Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 27.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Я какви хубави новини идват от Русия!  
Автор Sibirski (заблудился я)
Публикувано30.11.07 13:03



Раз -

и Два - .

Omnia omea qua!

Тема Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: Sibirski]  
Автор Peaлиcт (Независим)
Публикувано30.11.07 13:15



??? Или вие, русофилските дупедавци по навик получавате анална конвулсия от радост при всяка простотия, свършена от Русия?

П/П
Мнението на Шрьодер, не е от значение. Цяла Европа видя червният му корумпиран лобистки задник. Не върви бивши политици, които са на хранилка при Путин, да дават съвети на ЕС.

п/п2
А ти получи ли анален оргазъм и когато Газпром повиши цените на газта за България, след като Р. Овч. се нагъзи и промени договора, което развърза ръцете на руснаците?

Когато на хубав човек му е кофти-това е блус. Когато на кофти човек му е хубаво-това вече е чалга!

Редактирано от Peaлиcт на 30.11.07 13:16.



Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: Sibirski]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано30.11.07 13:54



Няма други глупаци като българите.
Тия олигофрени като чича ти Путкин имат манталитет че са ни подарили държавата, въртят ви както с искат като маймуни с Белене, с петрола и Нефтохима, с газта и вие се гъзите като недоебани павиани и викате Бащице дай още.

Нека ти кажа нещо да си го набиете добре в кухите русляшки тикви:

ПРО на източния фронт на НАТО ще има за разлика от руски ракети на Дрина.
Енергийна Харта ще има подписана.
Косово ще е независимо.
Разширение на ЕС на Балканите също ще има.

Ако не можете обадете се на протектората - той ще ви го набие.
Ако и това не става - пишете на





Тема Ми то ДОВСЕ то не действаше без тованови [re: Sibirski]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано30.11.07 15:00



Когато Буш-тате подписа с Горбачов, обеша че НАТО няма да се пмръдне нито на ИНЧ! А то се помръдна доста. Сега Строуб Талбот (който има бъдеще в амер дипломация, ако Хилари спечели) заявява, че Украйна влизала в ЕСТЕСТВЕНАТА СФЕРА НА ИНТЕРЕСИ НА САЩ. Там живеят милиони руснаци, минават тръбите и пр. Дали не е в естествената сфеар на интереси на Русия? Е - после Путин такъв онакъв.

Редактирано от фaмyлyc на 30.11.07 15:01.



Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: Peaлиcт]  
Автор Sibirski (заблудился я)
Публикувано30.11.07 16:34



Глупчо, бягай да си смениш памперса. Усра ли се от срах? Пък и кой ти казал, че аз съм българин? Простак с простаци нещастен - запомни, аз съм руснак, пък и отгоре съм СИБИРЯК! Ама това е за твой анус дето по погрешка се озовал вместо глава ти нищо не значи.



Omnia omea qua!

Тема Re: Ми то ДОВСЕ то не действаше без тованови [re: фaмyлyc]  
Автор Бopeй (прост атакаджия)
Публикувано30.11.07 16:48



То има ли място по света, което да не е в сферата на интереси на САЩ?



Тема Re: Сибиряк,нови [re: Sibirski]  
Автор drug (ентусиаст)
Публикувано30.11.07 17:21



спретна ли сибирския кенеф?





Тема Re: Жал ми е за тебе....нови [re: Sibirski]  
Автор Peaлиcт (Независим)
Публикувано30.11.07 17:28



...щом си руснак.

Есть ли жизнь на Марсе.
Тоже нет.

КОМАНДА С ЗАТОНУВШЕГО СОВЕТСКОГО КОРАБЛЯ ПОПАЛА В ПЛЕН К ЛЮДОЕДАМ, И ТЕ СОБИРАЮТСЯ ЕЕ С'ЕСТЬ.
- ТОВАРИЩИ ЛЮДОЕДЫ! - ГОВОРИТ КАПИТАН. - У ВАС БЫЛА
КОЛЛЕКТИВИЗАЦИЯ?
- НЕТ.
- А КУЛЬТ ЛИЧНОСТИ?
- НЕТ.
- А ПРАЗДНОВАНИЕ ЛЕНИНСКОГО ЮБИЛЕЯ?
- НЕТ.
- ТАК ЧЕГО Ж ВЫ ТАК ОЗВЕРЕЛИ?

Когато на хубав човек му е кофти-това е блус. Когато на кофти човек му е хубаво-това вече е чалга!


