования. Новый банк впервые открыл свои двери на Мясницкой улице в 1911 году, а вскоре после этого основал агентства в Лондоне (1915 г.) и Нью-Йорке (1916 г.). .....



vetov

Тема Re: Газпром няма да експлоатира Нигерия:Дайте си газтанови [re: Pимл@нин]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано09.01.08 18:06



ако си мислиш че армията на ГазПром не е на ниво се лъжеш..
пък и най-сигурната защита, която ще застане в случай на нужда са СЯС на Россия... Но няма да се стигне до там -убеден съм


така , че твоите шимпанзета изпуснаха питомното от каруцата, че правят гадости - то си ги знаем




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.