Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Десният кмет на Кюстендил чука червена депутатканови  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано21.11.07 21:24



Забранена междупартийна любов между червена депутатка и новоизбрания син кмет разтърси Кюстендил вчера. Заради нежните чувства на социзбраничката Мая Манолова и десния градоначалник Петър Паунов вчера хвърчаха оставки в соцредиците.

Първи отвод си направи шефът на общинската организация на БСП Иво Атанасов. Като официална причина да сдаде поста той посочи факта, че столетницата е изгубила изборите в Кюстендил и затова поема отговорността. Причината за разгрома според него бил фактът, че левите излезли с две кандидатури - официалната на Иван Каракашки и дублиращата в лицето на бившия шеф на местната червена организация Кирил Апексов, който този път се кандидатирал като независим. Докато редеше политическите си тези обаче, Атанасов спомена, че всъщност заради раздорите в партията му спечелил кандидатът на СДС Петър Паунов, който обаче е съдружник на съпартийката му Мая Манолова. Манолова и Паунов имали обща адвокатска кантора.

Думите му можеха да минат и незабелязано, ако не се беше включил и самият Алексов. Той пък разясни, че Манолова и Паунов имат не само бизнес отношения, но "и нещо повече" и това било публична тайна в града. "Затова обаче питайте нея и него", допълни той.

Всъщност за любовта между депутатката и синия активист се говори от години в Кюстендил. Двамата от десет години делели обща адвокатска кантора, но професионалните им отношения преминали в нежни чувства и това не било тайна за никого. Двамата не живеели заедно. Причината според местните е, че Паунов е свободен и разведен, но избраничката не е разтрогнала брака си. Това обаче очевидно не й пречи публично да изразява радостта си от успехите на любимия.

Когато Паунов спечели изборите в Кюстендил, тя щастливо пърхала из парламента, разказаха депутати. Манолова усмихнато обяснявала на колегите си, че вече имат стабилна връзка в родния й град, защото нейният човек е станал кмет. "Ей, говореше, сякаш става дума за мъжа й, а не за любовника й", цъкаха парламентаристи.

Самата Манолова също хвърли оставката си вчера като зам.-председател на общинската организация на БСП в Кюстендил. Тя обясни, че поема политическа отговорност за изборната загуба на партията. По въпроса за любовта си с новия кмет и дума не каза. Веднага след скандала тя изключи мобилния си телефон.

Самият Паунов пък се оказа доста свенлив. Той отказа да коментира връзката си с червената активистка, но и не я отрече категорично. "Живеем в 21-ви век. Вие познавате етиката. Все пак аз съм избран за кмет с биографията си", обясни той видимо притеснен.

Иначе той заяви, че няма бизнес взаимоотношения с Мая Манолова. "Докато тя стана депутат, т.е. до 2005 г. сме работили в една адвокатска кантора", заяви Паунов. Кметът не пожела да говори дали връзката му със соцдепутатката е помогнала за неговото избиране. Не каза и дали е получил някаква подкрепа от БСП по този повод. "Официално не съм получавал подкрепа, но не изключвам някой от левия спектър да е гласувал за мен.

Резултатът вероятно предполага хора от всякакъв спектър да са гласували", обясни градоначалникът. Той категорично отрече да е получавал подкрепа конкретно от Манолова, но уточни, че няма политическа сила в Кюстендил, с чието ръководство да не поддържа добри отношения. "Аз съм един конструктивен човек, който никога не е искал нищо за себе си. Ако проследите кампанията, ще видите, че аз и екипът ми много работихме.

Силата ми е в работата", каза още Петър Паунов. Единственият доволен от вчерашната политико-любовна драма, изглежда, беше загубилият изборите Алексов. "Нормално е, крайно време беше да има промени в нашата партия. Вечни хора няма. И вечни депутати няма", заяви той по повод хвърлените в левицата оставки.


Видяна: 42 пъти; Коментари: 0
Пусната на: 21 November 2007 17:18






Тема Re: Десният кмет на Кюстендил чука червена депутатканови [re: Paзмиcли]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано21.11.07 21:26



БРАВО! Това е пътят да ги разбием комунягите!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Костов е първопроходецанови [re: Dobrata]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано21.11.07 21:29



Той като антикомунист удари тежък шамар на Партията, като заби партийна секретарка.





Тема БРАВО НА КОСТОВ!нови [re: Paзмиcли]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано21.11.07 21:31



Винаги съм си знаела, че е голям теоретик и практик, истински политик е той!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Айде пак в 5-ти клас!нови [re: Paзмиcли]  
Автор Caмия Инжинep (Още едно, моля!)
Публикувано21.11.07 21:32



Знаеш ли, че едикойси ебе едикоя си? - това е интересно само за децата в 5-ти клас.

В 6-ти вече почват да гледат практическата страна: "Ами ние кога ще забършем нещо?"



Тема Re: Десният кмет на Кюстендил чука червена депутатнови [re: Paзмиcли]  
Автор 3мeй (lonely wolf)
Публикувано21.11.07 21:35



Е сега ми стана ясно защо ти викат бабишкер



Go!

Тема Re: Десният кмет на Кюстендил чука червена депутатнови [re: Paзмиcли]  
Автор onchoo ()
Публикувано21.11.07 22:36






Mалко цУни, мУни , гУни ... А??? :)

Народе!!!!

Тема Re: Десният кмет на Кюстендил чука червена депутатнови [re: onchoo]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано21.11.07 22:40



И кво, народе? Я стига с Левски сте си прали гащите, какво общо има Левски тук?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Десният кмет на Кюстендил чука червена депутатнови [re: Dobrata]  
Автор onchoo ()
Публикувано21.11.07 22:49



А ЗА теб няма цуни муни гуни защото си зла ха ха ха :)



Народе!!!!

Тема добро утро.нови [re: 3мeй]  
Автор ЛилииMими* (каки)
Публикувано21.11.07 22:50



албански реотан.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.