Тема Re: Ми то ДОВСЕ то не действаше без тованови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано30.11.07 17:33



И кво като се е мръднало?
Нещо трябва да ходя да искам гасударственая дозвола, да ми разрешат страната ми да членува къде си иска ли?
Не ще мръдне на инч, ами ако има воля ще им стигне до подмосковието. Понял?
Естествената сфера на интерси на Русия - нахуй.



Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: Sibirski]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано30.11.07 17:36



Като си сибиряк си събирай партакешите и върви в сибир, ама си обуй снегоходките и вземи винтовката да не изглозгат дръгливите прегладнели руски мечки некъде около Томск.



Па и го казва с гордост, деба педала русляшки, гаче ли е открил топлата вода.



Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор Sibirski (заблудился я)
Публикувано30.11.07 17:45



Мааалееей, какви сте идиоти!!!

Май време е този клуб да се преименува на КЛУБ на НЕЗАДОВОЛЕНИ ИДИОТИ? Или на КРЕТЕНИ? Каква сте сган, каква сте паплач!!! Да не би случайно да в болница на 4 километър да ви сложили Интернет!

Omnia omea qua!

Тема Re: Винтовка не му трябва,нови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор drug (ентусиаст)
Публикувано30.11.07 17:47



само гега и трион 3а сибирския кенеф...





Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: Sibirski]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано30.11.07 17:48



Не те знам дали си руснак. Обаче за съжаление си тъп.

Твоите новини са лоши преди всичко за Русия.

Мораториумът на договора за обикновените въоръжения ще доведе до две неща - рязко повишаване на руските разходи за конвенционални оръжия и още по-голяма загуба на доверие към Русия от страна на западняците.

И двете са изключително вредни за Русия.

А пък изявленията на Шрьодер могат само да ядосат европейците. Те смятат Шрьодер за продажник и корумпирано лайно. И с право. Като се има предвид кой му плаща заплатата.

Никой няма да се вслушва в тъпанарските му съвети.



Путин се държи като бясно куче със замъглено съзнание. За съжаление именно руският народ ще трябва да плаща сметката за всичките имперски изгъзици.



Както правилно отбеляза Кащей Бессмертный:

На гол корем - чифте пищови




Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Sibirski (заблудился я)
Публикувано30.11.07 17:50



Плюс още един идиот за моя интересна колекция от идиоти.



Omnia omea qua!

Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: Sibirski]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано30.11.07 17:55



Триумф неволи

Лени Рифеншталь снимала все-таки про другое. И не потому, что "Путин лучше Гитлера", как утверждает некий дежурный плакат одного матерого демократа, регулярно посещающего митинги "нашистов" с текстом "Путин лучше Гитлера". Я бы высказалась осторожней: "Путин пока лучше Гитлера". Как позволим. Позволим быть хуже или на уровне – будет.

Союз злодеев прочен,
В нем много известных людей.
Всяк человек порочен,
Тренируйся - и будешь злодей.

А у Путина отменные тренеры. Такие толпы славильщиков, юных пономарей, готовых трезвонить в любые колокола! Правда, звоня за путинское медвежье здравие, молодые люди, которым позарез нужны Путин, Сталинград и система "Град", и юные девы, желающие "такого, как Путин", чтобы не пил и любил, не понимают, что звонят за упокой: свой и своей страны.

Дано: на одном и том же стадионе собираются люди с одной и той же надписью на майках, с одним и тем же портретом на грудях и выкрикивают одни и те же лозунги. Не требуется доказывать, что этот публичный конформизм вреден, – так было всегда: в Риме, в Москве, в Нюрнберге, в Гаване, в Пхеньяне. Булат Окуджава был прав:

Давайте придумаем деспота,
Чтоб в душах царил он один
От возраста самого детского
И до благородных седин.

Усы ему вырастим пышные
И хищные вставим глаза,
Сапожки натянем неслышные,
И проголосуем все - за.

И Высоцкий был прав:

Я не люблю манежи и арены,
На них мильон меняют по рублю,
Пусть впереди большие перемены,
Я это никогда не полюблю.

У Януша Корчака, который был знаком с фашизмом не понаслышке, есть сказка. У Светлой Королевы были ангелы, а у Черной Королевы – множество серых крыс. Светлая Королева подравнивала своих ангелов, подстригая им золотистые кудри, а Черная Королева подрубала крысам их длинные хвосты. И знаете, чем это кончилось? Ангелы превратились в крыс и перебежали к Черной Королеве. Конформизм – это смертельная болезнь, ведущая к тоталитаризму.

