Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 22.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Знаеш ли, абсолютно прав си. Отказвам се.нови [re: Capt.Vimes]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано23.11.07 13:40



Мерси, че ми показа очевидното.



Тема Re: Всеки патриот да купи 1 такава и я изгори!нови [re: vvetov]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано23.11.07 13:44



Аз не съм от хората, кито реаргират мигновенно и инстинктивно. Четох добросъвестно статията на Балева във Култура и чак тогава си направих изводите. Добре платени българофоби - това са тия двамата. Да се махат в Турция.



Тема Re: Аман от жидовската измишльотинанови [re: Чyryниц]  
Автор kalva4 (рекордьор)
Публикувано23.11.07 13:46



свобода на словото,печата и убежденията.
Квот каже болен-туй е истина.
Особено ако е потвърдено и от труп!





Тема И така трябва!нови [re: drug]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано23.11.07 13:50



Дегенерат като Улф и Балева е обсебен от генетично желание да разрушава и да се гаври.
Същевременно е като амебата и на вредно дразнение реаргира с бягстово. Така че такива мръсници човъркат рани и плюят до тогава и точно до тогава, докато срещнат застрашително и рязко противодействие. А другите дегенерати, чувстващи духовна близост в гнусотията, нека врещят. Такива са ми по - приятни като вият, отколкото като хвалят+злорадстват.



Тема Re: Всеки патриот да купи 1 такава и я изгори!нови [re: Чyryниц]  
Автор vvetov (.)
Публикувано23.11.07 13:54



Загубих линка към Култура с тази статия.Я го пусни, да видим какво пише.

vetov


Тема Клъви, тебе кога ти монтираха чипа?нови [re: kalva4]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано23.11.07 13:56



Аз съм прочел статията и съм си създал свое мнение, 100% еднакво с Божидар Димитров и Волен Сидеров.
Не съм програмиран царелюбец, бъркаш нещо.



Тема Re: Пак ниЩо не си ра3брал...нови [re: Чyryниц]  
Автор drug (ентусиаст)
Публикувано23.11.07 14:00







Тема Re: Пак парата в сФирката...нови [re: drug]  
Автор Бълrapин®-BG (anty commi)
Публикувано23.11.07 14:00



"българите реагират така фанатично, защото не искат да си признаят, че са си “разкрасявали” миналото. " пречуствах че някъде се крие истената

With these results, we'd better close party - BSP election staff



Тема Re: Всеки патриот да купи 1 такава и я изгори!нови [re: vvetov]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано23.11.07 14:01



На. С уговорката, че съм я чел реди време, а сега просто потърсих статията.



Ако държиш да ме проверяваш, писал съм по - стара тема по въпроса.



Тема По-скоро бойкот на издетелството и книжарницитенови [re: Чyryниц]  
Автор deLake (sir)
Публикувано23.11.07 14:02



Ако всеки си купи книгата, за да я изгори, издателството и книжарниците ще спечелят и ще пуснат ново дъполнено издание.

По-скоро трябва да се направи бойкот и масирана антиреклама на издателството, книжарниците, които ще продават книгата и на продуктите на БОШ.

С БОШ ще е най-лесно, защото можем да се пъхнем в наши и чужди форумчета и да обясним колко съжеляваме, че сме си купили даден продукт на БОШ (за този вид, който се дискетира). Пък нека БОШ после доказват, че никога не сме имали такива уреди. Тъй да се каже, да им се отблагодарим. Пък то щом лансират една менте-културоложка, то едва ли можем да очакваме нещо друго от новото им производство. По всичко личи, че традициите на фирмата не са това, което са били и движението за съжаление е към лошо и ментета.

На издателството и книжарниците, които започнат да продават може да не се купуват книгите. И то съвсем основателно - нима ако видите, че ви падат плочките в кухнята ще викнете същия фаянсаджия да ви сложи и в банята? А нима издателството, което пуска книгата на Балева е по-стока? То иначе ако можеше да се доверим на качеството на това издетелство лесно можеше да му се даде да разбере - сканираме му книгите и ги пускаме гратис из интернет. Ама то както се казва - по нишката се познава тъканта. По всичко личи, че и останалато, което пускат на пазара ще е с такова качество.

________________________________________

Редактирано от deLake на 23.11.07 14:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.