Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Елементарно,Уотсън-колкото 1000 цигански постинга!нови  
Автор Paдж Kaпyp (непознат)
Публикувано11.09.07 21:27



Уважеми дами и господа,
Като поданик на Република Индия държа да ви уведомя официално, че съм възмутен до дъното на темпераментната си,но мъдра индийска душа от гнусотията, за която научих, че се е случила в този ваш, уважаем български форум.Някакво „лице”(по-скоро-гъз), очевАдно ненормално и крадливо, подписва камара изродски постинги със снимката на нашата обичана ИНДИЙСКА гордост-Айшвария Рай. Мис Индия и Мис Свят за 1994 година.Известна боливудска актриса.Прилагам информационен и снимков материал.







Научих,че "лицето"-гъз е от някакво небългарско потекло, от племе наричано „цигани”. Преди хилядолетия тези са изпъдени до крак от родната ми Индия.Всеки, който няма здравия разум и предвидливост, да постъпва по този начин(предвидливо последван и в Средновковна Европа), ще трябва да търпи миризми,най-гнусни престъпления срещу личността и собствеността и...неизчерпаема наглост.Нищо друго, и никъде,не са видели от тях.

Ето и нещо дребно,но типично мангалско.Имаме случай на долнопробна, циганска кражба на самоличност и визия.Снимката е на Мис Индия и съм тук да ви заявя съвсем сериозно ,че всеки ,който се хваща на глупавата инсинуация, че тази красива и одухотворена жена е циганка.....е глупав.Много глупав.Е,или може би, с увредено до 95% зрение.

С уважение към всички българи
Радж Капур


Редактирано от Paдж Kaпyp на 11.09.07 22:59.



Тема Re: Елементарно,Уотсън-колкото 1000 цигански постинга!нови [re: Paдж Kaпyp]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано11.09.07 22:03



+ Отъ кшатриите ли си?





Тема Re: Елементарно,Уотсън-колкото 1000 цигански постинга!нови [re: Paдж Kaпyp]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано11.09.07 22:17



Хаха, браво, добро око, право в десятката си!





Тема Re: Елементарно,Уотсън-колкото 1000 цигански постинга!нови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор Paдж Kaпyp (непознат)
Публикувано11.09.07 22:19



Хубав въпрос.
Брахман съм.





Тема Re: Елементарно,Уотсън-колкото 1000 цигански постинга!нови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор Paдж Kaпyp (непознат)
Публикувано11.09.07 22:26



Беше лесно.
Жената от снимката е красива и с излъчване, а си виждал циганките в България на какво мязат.(Във Франция съм виждал една сравнително красива, но тя се скъсваше да повтаря,че е....испанка.)
Инбридинга и хилядолетното мързелуване не прощават никому.Личат.





Тема Re: Елементарно,Уотсън-колкото 1000 цигански постинови [re: Paдж Kaпyp]  
Автор +++++++++++++++Инфopмиpaщ ()
Публикувано11.09.07 22:31



Циганите са си ваши - вие може да сте ги гонили, но ние мислим да ви ги върнем да си се справите с тях, както намерите за добре - препоръчвам кастрация. Те са много повече от вашата раса отколкото от която и да е друга. Впрочем, не е зле и вие да се стерилизирате, защото мисля, че сте много.

А иначе, не е зле да се знае, че на подобни конкурси изборът често се прави по политически причини, а не по заслуги.



Тема Re: Елементарно,Уотсън-колкото 1000 цигански постинови [re: +++++++++++++++Инфop]  
Автор Paдж Kaпyp (непознат)
Публикувано11.09.07 22:40



Добре, ще си ги вземем, но вече всичко е бизнес.Само нормаланото ни трябва-поне средно образовани, без повече от две висящи дела и знаещи какво е елементарна хигиена.1000 души няма да ни обременят много, особено пък нас.





Тема Уф...нови [re: Paдж Kaпyp]  
Автор always_cool (BMW)
Публикувано11.09.07 23:16



Сега двойнички ли ще ми търсите?



По-шеметна от всякога, yes!


Тема Re: Елементарно,Уотсън-колкото 1000 цигански постинга!нови [re: Paдж Kaпyp]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано12.09.07 02:45



В отговор на:

Инбридинга и хилядолетното мързелуване не прощават никому.Личат.



Абсолютно, аз затова му казвам на Вечно Изстиналия че съдбата им е или да бъдат асимилирани или да изчезнат, ама той не ми вярва.
Карай, ще се убедят сами. Или ще мутират в нещо близко до катъри ли, знам ли...



Тема ееех,нови [re: Paдж Kaпyp]  
Автор ceлянинъt (ентусиаст)
Публикувано12.09.07 08:47



братя българе... еееех...

вместо да се радвате, че тук има учена и интелигентна циганка, която спори,
вместо да се стимулират такива цигани - да се измъкват от блатото -
и да измъкват и своите братя и сестри -
вие се мъчите да я заврете в кучи гъз - и и казвате -
обратно, пак в блатото...

а някаква общност -
неграмотна и в блатото - е най-опасна за България!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.