Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:Ти на две-три места спомена,че си бил на сватбанови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор kobako (Работохолик)
Публикувано21.05.07 21:18



вчера.Това означава ли, че не си гласувал?



Тема Имаме ултиматум: Или им гласуваме, или - ДПСнови [re: yниKaлнa]  
Автор enarees (НеДоВолен)
Публикувано21.05.07 21:47



Българинът е усетил, че няма избор измежду сатанинските отроци!

Но сатанинските синове са ни дали ултиматум: "Или им гласуваме, или ДПС!"

Редактирано от enarees на 21.05.07 21:48.



Тема Re: Имаме ултиматум: Или им гласуваме, или - ДПСнови [re: enarees]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано22.05.07 07:28



Не знам кои синове са дали този ултиматум. Не е и важно. Важното е, че резултатите са налице. Не гласувате - ето ви ги ДПС. На следващите избори Доган дори ще спечели. Пък вие се забавлявайте да категоризирате тоя и оня като сатана.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Ми притеснявай се. И ко съа? Турцитенови [re: yниKaлнa]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано22.05.07 09:33



начи единствени виждат смисъл да ходят на избори? А кой направи така, че българите да не виждат смисъл?





Тема Re: А? Аз пък се притеснявам от българите.нови [re: yниKaлнa]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано22.05.07 11:28



Щото активистите на ДПС пасат кравите на електората си, за да могат да ходят краварите да гласуват. Когато застъпниците на другите партии започнат да го правят, тогава няма да има за какво да се притесняваш от турците.

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re:Абе ти и тук ли цъфна да грухтиш ма?нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор o!Cмяx (съдница)
Публикувано22.05.07 20:45



Я марш обратно в кочината, че току виж Илханчо те уредил на някоя доганизирана магистрала да връткаш гибеци!





Тема Re:Абе ти и тук ли цъфна да грухтиш ма?нови [re: o!Cмяx]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано23.05.07 06:14



Смех, смех....





Тема Не съм разбира се. И то не по технически причини.нови [re: kobako]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано23.05.07 11:37



Първо заради липсата на кураж ако щеш у нашите/моите де/ Сед като се споразумяха с НДСВ за по консервативна политика спрямо доходите що не излезоха и не казаха, да обещахме 20% в началота на 2007-ма, но за да имаме правителство условието беше ръст да има, когато позволят показателите за търговския дефицит, инвестициите и БВП, ще пробваме да го направим малко-по малко.
Не се правят инвестиции в образование и науката. С едни кифла и чашка мляко качествено образование не се постига.
Не се прави нищо за промяна на несправедливата здравна реформа и точковата с-ма за пенсиониране.
Приватизираха се енергоразпределенията, а не не се праватизират енергопроизводителитете. Или и двете или нищо.
Изгониха Корнелия Нинова, а държат Овчаров?! Овчаров е твърдо зад Нинова, нещо повече май тоя я е довел и във Висшия съвет, тогава? Ако Овчаров е невинен що да фърляме на вълците някой като жертва пред олтара на обществното подозрение ли? И тоя някой е такъв дето е не от върха, та по лесно ще преглътнем саможертвата му ли?
Не се прави нищичко да се стиснат за гушата тия в съдебната с-ма, а ако те са чисти какво стана с "бомбите" на Петков Христов, Чирков, К. Войнов, Друмев?
Очитаме дейност или наистина "те ги пускат"? А кои са тези "те"? Що ги търпят? Какво като са магистрати, трябва да седим и да търпим разбойници в държавата ли?



Тема Re: Ми притеснявай се. И ко съа? Турцитенови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.05.07 18:25



Турците виждали смисъл да гласуват? Ми да, заплахата в известен смисъл е "смисъл" да направиш нещо.

Какво предлагаш - да започнем да заплашваме, за да се гласува за нас ли? Или за когото и да било?

Мен лично ако питаш - ДОСТАТЪЧЕН смисъл за един ИСТИНСКИ българин да гласува БИ ТРЯБВАЛО да бъде ПРЕКРАТЯВАНЕТО на турцизацията....

Апропо - как мислиш биха реагирали момчета като Тодор Каблешков и Панайот Волов при сегашната ситуация? Дали щяха да припнат за гъби в деня на демократичните избори?

Писах вече някъде, че ИСТИНСКИТЕ българи са избити по времето на Батак. А сега ни управляват тия, които са ги избили. И дори безсрамно се опитват да отрекат клането. Докато тия, дето се опитваме да се наречем БЪЛГАРИ, ходим за гъби.

"Винаги има поне още една гледна точка..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.