Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 04.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Евала, гъбарите!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано21.05.07 08:18



ПЕС резонно си вкара "когото трябва" (според тях) в Европарламента.
Атака си вкара малоумното отроче, една отявлена и доказана мутра-архонт и още някъв си.
Бат Бойко влезе в Европа с гръм. Може би съвсем резонно - народът пак се уповава на Новото.
ДПС - Доган доказва отново, че става за политик. Казвам го, защото очаквам коментари как се случи така, че без автобусите, без гласуващите изселници, партията му дори се оказа снощи по едно време победител (съвсем сериозно очаквам коментари - това не е ли все пак успех за ДПС? И доказателство за някаква политическа далновидност? А и все пак, повечето от евродепутатите на ДПС са българи. )

Преди да започнете да ме хулите - държа да отбележа, че не съм привърженик или гласоподавател на нито една от гореспоменатите партии.

А народът?!!!!?
Мисля, че коментарите за поведението на гласоподавателите на тези избори са излишни, безсмислени и .... ниската избирателна активност, невиждана досега, е красноречива! И възмутителна!
Абе, с една дума - съболезнования за редовия българин.

Ако няма къде да отидеш, ела на себе си


Тема Re: Евала, гъбарите!нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано21.05.07 08:40



НИКАКВИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ! Въпросният редови българин отиде за гъби вчера. Заслужава турчин да го гази.

ДПС успя ТОЧНО заради гъбите на въпросния редови българин. Кръгът се затваря.

Съболезнования бих поднесла на НОРМАЛНИТЕ българи. Които гласуваха - за когото и да било. Но те, както се видя, са твърде малко.

Само да вметна. Мъжът ми си дойде от ДЪЛГО отсъствие от страната. Походи по улиците и каза " Тук са останали само трета класа хора. По лицата им си личи."

А все пак говорим за хората, които ходят по СТОЛИЧНИТЕ улици....

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Малоумни костомолски пропагандаторинови [re: yниKaлнa]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано21.05.07 09:04



систематично обиждат българите, после систематично се чудят що същите българи не щат да гласуват за тях.

Виж се само ква си тъпа патка.

Zzloba



Тема Не мисля, че е редно да определяш редовиянови [re: yниKaлнa]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано21.05.07 09:17



българин като третокласен. Аз съм родом от София, години наред наблюдавам промяната на родния си град. "Третокласни хора"???? Не бих казала. Може би измъчени, отрудени, очукани, но "третокласни"? Не бих си позволила подобно определение дори по отношение на пришълците в града ми, новите столичани!
Може би съпругът ти от дългото отсъствие от страната е загубил реалната си представа за българина.
Не мисля, че е редно да обобщаваш така. А и, честно казано, не чух коментара ти за "явлението Доган", защото точно тези избори доказаха, че в българския политически живот се случва нещо, което, може би, е неразбираемо за обикновен човек като мен, като теб?

Ако няма къде да отидеш, ела на себе си


Тема Ако излезнем малко от песимистичнатанови [re: yниKaлнa]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано21.05.07 09:27



рамка, това което се случи беше възможно най - доброто. На следващите избори активността няма да е под 60 процента. Разбирам болата и злобата ти - притежавам я в по - големи количества и от теб. Понякога за да тръгнееш нагоре трябва да се оттласнеш от дъното.Усмихнатите и доволни физономии на дон цеци и доган направиха най-добрата услуга на Българите и най-лошата на самите тях. С тях е свършено. Зввездния миг ще продължи само миг. Това е началото на края за ДПС. Край. Понякога привидното зло води прекрасно добро след себе си. Успокой се и се усмихни.





Тема мухахахаха! Стига сте плямпали глупостинови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано21.05.07 09:29



далновидност на политиката на ДПС? Успех?

Всико е пари скъпа. Те просто си купиха изборите. Това е техния край !



Тема злобарнови [re: Zzloba]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано21.05.07 09:38



момичето казва , че Българите не гласуват. А не че не гласуват за "ТЯХ"!

Ама нали винаги да се зядеш. От тия заяждания стигнахме дотук.

Над всичко е БЪлгария бе идиоти !



Тема Re: Евала, гъбарите!нови [re: expat]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано21.05.07 09:40



Тези "боклуци" само преди две години точно този "българин" си ги избра. Защо сега реши, че са боклуци? Ами защо ги избра, като са боклуци?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Мъжът ти явно е от голямото добро утронови [re: yниKaлнa]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано21.05.07 09:41



Той да не живее в някоя Дриймленд? третокласни има навсякъде по света. И навсякъде идиотите, простаците и глупаците преобладават. Неслуайно ФК Подуене имат повече фенове. Неслучайно все пвоече се замислям колко порона всъщност е демокрацията що се отнася до изборите и това , че всеки глупак трябва да гласува.



Тема А на сватбарите нема ли евалла?нови [re: yниKaлнa]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано21.05.07 09:51



Аз пък бех на сватба и к`во?



И що драматизираш не разбирам, к`ви турци щели да те управляват, те и сега и миналия мандат пак бяха в управлението, т`ва първо.
Второ изборите бяха за ЕП, не за местно управление.
И Трето в листата им са 3 българи и двама турци.

Мноо хубаво стана така мен пък ако питаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.