Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Върнахме сестрите. УРА!нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано24.07.07 16:23



Абе я се скрий нанякъде, по възможност под вода.
Хипотетични са за теб и след като в нашия бюджет ги няма вече още по хипотетични ще стават.
То затова и всичко ни е хипотетично в тая държава.
За Цяла България ти недей да говориш защото нито си цялата, нито си България.

Кат стана дума вече гледам по Хоризонт започнаха драмите - "облаче ле бяло", вече се делим на "добронамерени българи" и "празника и новината на годината".
Цирковете нямат край в тоя кишлак явно.
Па така си е кво - тия тупани след като платиха от бюджета 430 млн без дори да публикуват обвинението, че на всичко отгоре майнуните като теб с готовност си лепяха и флагчета и знаменца, що да не им платят и обезщетение.
Зер държавата им е крива че са заминали на на гъза на географията в африканска държава с тоталитарно управление.
А също така, за моето богатство си тотално несведущ, просто за протокола отбелязвам, та също не се изказвай там неподготвен.



Тема Re: Чакай, чакай....нови [re: Aнaл_Фaбeт]  
Автор Peaлиcт (Независим)
Публикувано24.07.07 16:26



...тук спориш с чукчи. Те не четат, те ПИШАТ...!!!



Тема Re: Върнахме сестрите. УРА!нови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано24.07.07 16:32



Колко алчни трябва да са тия "патки" за да лежат 8 години в арабски затвор,да търпят мъчения и да са под постоянен страх от смъртно наказание.
Господин стража,арабеските чакаха сгодния момент да изтъргуват сестрите изгодно.Пробваха и с полски сетри,но поляците реагираха своевременно.А нашето правителство с типичната си мудност и недоверие,не реагира своевременно.Пък и от къде пари тогава,нали не бяхме в еврпоейския.Не знам дали са алчни патки или курви или происводителки на алкохол или нанам какво си,ама е жалко.Жалко и за децата,без значение как са заразени.



Тема Re: Ей чукча...нови [re: Peaлиcт]  
Автор Пaньo Дoнeв (магьосник)
Публикувано24.07.07 16:32



Ако г-н Костов беше казал това, то би било много мило от негова страна. Но нямаше нужда да казва това. Достатъчно беше да повтаря на всеки който го попита, че няма никакви доказателства за извършване на престъпленията в които ги обвиняват и да иска незабавното им освобождаване.

Но дори и това нямаше нужда да казва. Достатъчно беше да си държи тъпата мръсна уста затворена, мазния му прост циганин, но уви, г-н Костов нямаше достатъчно мозък за това.



Тема Re: Как мислиш ...нови [re: tribiri]  
Автор Aнaл_Фaбeт (Тарантула)
Публикувано24.07.07 16:34



Във всички случаи е имало санкция на либийската власт. Иначе няма как да стане. То и затова бяха толкова усилия на толкова много страни в последните месеци - Либийската държавна власт да разреши освобождаването и отпътуването на сестрите. Навремето са били задържани много чужди медицински работници. Всички са пуснати, освен нашите сестри. Затова са могли и да бъдат изтеглени или те самите са напуснали Либия. Между тях има и наши медицински сестри, които са били задържани, след това освободени и са се върнали веднага.
Така че никое правителство не може да изтегли гражданите си без разрешението на властите в Либия. Освен да я окупира. Но това вече е 'друга опера'.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
"Песен за Бхагават"


Тема Re: Върнахме сестрите. УРА!нови [re: V.Grig]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано24.07.07 16:35



Сори,ама да те питам:Бил ли си на работа в Либия,та да знеш какви са там българките.Щото аз познавам и такива дето са работили там и не са били курви.Ходили са пеша на работа,защото са нямали подсигурен транспорт ,както сестри и лекари от други страни.И арабите са ги щипели,защото там се смята,че ако сами жени вървят по учлиците,са леки.Ако по това се съди ,че са курви,добре.





Тема Re: Върнахме сестрите. УРА! [re: Aнaл_Фaбeт]  
Автор Пaньo Дoнeв (магьосник)
Публикувано24.07.07 16:37



Г-н Фабет, по никакъв начин не мога да разбера как намесихте правителството на Иван Костов в случая. Да това се случи по време на неговото правителство. Да Иван Костов с нищо не помогна. Но защо днес ни припомняте това?



Тема Re: Чакай, чакай.... [re: Peaлиcт]  
Автор Пaньo Дoнeв (магьосник)
Публикувано24.07.07 16:39



А ти си заедно с г-н Анал.



Тема Re: Ей чукча... [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор Aнaл_Фaбeт (Тарантула)
Публикувано24.07.07 16:43



Хеххххххххххеееее
Такива квалификации за най-успешния български министър-председател в последните 17 години - "тъпата мръсна уста затворена", "мазния му прост циганин', "г-н Костов нямаше достатъчно мозък за това". Това вече не е спор.
Малко ми е смешно, но и малко тъжно за едно такова самочувствие на пищещия. Пък и нервите са поразклатени. А трябва да са железни за спор с факти. Иначе са приказки без покритие.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
"Песен за Бхагават"


Тема Re: Върнахме сестрите. УРА! [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор Пaньo Дoнeв (магьосник)
Публикувано24.07.07 16:46



Г-н Стража, позволете да ви обърна внимание, че вие сам се съгласявате, че такива пари няма. И аз не бих казал, че едни хипотетични пари ше станат още по-хипотетични. Аз мисля, че ще си останат точно толкова хипотетични както и преди. Но вие явно разбирате от хипотетични пари много повече от мен. Аз се занимавам само с реални пари.

В бюджета няма $430 милиона дадени на Либия и няма и да има г-н Стража, независимо от това какво сте сънували. (искам веднага да кажа, че аз не съм ви пращал никакви сънища, това с пращането на сънища е маркетингов номер на някои колеги).

Флагчетата, и лентичните аз ги платих г-н Стража. Пуснах един смс и ги платих. Спокойно, вие нали никакви пари не сте давали? Няма и да давате.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.