Нет на Западе ни партии "Единая Америка", ни "Единой Франции", ни "Единой Англии". "Прокляты и забыты". Роман Виктора Астафьева. Считайте, что это будет о нас написано в истории. И пусть утверждают политологи, что у Гитлера на съезде были фанатики, приехавшие не за подачки, не купленные, а идейные сторонники. Да, там был триумф воли, который кончился триумфом неволи, когда этих юных немцев отправили умирать за фатерлянд в Россию, в грязь, под снаряды, в снега, под тот самый Сталинград, которого жаждут в путинюгенде. Когда заработало гестапо, стали хватать за недостаток усердия. Эрих-Мария Ремарк знал, что такое триумф неволи. Читайте "Время жить и время умирать".

А у нас что? У нас, конечно, привезли за пряники ("коврижки", которыми Путин корит нас). Хотела бы я знать, какой пряник обещали Алле Пугачевой за ее недостойное заявление в поддержку Путина и медведей. А если не обещали, то еще хуже. "Невыносимо, когда насильно, а добровольно - невыносимей". Сотни тысяч взрослых, таких, как Павел Астахов, Алла Пугачева, Ирина Роднина, появившихся на свет рабами КПСС, сегодня принимают присягу диктатуры, а чтобы отличить Ельцина от Путина, они достаточно грамотны.

"Единая Россия" и жидковата, пожалуй, для преемника НСДАП и КПСС, для звания и должности нового рабовладельца, но у нас же все вторично: Дугин – подражатель европейских евразийцев, а если фашизм – то для бедных. Уж очень непохожи жалкие совки из Лужников и с коммунистических манифестаций на "расу господ".

И вот дети и внуки рабов записываются к новому хозяину на слетах единороссов. "Хайль Гитлер! – обезумевшие Гретхен вопят в кудряшках, битых, точно крем, и Гитлер, обернувшись к Рему, шепчет: "Какая ночь, партайгеноссе Рем!". Подражают ведь они не добрым гуманитарным просветительским вариантам, а тому давнему съезду в Нюрнберге или XXIV съезду КПСС.

Мне и лимоновцы внушают опасения из-за своей стайности, привычки ходить строем и кричать хором. Перекрасить свои прежние псевдонацистские знамена в черный цвет именно для "несогласного марша" с СПС – это было, я думаю, сделано сознательно. Чтобы подставить. Чтобы не набрали голосов. Ведь до этого ходили пару раз под имперским штандартом, и ничего. Флаг теперь то ли пиратский, то ли анархистский. Но символика большевиков осталась.

А СПС – молодцы. Они выиграли эти выборы, этот зимний марафон. Маша Гайдар показала, что она правнучка своего прадеда. "Нас водила молодость в сабельный поход..." Храбрые Никита Белых и Борис Немцов морально покончили с Путиным и его кликой. "Разгромили атамана, разогнали воевод". Выборы выиграл СПС, самый храбрый в этой гонке.

А "кремлевские" глупы. Зачем разгонять манифестации и повторять перед выборами 9 января 1905 года? Ну пришли бы с петицией члены "Другой России", ну выкинул бы ее Центризбирком. А то напомнить, что было после 9 января? А у нас даже Столыпина нет, один Сурков. А Павловский даже от Жени Альбац убежал, не то что от восставшего народа.

Бесполезно хватать Немцова, давать 5 суток Каспарову, назначать штрафы в 1000 рублей. Этим пасту обратно в тюбик не затолкнешь. Все-таки 15 лет свободы (из них 10 - полной). Часть непоротого поколения не хочет, чтобы пороли! Вспомните формулу демократической революции: "Революцию делают не голодные, а сытые, которых забыли покормить один-единственный раз".

Валерия Новодворская





Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: Sibirski]  
Автор Дpeйk (General)
Публикувано30.11.07 17:57



Щом си руснак, значи си син на алкохолик и курва.







Тема Sibirskiнови [re: Sibirski]  
Автор AGLER ()
Публикувано30.11.07 18:01




Щастливи хора сте вие руснЯците,
защото сте толкова прости, че не разбирате в същност
колко нещастен народ сте!
Ама не се притеснявай, това е присъщо по принцип на идиотите,
а с ИДИОТИЗЪМ се живее безпроблемно!





Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: Дpeйk]  
Автор Sibirski (заблудился я)
Публикувано30.11.07 18:04



Не е така, аз си знам потеклото си от 18 векът.

Изродче си ти, внук на роба, дето се пръкнал през ануса на баба си, щото там й го вкарал турчин! Жалки сте... Дребнички такива... Мизерници с мижав кръгопоглед.

Omnia omea qua!

Тема Re: НеЩо ти дигнаха кръвното,а?нови [re: Sibirski]  
Автор drug (ентусиаст)
Публикувано30.11.07 18:12



потеклото ти да не е от Екатерина Велика?( тя май беШе немска курва?)Айде ходи строй сибкенефа и Ще се успокоиШ...





Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: Sibirski]  
Автор qtex (новак)
Публикувано30.11.07 18:14









Тема Re: НеЩо ти дигнаха кръвното,а?нови [re: drug]  
Автор Sibirski (заблудился я)
Публикувано30.11.07 18:16



Идиотче, нещо тема за кенефа при теб е доминираща?

Ти май си със стомашно-чревни проблеми? Доживотно растройство, нали? Горкичкият!
P.S. Извинявам се пред нормални хора в тоя форум, има и такива тук, просто кеф ми да хвърлям камъци в това блато, вашият форум! Какви вълни, какво зловоние!!!

Omnia omea qua!

Тема Re: Е бати и руснака смотан си...нови [re: Sibirski]  
Автор drug (ентусиаст)
Публикувано30.11.07 18:27



не кълвеШ на вица 3а сибирския кенеф, а е класика в Россия, неЩо като песните на Висоцки....





Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: Sibirski]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано30.11.07 18:44



Идиота си ти дето ми се влачиш у български клуб и ми вееш байряци за Сибир.

Ние ли сме били незадоволени идиоти, паплач и сган бе колибар?

Я си виж на какво ти прилича магистралата първо до посрания роден Сибир пък после се обаждай:







































































Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: Sibirski]  
Автор Дpeйk (General)
Публикувано30.11.07 18:52



Турска кръв нямам, за разлика от тебе, който дори кръвта на пияния ти немски яддо (изнасилил руската курва-баба ти) не е успяла поне малко да те направи бял човек.







Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор Дpeйk (General)
Публикувано30.11.07 18:54



Поредният русляк, правещс е на голяма работа, докато сънародниците му ходят по студентски бригади в САЩ, за да изкарат някой долар, вършейки черната работа в американските хотели и ресторанти.







Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българиянови [re: Дpeйk]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано30.11.07 19:05



Бафа маа му и наглостта дето раждат тия степи и тундри.

Идва ти от Азия от гъза на гоеграфията и да те пита кат Риалко "Усра ли се от срах"?

Къв страх бе смешко, яла тука бе къв си ти отвътре...



Тия калмуци никога не съм ги разбирал и като срещна някой абсолютно всеки път се убеждавам че Русия е само и единствено Подмосковието, останалото е някаква бесна провинция дето дори не можем да си я представим.
То и това е лукс де, ама в случая можем да си го позволим, за разлика от те тоя лешпер по горе.



Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор JWalker (оптимист)
Публикувано30.11.07 21:25



Още по темата -





Тема Избори по рускинови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор Analyser (ентусиаст)
Публикувано30.11.07 23:17



Тия листовки са се появили седмица преди руснаците да са гласували.



"Community, Identity, Stability"
632 A.F. (After Ford)


Тема Re: Само не разбрах, какво им е хубавото за Българнови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор Дpeйk (General)
Публикувано01.12.07 00:46



Не съм виждал по-нагла сган от мужиците досега. Всичките рускини у нас са разведени курви, а мъжете им пияници, имаше един навремето, който като му свършеше пиенето, пиеше бои за торти (работеше в сладкарското предприятие в Добрич).







Тема Analе, те листовките се появилинови [re: Analyser]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 09:40



но кой ги е отпечатал и пръснал?





Тема Re: Ми то ДОВСЕ то не действаше без тованови [re: Бopeй]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 09:41



Няма, според тяхната доктрина. Но... ще се наложи да си променят доктрината.



Тема Re: Избори по рускинови [re: Analyser]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 09:46



Руснаците тука днес гласуват. Поне за Плевен така казаха. Който имал руско гражданство да ходел да гласува в Руския клуб.
Не е майтап това.
По корабите започна гласуването още вчера.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 09:51



ЦРУ може би ги е пръснало?

