Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема ЗАЩО ТОЗИ КЛУБ "ИЗТЪПЯВА"?нови  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано18.11.03 23:47



Защото връх в клуба взе посредствеността, защото поне 90% от темите са спам и несвързани с "политика" глупости, плод на /понякога неизвестни/ участници. Защото, очевидно, глупостта и посредствеността властва в обществото ни, дори тук, където се предполага, че коефициентът на интелигентност е по-висок. Защото "простотията" е нагла, нахална и обича да се налага. Кого ползва всичко това? Няколко "бригадирчета", изпълняващи задачата си? Няколко момиченца, търсещи контакти в интернет? Къде останаха сериозните ни анализи, относно политическата ориентация на България, загрижеността на всеки един от нас, независимо от коя страна на политическата бариера се е определил? Не виждаме ли, че България вече е в състояние на много страшна икономическа криза, доведена дотук от последното правителство Величествено, от некадърния му и продажен екип и защо нямаме желание /голяма част от нас/ да се занимаваме точно с тези български проблеми, а разводняваме темите, изчитайки изказванията на неинтересуващи се лица, незаинтересовани от българската действителност? Ако видим, че някой е искрено заинтересован, ние го "оплюваме" тутакси и започваме да говорим за .... Майкъл Джексън /Sorry, но си има подходящ клуб по този въпрос/. Та, с няколко думи, Дами и Господа, писна ми вече от тъпотиите ви и неособено умните ви нападки! Или ще си говорим за България и българската политика /за полза и помощ на страната ни/, или - моля ви, не ползвайте този клуб за пощенска кутия! Нито за чат! Има си много други възможности, дадени и от dir.bg и от други контактьорки!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Оня интелигент съснови [re: Dobrata]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано18.11.03 23:57



секса на Килиманджаро и него ли го слагаш в бригадирите?

То да беше само той...


...black thunder, white lightning-fast demon rides-the hell patrol...


Тема Re: ЗАЩО ТОЗИ КЛУБ "ИЗТЪПЯВА"?нови [re: Dobrata]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано19.11.03 00:02



Aма не може само за политика и за икономическата дупка в която е изпаднала България да се говори бе Добричке ! Нали по цял ден за това слушаш , за това четеш , това коментираш ! Е не ти ли омръзва поне за малко !? Затова нека и Мики Маус и Майкъл Джексън! За почивка ! А после ги хващаме отново политиката и всичко що вървио с нея !

Значи сериозно ! Добра новина ---- реактори 3 и 4 са безопасни това обяви Антонио Мадона ! Но добрата новина е не че няма да ни ги затворят щото съм сигурен че ще клекнем , а че ще ни дадат повече пари да ги затворим !


Утрешния Файненшъл Таймс ЦИТИРА ЦАРЧЕТО , че изборната победа била нормална реакция !!! Ето виждаш ли , че нещата тръгват на хубаво , щом и Царя е осъзнал колко зле се представя !!!

Петканов пък си живее в собствен свят и не признава че престъпниостта е ескалирала , оправдава се с правосъдната система и донякъде с Бойко !!! Въпроса е че все повече хора от НДСВ започват да вярват на откровенните глупости че Бойко СЕГА е свързан с организираната престъпност , защото не знам дали съм идиот но на него му вярваМ !!!

Буш го посрещнаха като Боклук в Англия , като и кмета на Лондон му каза че е най - голямата заплаха за света ! Напълно идиотско твърдение разбира се !!!

Турски вестници пишат че се подготвят атентати в БГ !!!

Такива ми ти работи на политическата сцена !!!

П.П -- а иначе бием Корея с 1 : 0 !!! Трябва ли да припомням че те бяха четвърти в света ?? Това накрая не е политическо но за дигане на самочувствието !!!

Съжалявам ако съм те обидил много с Джако , но и той си е политически субект ако го погледнеш под определен ъгъл !!!

ВАЖНО Е ДА СИ ГОТИН , НО Е ПО - ГОТИНО ДА СИ ВАЖЕН !!!

Редактирано от ALEX_D_GREAT на 19.11.03 00:03.



Тема Добричке, всичко е ПОЛИТИКА!!!нови [re: Dobrata]  
Автор Fire_Fury (Огнен)
Публикувано19.11.03 00:05



Иначе за нивото си ПРАВА! Но форумът е отражение на Обществото. Даже се предполага, че хората с достъп до интернет са по-интелигентни. Но това отдавна ме съмнява, като гледам некои марко'вски Хистерици тук (не говоря за лудите като ззлобаря, говоря за онези, които са тъпи)



П.П. Аз редовно чета въпросите и коментарите ти. Ти си ми една от любимките тук. Не ми харесва само де наричаш Симо - Величество, и Аполинка - Божествен. ЧЕ ТОВА СИ Е ЖИВА ПОДИГРАВКА С БЪЛГАРСКИТЕ ДУМИ!!!



Тема Re: ЗАЩО ТОЗИ КЛУБ "ИЗТЪПЯВА"?нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Kacaндpa ((изпитана))
Публикувано19.11.03 00:12



В края на краищата, защо да не си говорим за политика? Има ли значение за какво ще си говорим, щом като, както е казал един дето не помня койе, за каквото и да ви говорят, знайте че става дума за пари. А аз бих добавила: или пък за секс. Даже може би по често - за секс, или и за двете едновременно

Никой не е станал пророк в собственото си село


Тема Re: ЗАЩО ТОЗИ КЛУБ "ИЗТЪПЯВА"?нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано19.11.03 00:17



Естествено, не. Това с реакторите е интересно, аз тази вечер взех, че се захласнах по г-н Михайлов, водещия нов общински варненски съветник в MSAT, който така и не казва от коя политическа сила е издигнат. Говорихме си за свободата на словото и правата ни като граждани. За боя над Корея - ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ! А Джако обичам като певец, мисля, че след Елвис, наистина е най-великият, жалко, ако е сбъркан!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!

Редактирано от Dobrata на 19.11.03 00:31.



Тема ФОРУМЪТ Е ОТРАЖЕНИЕ НА ОБЩЕСТВОТО!нови [re: Fire_Fury]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано19.11.03 00:21



Така и аз мисля! Величеството си е Величествено по произход, а Аполон е Божествен по същата причина! И аз те обичам, но не съм съгласна понякога с твърденията ти. Например, че хората с достъп до интернет не са по-интелигентни. Представяш ли си каква интелигентност ги гони хората в околностите на София /столица българска/ без достъп до интернет? Освен да пасат по две-три овце, най-много една крава и да отглеждат по пет кокошки в двора си, с друго не им се занимава, мразят земята си, ненавиждат Костов и обичат всичко друго.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Говоря занови [re: Dobrata]  
Автор Fire_Fury (Огнен)
Публикувано19.11.03 00:24



Аполинка, не за гръцкия бог Аполон.

А ццаро НЕ Е ЦАР! Както и аз не съм поданик.



Тема Разбрах, но, ако Аполон иска да бъденови [re: Fire_Fury]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано19.11.03 00:27



Обожествяван, защо да не му дам тази възможност? Иначе защо /според теб/ си е измислил този ник? Просто му давам шанс да се чувства такъв, какъвто иска, това е!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Защото много дълго се задържаш в негонови [re: Dobrata]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано19.11.03 00:31



Други въпроси?

And if you tolerate this
Then your children will be next



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.