Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 30.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Върнахме сестрите. УРА!нови  
Автор Пaньo Дoнeв (магьосник)
Публикувано24.07.07 12:37



Днес е хубав ден за България.



Тема За кого?нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор Topeaдop (AlteSchlampe)
Публикувано24.07.07 13:07



За петте к..... сигурно е хубав ден....



I'm moving along on the wings of time

Тема Хубав ден за Българиянови [re: Topeaдop]  
Автор Пaньo Дoнeв (магьосник)
Публикувано24.07.07 13:22



Днес е хубав ден за България.



Тема Re: За кого?нови [re: Topeaдop]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано24.07.07 13:29



За някакви правещи се на интересни идиоти като теб може и траурен да е деня !

бахти мършата сте не е истина !



Тема Re: Върнахме сестрите. УРА!нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор V.Grig (Анти-царист)
Публикувано24.07.07 13:29



Ми щом казваш сигурно е хубав ...

Всъщност трябва да е хубав и за нас, най-малкото защото след този прецедент, то всеки един българин трябва да бъде уверен от правителството, че ако го обвинят по каквото и да е престъпление в чужбина, то държавата ще се ангажира по същия начин със случая - разбирай с политически маневри, юридическа помощ и финансови средства ...

Освен това сигурно ще да е хубав и защото само след ден роднините на сестричките ще поискат официално от БЪЛГАРИЯ по 1 милион за всяка година излежана в Либия ...

А да, хубав е и за това, защото само няколко дни преди този всеки от нас плати по около $57 за да подарим свободата на хора, които дори и да не са участвали в заговор срещу Либия, то със собственото си бездействие са спомогнали за заразата ... курвалъка, алкохола и валутните престъпления които са извършили не ги броим ама хич



Комунист ли е, главата му да дрънка по паважа!

Тема Re: Върнахме сестрите. УРА!нови [re: V.Grig]  
Автор Topeaдop (AlteSchlampe)
Публикувано24.07.07 13:33



Мдаааааам.



Искрица разум. В тоталния интелектуален мрак, обхващащ все по плътно Бг.



Нали знаеш, Господ, когато наказва, просто ти отнема акъла...



I'm moving along on the wings of time

Тема Re: Върнахме сестрите. УРА! [re: V.Grig]  
Автор Пaньo Дoнeв (магьосник)
Публикувано24.07.07 13:42



Ами да хубаво е. Наистина е прекрасно да знаеш, че твоята страна ще застане зад теб когато изпаднеш в беда и ще те защитава без да се откаже до края. Ще има желание да те спаси, ще търси начини, съюзници и ще плати, ако се наложи откупа.

Това е наистина хубаво и това е един хубав ден за България. Но ти не го разбираш. Много сигурен съм, че ще го разбереш, когато се окажеш в такава ситуация. Тогава пак ще говорим. А днес се радвай и помни, че днес е един хубав ден за България.

Ти не си платил нищо за да помогнеш на сестрите, затова не можеш да имаш финансови претенции. Аз не съм платил нищо за да помогна на сестрите и аз не мога да имам финансови претенции. Аз и нямам финансови претенции. Ти защо имаш?

България не е платила компенсациите на семействата. Не знам кой ги е платил. Но щом мислиш, че ние сме ги платили значи мислиш, че имаме такова задължение. Странно, аз не мисля така.

Днес е един хубав ден за България. Не забравяйте това!



Тема Re: Върнахме сестрите. УРА! [re: Topeaдop]  
Автор Пaньo Дoнeв (магьосник)
Публикувано24.07.07 13:44



Не се самозаблуждавай, главата те боли, не защото има разум в нея, а защото си болен.



Тема Re: Върнахме сестрите. УРА! [re: V.Grig]  
Автор pivoley (новак)
Публикувано24.07.07 13:58



Излиза, че за теб 57$ са по-ценни от живота на 5 българки, които нямаш право да наричаш курви и убийци, защото нямаш доказателства. А ето какво мислят самите араби за това дали делото в Либия е справедливо:

"Над 12 000 души участваха в анкетата на "Ал Джазира" за сестрите ни. Катарската телевизия попита участниците дали СПИН-процесът е бил воден справедливо. Според 74,4 на сто от тях делото е водено по неприемлив начин. Другите 25,6 процента са на противоположното мнение. Анкетата е била отворена за гласуване между 18 и 21 юли."



Тема Re: Късаме безплатните ленти. УРА! [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано24.07.07 14:04



Сваляйте и късайте лентите и лентичките с вие не сте сами. УРРРРРА!

Или по-добре си ги запазете, че знае ли се...














Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.