Пръсната е ззлобната путинска халка мен ако питаш, както и тая на олигофренасялия руски народ дето отчита подкрепа 64% за тоя идиот дето вдигна лозунга запиши се в подкрепа на отмяна на конституцията за изискване на броя мандати за президента.

Въобще много ясно е кой ги е пръснал, ама още по ясно е кой се посра до ушите от комунистическа кагебейска ззлоба.



Тема Re: Ми то ДОВСЕ то не действаше без тованови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 09:56



Не е така, не е... Ако политиката не се съобразява с реалностите, това неминуемо се връща - по-късно.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 09:58



Ми ти прочете ли ги?

Много невероятно звучи властта да пръска по кутиите такива листовки. Виж, ЦРУ наистина трябва да отчита дейност.

Редактирано от фaмyлyc на 01.12.07 09:59.



Тема Re: Ми то ДОВСЕ то не действаше без тованови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 10:49



Кое конкретно не е така? Не е как?

Политиката за да е такава каквато е съобразена на 100% с реалностите.

Тия олигофрени като Сибирския тъпак да се съобразяват с реалностите.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 10:55



Я го па тоя - ти лъжеш съвсем НАГЛО бе!

Не те ли е срам?

Разбира се че баш властта ги пръска. Разбира се че президента не изпълнява противозаконно две функции в една в момента - лидер на кандидатска партия и президент което по закон не е позоволено в Русия.

Но руския закон е нахуй за посрани кагабейски олигарси като него и нагъз за чуваки като теб.

Виж мен лично не ме касае - аз си имам държава със свои закони, благодаря.



Тема Re: АМИ ВЕРНО КОЙ ЛИ???нови [re: фaмyлyc]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.12.07 12:58



но кой ги е отпечатал и пръснал


Ами ние русофобите разбира се!
Нали знаеш основния принцип на диалектическия патериализъм -
"ВСИЧКО ЛОШО ВЪРХУ ПРОТИВНИКА!!!"




Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 14:51



Да попитам пак - ти прочете ли КАКВО ПИШЕ ВЪТРЕ, КЪМ КАКВО ПРИЗОВАВАТ ЛИСТОВКИТЕ?



Тема Re: АМИ ВЕРНО КОЙ ЛИ???нови [re: AGLER]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 14:54



Вие нямате пари и акъл дори да отпечатате сто фалшиви листовки.



Тема Re: Ми то ДОВСЕ то не действаше без тованови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 15:01



Казвам, че НАТО пое ангажимент към Русия, после го нарушава безцеремонно разчитайки, че Русия вече е аут... а тя не е. И това ще се върне тъпкано, както и да се убеждаваме с разни заклинания, че руснаците измирали, опиянчили се и пр.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 15:40



Да, гласувайте за

.

Знам че ти е трудно да проумееш елементарни истини. Опитай с водка - руснаците казват че помагала



Тема Re: Ми то ДОВСЕ то не действаше без тованови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 15:46



НАТО няма и не е и имала ангажимент към Русия.
Поне не и такъв който да и е в приоритетите преди ангажимента си към своите членове.

Русия вече е аут. Видно е от икономическите и данни, от политическата и обстановка и от социалните и характеристики.

Това се връща тъпкано на всички руснаци в момента въпреки заклинанията за огромния икономически ръст и прочее глупости на пияни русляши.

Понял?

Както ти казах - трудно е, но ти продължавай да опитваш. Някой ден може би ще успееш да овладеш някои елементарни функции на човешката мисъл - логика примерно.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 16:06



Съвсем не пише това. Пише, че Единая Росия спечелила на 2 декември, но опозицията сигурно ще се опита да направи безредици на 5-6 декевмри, затова гражданите да излезели по площадите да окажели отпор на опозицията... Тия листовки директно подстрекават към безредици и много се съмнявам властта да ги разпространява. Чиста проба провокация са.

А че ти не си ги прочел, както доказва постингът ти, пък пет постинга наред преливаш от пусто в празно - не говори добре. Каква полза от заклинания и квалификации. Аз пиша същото, което пишат десетки западни наблщдатели и анализатори - че Америка дълбоко и фатално греши в политиката си към Русия.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 16:14



Лъжец си ти. Обикновен лъжец и агитатор, защото ти е пределно ясно какво е.

