Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въпрос за 4 милиарда към беснодеснитенови  
Автор 4815162342 (непознат )
Публикувано26.06.07 14:03



Понеже се очакват 4 милиарда излишък на бюджета за 2007 много ми е чудно какви ли извинения могат да измислят беснодесните (изкопаемите антикомунисти) за да не се вдигат заплатите на лекари,учители,лесничеи,социални работници,може да има и други стачкуващи.Айда да си поблъскате главите с големи чукове белким мозъка се набръчка и роди няква мисъл.

Редактирано от 4815162342 на 26.06.07 18:20.



Тема Re: Въпрос за 4 милиарда към деснобеснитенови [re: 4815162342]  
Автор ДъpвeнГocпoд (начумерен)
Публикувано26.06.07 14:28



Не съм спец по бюджетите, но ще ти кажа, че наличието на толкова голям излишък в бюджета обикновено значи лошо планиране или лошо изпълнение.
А ти какво повече си направил, че да ти вдигнат заплатата?

Дори и Мунчо, който не е с всичкия си, обича Русия
(кандидатстудентски бисер)


Тема Заплатите на кого?нови [re: 4815162342]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано26.06.07 15:41







Тема Re: Въпрос за 4 милиарда към деснобеснитенови [re: 4815162342]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано26.06.07 15:52



Би ли разяснил кои точно са тези "деснобесни" или "беснодесни"?

Ако това е правителството - по собствените им твърдения те са леви и левоцентристи. Освен това от тях зависят само заплатите на бюджетните служители.

Ако това съм аз (който се самоопределям като доста в дясно от центъра) - от мен зависят само заплатите в собствената ми фирма. Пък и не разполагам с 4 милиарда.




Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема Re: Въпрос за 4 милиарда към деснобеснитенови [re: 4815162342]  
Автор RealPesho (справедлив)
Публикувано26.06.07 17:23



1. Частниците немогат да вдигнат заплатите, щото сте им взели 4млрд.повече отколкото ви трябват.
2. Ако много вдигнете бюджетните заплати си закривам фирмата и аз идвам на бюджетна работа. Ако повечето направят така, догодина няма да имате нищо.






Други въпроси към десните да имаш?





Тема Много по-интересно е какви извинения ше си намерятнови [re: 4815162342]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано26.06.07 19:21



левите, та вместо да изпълнят обещаното и очаквано от електората си да си разделят тия 4 милиарда по формулата 3-5-8. Щото сега левите са на власт ако не си чул. На грешна врата чукаш.
Така че айда вие да си поблъскате онова червеното с което си мислите, че за всичко десните са ви виновни. Не че ще роди някоя мисла, ама ей така за наказание го поблъскайте дето си избрахте левите да ви управляват






Тема Re: Въпрос за 4 милиарда към беснодеснитенови [re: 4815162342]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано26.06.07 19:50



Не е зле да има излишък, малко страни могат да се похвалят с такъв и на тях рядко някой може "копче" да им каже относно фискалната им политика.
Когато обаче това резултира в циклично подтискане на производителност и потребление си е вече чиста проба престъпно разпределение на бюджетни средства.
НС според теб дали дава санкция по потреблението на излишъка или не?
Отговори си на този върпос и ще ти стане ясно колко десните или изобщо т.нар. дясна политика има нещо общо с това.



Тема Те затова ли сакахте да раздаватенови [re: Beнko]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано27.06.07 10:00



1/3 от резерва за пенсии? Щото не сте на власт?



Виж ако бяхте щяхте да го раздадете на Хрисомците и Славчо да си купят некое и друго губещо хотелче. Барем да не са валат.

Редактирано от ДeдoBиToдЪp на 27.06.07 10:01.



Тема Re: Въпрос за 4 милиарда към беснодеснитенови [re: 4815162342]  
Автор CKИTниk (европеец)
Публикувано27.06.07 10:59



Така е в Гоцеландия...

П.П. Само не разбрах какво общо имат десните и/или антикомунистите с тези 4 милиарда, а още по-малко - с тяхното разпределение?!



Тема Стига лъга ве идиот. Къв резерв бълнуваш?нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано27.06.07 12:11



Става дума за милиардите, дето смъквате горница от всеки, който работи в тая държава и дето си ги разпределяте по формулата 3-5-8.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.