Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 04.11.25 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Тема "КОЗЕЛА"- човек на убития Г.Илиев прецаква Пловдивнови  
Автор Гpaндe (правилен)
Публикувано03.08.07 11:55



"..представител на останалата на второ място българо-испанска фирма “Коммерсия България” заяви пред съветниците, че конкурсните условия са били подменени в движение от продажба към частична замяна и е било допуснато “Ара” да коригира офертата си. 43 съветници подкрепиха избора на фирмата на Анастасов, известен с прозвището Козела, за победител в конкурса. ..."





Тема Re: "КОЗЕЛА"- човек на убития Г.Илиев прецаква Пловдивнови [re: Гpaндe]  
Автор t-helper (уефскар)
Публикувано03.08.07 12:22



" Фирмата на съпругата на Анастасов – “Ара” бе почти единодушно одобрена за купувач на 18-те декара атрактивен терен и от управляващи, и от опозиция в Общинския съвет. "

Нема леви,дема десни,има само ЛЕСНИ!!!!
Курвентията на българите ще изчезне заедно с тях!!!



Тема Не Козела, а Общната прецака своитенови [re: Гpaндe]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано03.08.07 12:33



съграждани.

Ми не е луд който яде зелника, а който му го дава. А тоя дето му го дава някой го е избирал, той не е седнал сам ни в кметско кресло, ни в Общински съвет,
я кажи сега що и атакаджията гласувал за Козела, ам?





Тема Ден на далаверата сте имали, гледамнови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор 1984 (член)
Публикувано03.08.07 12:56





Вдигат търговски център в парк
03 август 2007 / News.dir.bg
Замяна на 52 декара в Коматево, които според Общия устройствен план са отредени за парк, срещу разпокъсани ниви в Северната индустриална зона, разреши Общинският съвет.
Собственик на парка става ООД ”Роберт – В – Добрев”, зад което според председателя на групата на ВМРО Камен Шишманов стои варненската групировка ТИМ. Заменката бе гласувана от 35 съветници, въпреки призивите на районния кмет на “Южен” Стефанка Ламбрева решението да се отложи, защото районната администрация не е запозната с него и въпреки протеста на жители от квартала, които се заканиха да обжалват в съда. Общината се раздели с единственият си компактен терен в южната част на града срещу 67 декара разпокъсани ниви, част от които попадат в улична регулация, отнемаща от площта им, реагира остро Любен Апостолов от ОДС, цитиран от Дарик. Повечето от подкрепилите предложението се оправдаха, че статутът на определения за зелена площ терен в Коматево трудно може да се промени и бизнесменът вероятно е подведен. На събрание в квартала обаче неговите адвокати обявиха, че там ще се вдига търговски комплекс и ще бъдат разкрити голям брой работни места. Колегите демонстрираха фалшива наивност, че някой взема 52 декара, за да сади тревичка, коментира заменката общинският съветник от ДСБ Божидар Здравков, който гласува “против”. Или паркът ще бъде застроен, или след година-две общината ще бъде принудена да го купи обратно на диктувана от собственика цена, за да изпълни норматива за озеленяване в Коматево, предупреди арх. Антоанета Топалова от левицата.

____

Сега пак ми разправяй че строителния бизнес не е мутренски и не е***а мамата на градовете.



Тема Времето минава, часовника цъка инови [re: 1984]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано03.08.07 13:07



отброява края на мандата.



Хората бързат да наваксат. Пардон, не хората съветници и общинари де.



Тема Re: [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@@@@@@ (истинския)
Публикувано03.08.07 19:46



Ти обаче си доволен дори и когато си прецакан - това е важното.



Тема Re:нови [re: Гpaндe]  
Автор Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@@@@@@ (истинския)
Публикувано03.08.07 19:48



А ти приел ли си ДОИП?



Тема Това пък как го разбра?нови [re: Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано03.08.07 19:50



По цвета на светлината ли?

Редактирано от ДeдoBиToдЪp на 03.08.07 19:51.



Тема Re: Това пък как го разбра?нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@@@@@@ (истинския)
Публикувано03.08.07 19:53



Следя как се радваш на всяка поредна простотия и "успех" на тройната коалиция.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.