До момента в Русия нямаше нито една единствена демонстрация, митинг в подкрепа на Путин и той разпръсна силово поне 10 митинга. Сега насъсква поддръжниците му срещу митингуващите.

Заклинания и квалификации ли? Заклинания правиш ти тука - как всичко в Русия било супер, ама супер наред. Еми като нищо не е наред как да ги квалифицирам като наред? Я дай да ги видя тия западни наблщдатели и анализатори бе? Какво се изказваш като пред селски кмет?

В кое конкретно била грешала Америка дълбоко и фатално в политиката си към Русия я да чуем измежду заклинанията и заплахите?

Ай търси там и ела пак по-подготвен.

Редактирано от HoщнaCтpaжa на 01.12.07 16:17.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 16:36



Съжалявам, но ти говориш пълни глупости. Митингите и емонстрациите в подкрепа на Путин бяха десетки по цялата страна. Митингите против Путин не бяха разпръснати. Разрешиха ги, но с цел провокация организаторите си поведоха оскъдните последователи на други места, не на определените, за да предизивкат безредици и да има какво да показват по СНН. Полицията арестува агресивните участници, когато се опитаха да блокират движението по големи булеварди на Москва и Ленинград. Никоя полиция няма да остави 200-300 демонстранти от неразрешен митинг да блокират движението по централна пътна артерия. Спомни си как нежно се разправяха с антиглобалистите. Между другото, именно руските анархисти - национал-болшевики правят боя с полицията, а после десетките журналисти снимат мелето и си оправдават паричките



Не те ли смущава, че основните членове на Каспаровата "демократична опозиция" са национал-болшевиките на Лимонов?



Тема Re: Ти да не си.....нови [re: фaмyлyc]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.12.07 16:39



.....ми броил мангизите, бе прошляко?


Вие нямате пари и акъл дори да отпечатате сто фалшиви листовки.


А и аз листовки не отпечатвам,
отпечатвам си луксозни календари да
ги раздавам на прошляци като тебе!




Тема Re: Ми то ДОВСЕ то не действаше без тованови [re: фaмyлyc]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.12.07 16:41



разчитайки, че Русия вече е аут... а тя не е


Верно, че вече русия не е "аут"!

ТЯ СИ Е ПРОСТО "ПРЕД ЗАКРИВАНЕ"




Тема HoщнaCтpaжaнови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.12.07 16:43



Някой ден може би ще успееш да овладеш някои елементарни функции на човешката мисъл - логика примерно


НЯМА ТАКИВА ШАНСОВЕ!



Тема Re: Ти да не си.....нови [re: AGLER]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 16:51



отпечатвам си луксозни календари да
ги раздавам на прошляци като тебе!


Аха. Ясно. Ти ще си от някоя гей-корпорация, щом печаташ луксозни календарчета и ги раздаваш на "прошляците".



Тема Re: фaмyлyc - Познанови [re: фaмyлyc]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.12.07 17:04



Да,
много познаваш,
ей от тука съм - страната на гейовете и малоумниците!!!




/в отговор на:/
Аха. Ясно. Ти ще си от някоя гей-корпорация, щом печаташ луксозни календарчета и ги раздаваш на "прошляците".




Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 17:44



Митинги в подкрепа на Путкин ли?
Къде бе? Навсякъде по зали и закрити помещения им бяха, защото и толкова събираха само.

с цел провокация ли?
Провокация към какво? Безредици ли? Кви безредици бе малоумник?
Що не са им разрешили митингите тогава?

Изобщо не ме смущава нищо мене и ако си мислиш че ще ти влизам в дебрите на руския бълвоч наречен руска политика нещо си в грешка.



Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор caлaмypa (непознат)
Публикувано01.12.07 17:51



Педерас, за какво ти е независимо Косово. Искаш ли независимо Кърджали?!



Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор caлaмypa (непознат)
Публикувано01.12.07 17:53



Виз за ПРО - ще има - Пълно Ректално Отцепване на източния фронт на НАТО. Полша, Естония, ще го издухад до сливиците



Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор caлaмypa (непознат)
Публикувано01.12.07 17:56



Неее, дружок... Руското оръже трябва да семодернизира без това. Българската армия и румънската ли ще го уплашат, говнар. Гол корем - в България осраната до уши, която не може да се сравнава с руския стандарт



Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: caлaмypa]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 17:59



А за какво да е независимо Косово питай Риалко и Джъстито - те ще ти обяснят пределно добре.
Аз съм на другата позиция, но предвид руски и сръбски реакции съвсем скоро ще направя завой в позицията.

