Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 10.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Обичам животните, но....нови  
Автор Paдж Kaпyp (приятел на Рамо)
Публикувано28.11.07 11:03



.....когато безвластието и некъдърността на една държава го докарват ДОТУК...



значи че нито хората нито животните могат да се чувстват добре!
Европа, 21 век ?????????
-------------------------------------------------------------
Моето мнение по кучешкия въпрос е следното.Безхаберието във връзка с ограничавене на популацията от бездомни песове(за мен те не са кучета!) е жестоко ДОРИ и за песовете, защото само куче, което има ДОБЪР сторанин е щастливо. Иначе е болно, мръсно, гладно и зло и рано или късно започва да напада хора!!! Лошото е само едно-че напада именно ХОРА, а не дебелогъзите български "управляващи" и некъдърни кметове най-вече, които само за това и стават-ЗА КУЧЕШКА ХРАНА !



Европейска България






Европейска .....друга, коя да е страна








Тема Редакция....нови [re: Paдж Kaпyp]  
Автор Paдж Kaпyp (приятел на Рамо)
Публикувано28.11.07 11:09



Не мога да редактирам горния постинг, защото дира e много "умен "и ще ми затрие снимките при редактиране.
"Некадърен" се пише, разбира се......сбъркал съм го и на двете места, браво на мен.



Редактирано от Paдж Kaпyp на 28.11.07 11:24.



Тема Re: Обичам животните, но....нови [re: Paдж Kaпyp]  
Автор Бopeй (прост атакаджия)
Публикувано28.11.07 11:59



Общо взето такива смъртни случаи има по няколко на година. Да не говорим за нахапаните от улични песове хора. Наскоро ми се случи да вървя от Студентският град до Лозенец пеша (беше след концерт, бяхме компания, и поради изсипалите се след концерта хора нямаше свободни таксита), и имахме неприятни изживявания с поне три озверели глутници по пътя! На запад уличния пес се прибира за 2 седмици, и ако никой не го хареса за домашен любимец му се тегли инжекцията и толкова. Нека тогава песолюбителите докажат совята любов, като приберат един-два песа у тях. Щото другото е лицемерие.
А за управлението на София и България какво да говорим - баш глутница помияри ни управляват....



Тема Re: Обичам животните, но....нови [re: Бopeй]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.11.07 12:03



И англичанката си има вина!
Ненормално е да разхождаш домашните си
кучета из мангалски махали където има глутници помияри!
Бъдете сигурни, че помиярите не са нападнали нея а
нейните кучета и тя се е намесила!



Тема Re: Обичам животните, но....нови [re: AGLER]  
Автор Бopeй (прост атакаджия)
Публикувано28.11.07 12:07



Ами жената не е била запозната с родната действителност явно. Това обаче не е вина, по скоро неосведоменост и липса на изработен инстинкт за самосъхранение спрямо условията в милата ни родина...



Тема Re: Обичам животните, но....нови [re: Бopeй]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.11.07 12:13



Жената живее от две години в това село!
Бъди сигурна, че е била по запозната с обстановката и от мене и от тебе!
Имам опит с подобни на нея собственици на кучета понеже имам
в къщи две кучета от порода която всява доста страх у другите собственици на псета, и гледам какво се случва в парка когато ги разхождам!
Макар, че моите са абсолютно безопасни за други псета собствениците психари започват да крещят по тях и по мене като ги видят или си вземат техните на ръце което е абсолютна грешка и огромен риск!



Тема Ти да не си собственикнови [re: AGLER]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано28.11.07 12:34



на питбул? Защото само неосведомени и незапознати хора изпитват ужас от тези кучета и реагират по описания от теб начин.



Тема Re: Ти да не си собственикнови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.11.07 12:42



Имам питбул в провинцията който е абсолютна лигня и помияр.
Всички други кучета го тормозят!


В София имам две перо ди пресо ди канарио - приличат на големи стафордшири.



Тема Значи тогава няма какво да обсъждаме?нови [re: AGLER]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано28.11.07 13:05



Ти поне си съвсем наясно, че всяка "кръвожадна" порода може да е върховното куче, на което можеш винаги да разчиташ, стига само да е подходящо "възпитано". Това е. Кучето на приятелката ми е питбул, при това от "кръвождания" вид (така го водят всички) - вярвай ми, когато оставя дъщеря си с него, просто забравям да се притеснявам за нея. Просто от това куче по-всеотдайна, вярна и безопасна бавачка няма. При това е 2 в 1 - бавачка и охрана. А, както се сещаш - дъщеря ми е любопитна и го "тормози" - пръстчетата й са все в устата и ушите на кучето. Да не говорим, че го използва и за езда.





Тема Re: Обичам животните, но....нови [re: Paдж Kaпyp]  
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано28.11.07 13:12



Къде да ги намерят тези дебелогъзи управляващи като те не слизат от колите си.Как да си хапнат от тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.