Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Към всички разумни софиянци,нови  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано28.10.07 15:34



независимо от пристрастията им досега - стига да не са привърженици на мутрата Бойко! Ако още не сте гласували, отивайте и гласувайте за Мартин Заимов, очевидно другите нямат шанс, нека да не допускаме Бойко да мине 50%! Така бих постъпила и аз, ако Мартин не беше втори!



ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!

Тема Re: Към всички разумни софиянци,нови [re: Dobrata]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.10.07 15:37



А бе душата,
ти познаваш ли го Мартин защото аз го познавам!
И семселето им познавам до девето коляно!


Кво си се лепнала за него,
да не ти е обещал секретарското място в общината или
протокола случайно!

Не се излагай с такова пристрастяване!



Тема Re: Към всички разумни софиянци,нови [re: AGLER]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано28.10.07 15:38



Няма да те разбере.



Тема Re: Към всички разумни софиянци,нови [re: AGLER]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано28.10.07 15:41



Не бих се навила на секретарско място в община, много са ниски заплатите.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Към всички разумни софиянци,нови [re: Dobrata]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.10.07 15:43



Още по-зле!
Тогава явно си влюбена в психаря!
Друго обяснение няма!


Лош вкус!




Тема Re: Към всички разумни софиянци,нови [re: AGLER]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано28.10.07 15:48



Аз си пазам по нестандартни личности - а този е точно такъв - умен и нестандартен, има чар и характер.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Към всички разумни софиянци,нови [re: Dobrata]  
Автор AGLER ()
Публикувано28.10.07 15:57



умен и нестандартен, има чар и характер.


умен - поне не го е доказал.Винаги е бил
марионетка когато е заемал висок пост!Никога не е
реагирал адекватно в нережисирана ситуация!
нестандартен - определено си права!Всеки човек с
неуравновесена психика е нестандартен!
чар -това изглежда го виждаш само ти!Между другото тази твоя способност си е доста добра черта от характера - спестява ти доста нелицеприятни истини, лошото му е, че губиш реална представа за ситуацията!

характер -тука ме хвърляш в тъча - безмълвен съм!



Тема Re: Пълен резилнови [re: Dobrata]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано28.10.07 16:01



Вие десните вече се молите на комунистите.....





Тема Re: Към всички разумни софиянци,нови [re: Dobrata]  
Автор т-pekc (непознат )
Публикувано28.10.07 16:14



Точно защото се имам за разумен софиянец никога не бих гласувал за него. Съжалявам но тук имаме работа с неясно минало с много въпросителни в миналото си, прекалено много асоциации ми навява с Остап Бендер и приказва глупости (например как ще построи за 4 години 20км. метро нещо което си има причини да е невъзможно в София- и не е до пари а до геология. ). Просто не става и аз не искам да си навирам главата в торбата.
За разлика от него Борисов е предвидим и на всичкото отгоре е и уравновесен психически и не е шушумига. И за разлика от другите кандидати аз вече знам как действа той- имахме проблем на улицата ми- Софиянски два мандата ни премяташе и словоблудстваше, Борисов го реши точно за 5 минути. И не само го реши за 5 минути ами за това време успя и да скастри мераците на персонала от времето на Софиянски да му опонира по въпроса.
Може да е всякакъв но явно просто знае как да решава проблеми.
Аз може да съм десен но не мога да не си туря ръка на сърцето и да не призная че Борисов може всякакъв да е но тази точно дейност му се отдава.
Затова като разумен софиянец се надявам още довечера да спечели а партията му да получи над 50% в общинския съвет за да може и да прокара всичките си идеи.
Съжалявам но този Мартин за мен е някаква безгласна буква и господин никой. Много уважавам Костов но (и това му го казах) е неразбираемо защо за толкова години един път не се кандидатира. Кандидатът за кмет трябваше да е той. Но на него отново не му стигна смелост да се яви сам. Добре де - а да не е той- Нено Димов също го познавам и го смятам за великолепен за кмет и въобще като човек. Ама някакви си- Гаврийски, Беронов, Заимов-Голдсмит- айде стига толкова.



Тема Re: Към всички разумни софиянци,нови [re: т-pekc]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано28.10.07 16:52



Щом си разумен, не би трябвало да се връзваш на бойковата пропаганда. Не знам какъв е бил проблемът на улицата ви, но със сигурност не Бойко го е решил. Той за две години е стъпил 20 пъти на "Московска", в останалото време се снима някъде или дава интервюта.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!

Редактирано от Dobrata на 28.10.07 16:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.