Независимо Кърджали ти ли ще правиш бе калмук? С какво, персонала на руското консулство във Варна ли? Я чиба



Тема Re: Я какви хубави новини идват от Русия!нови [re: caлaмypa]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 18:02



Като гледам досега само русляшите го духат, ти в същото число така че пътувай по пързалката.

Успех в строежа на комунизъма с новия план на Путин.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 18:19



Какви зали бе човек... Гледай Дойче Веле, те са малко по-обективни. Десетки хиляди хора излизаха на митинги за Путин по цяла Русия. Че СНН са подали други смески на пуйчетата... не е крив Путин.

Митингите на "Другая Росия" са били разрешени и то на централни площади, но С ЦЕЛ ПРОВОКАЦИЯ организаторите си влачат няколкототинте привърженици на друго място. Все едно разрешен е митинг на Южен Парк, но организаторите решават, че трябва да го правят на Руски паметник и да блокират пътьом движението на петте кьошета. При това се викат 50-100 журналисти на чужди медии да регистрират "насилието"... За това става дума.
А в листовките, ако беше ги прочел - можеш да го направиш - се призовават гражданите да излезели на 5-6 декември по площадите да бранят изборната победа от "опозицията". От опозицията, дето няма да вземе 0.01% и не иска никой да я знае. Чиста провокация и призив за безредици.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 18:52



От Путин.
А ако насилие нямаше, нямаше да има и нищо за отразяване нали?
Както и ако нямаше тровене на противници с радиоактивни елементи, застреляни журналисти и прочее.
Имало митинги... трънки. Путин има подкрепа 60% по простата причина че мнозинството в русия са тъпи неграмотни маймуни.
Образовани и кадърни руснаци гледат как да го разкарат по бързо.
Я дай статистика колко противници на путин ги застреляха през двата му мандата, а?
Абе изобщо кой го е грижа за суровинния придатък русия вече?
Не и мен, какъвто и да е, да има работа ръка за газта и петрола, останалите да мрат ако щат като са толкова тъпи, а като свършат запасите ще има блицкриг за установяване контрол над ОМП, а там вече ще намерим





Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 19:02



Добре, добре, разбрах, че си благонадежден антипутинист и русомразец. Никой не се усъмнява в правилната ти идейна направленост.





Тема Re: фaмyлyc - Познанови [re: AGLER]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 19:04



Бе вашите мрежи и гнезда никой не може да ги издири. Навсякъде сте като комунистите





Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 19:12



Що бе, нещо по подразбиране трябва да го любя и да бия три пъти на ден чело по посока Кремъл ли?

Не си познал. Тука не е Сибир, а Европа.





Тема Re: огурцовая caлaмypa - особаянови [re: caлaмypa]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.12.07 19:18



Гол корем - в България осраната до уши, която не може да се сравнава с руския стандарт


Е как да се сравняваме с руснЯците по стандапрт!
Не можеме разбира се!


Чувам, че Путин поискал от южнокорейците права
да им преиздаде книгата с напътствия "как да се храним с трева"
от времето на Ким Ир Сен.


Май господ ще ви го върне тъпкано за украинския глад
калмуци такива!



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано01.12.07 20:39



Къде е Европа бе? В Болгаристан - или по-право каквото остана от него - територията с мърморещи пенсионери, подивели неграмотни тинейджъри и една сюрия турци и цигани?! Това ли е Европа? Царството на чалгата, мръсните кенефи по заведения, летища и пр, намусените продавачки, евтините тарикати, наглите таксиджии... какво да изброявам. като се прибера - което се случва на годината веднъж - на втория ден обикновено се разболявам и почвам да се тюхкам кога ще се махам.

Редактирано от фaмyлyc на 01.12.07 20:41.



Тема Re: Analе, те листовките се появилинови [re: фaмyлyc]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано01.12.07 20:41



Приятно прекарване в Сибир.



Тема Re: Ами бягай бързо в...нови [re: фaмyлyc]  
Автор AGLER ()
Публикувано02.12.07 00:39



...любимата си русия!


мръсните кенефи по заведения, летища и пр, намусените продавачки, евтините тарикати, наглите таксиджии...
Ами в такава социална среда се движиш бе човек?
Кой ти е виновен?
Защо аз не съм видял мръсен кенеф на заведение,
нито пък имам досег с нагли таксиджии?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.