Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 18.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нещо нечуванонови  
Автор lvn (пристрастен)
Публикувано29.10.07 00:49



По предварителни данни ДПС печели изборите за кмет още на първи тур, не къде да е, ами във възрожденският град Котел. Града на Раковски и Захари Стоянов, на Софроний Врачански, Петър Берон и Мамарчев.
Един град със специален статут по време на турското робство, в който турчин не е можел да влезе на коня си.

___



Тема Re: Нещо нечуванонови [re: lvn]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано29.10.07 00:54



А утре във всеки град.
Хайде честито, хаирлия да е. Учете турски.





Тема Re: Нещо нечуванонови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор lvn (пристрастен)
Публикувано29.10.07 00:57



Много, много подценяваш новината, което говори за изключително слабата ти политическа и обща култура.
Ама то всъщност в София си живеете в собствен свят.
___

Редактирано от lvn на 29.10.07 00:58.



Тема Re: Нещо нечуванонови [re: lvn]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано29.10.07 01:04



Аре поредния капацитет за политическата и общата ми култура.
Абе манаф, като не сте способни по веднъж на 2 години да идете на избори и да гласувате като общество и като народ за своите си лидери ще робувате на чужди.
Това е положението и среден път няма. Или ще гласувате за вашия си кишлак и ще си управлявате държавата, общината и града или ще хващате пътя и ще слугувате другаде. Което и българина успешно прави 17 години де.



Тема Re: Нещо нечуванонови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор lvn (пристрастен)
Публикувано29.10.07 01:09



Мне аз ти казвам, че пренебрежително се отнасяш към една новина, която като нищо утре може да гръмне вестниците, макар че нивото и на журналистите е много слабо, така че нито по история те има, нито политически, нито човешки.
Ти си един глупав, надменен шоп. Като повечето тука.
Чао.

___



Тема Re: Нещо нечуванонови [re: lvn]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано29.10.07 01:17



Я в тая линия на държание да ти кажа как би се държал кмета, местния феодал купил гласовете и бай ти Доган - ще си кажат в един глас "може да гръмнат, ама няма - вече ги купихме".
И какво като гръмнат бе, малоумник?
Колко гръмнаха като не приеха отседналостта?
Мълчахте като царчока пред избори всички а сега се сетихте че вестници можело да гръмнат.
Еми да гърмят бе, Доган вече взе изборите вие тепърва ще гърмите из вестници. Малоумна работа



Тема Re: Нещо нечуванонови [re: lvn]  
Автор Kirinlchiban (MPI)
Публикувано29.10.07 01:33



Кво се вайкаш ве?

Хем не ходите да гласувате, хем "кой ми сра в гащите."



Тема Re: Нещо нечуванонови [re: lvn]  
Автор Agent OO7 ()
Публикувано29.10.07 03:58



Я виж к'ви чалмета са се навъдили тукънкътъ...



Тема Не е баш така ...нови [re: lvn]  
Автор vvetov (.)
Публикувано29.10.07 09:59



15 Христо Русев Киров
Предизборна коалиция "Либерален съюз - Котел":
"ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ", "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ"


5872 гласа = 55.53%

vetov


Тема Re: Нещо нечувано [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор lvn (пристрастен)
Публикувано29.10.07 11:50



Кои ние бе нещастник, просто разбрах новината....и ви я казвам, ама както знам тука сте само някакви кресливи глупаци и не можете да я оцените.
Новината не е, че Бойко спечели в София, ами че ДПС взе един от най-възрожденските градове в България.
Освен това, кои ние да скачаме? В цялята страна валят сведения за купуване на гласове отново, бюлетините са прозрачни, и какво, някой гражданин ли трябва и може да се грижи за тези неща?
Ма вие сте прекалено тесногръди партийковци и само глупости чета тук. Нито мога аз да изкарам хората да гласуват. Аз лично съм гласувал на всички избори, откакто имам право на глас, обикновено никой не ми харесва, но си избирам някой, колкото да не подпомагам ДПС.
Тва не е новина ами си е нацинален скандал, само че вие тъпите шопи се интересувате повече от това до коя дупка се е снимал Бойко.

___




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.