Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 06.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Десният електорат какво, мислиш, иска?нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.05.07 13:39



Празни приказки за ДС, протекторат и руско влияние, ли?

Десният електорат иска преди всичко законност и ред, без да имам предвид кухата партия със същото име. Иска ясни принципи за бизнеса - първо, чак после намаляване на данъците, защото без първото това ще е гарантирана катастрофа. Иска да се намали до минимум корупцията, което си е по т. 1. Също така иска да има правото сам да определя с кого да върти бизнес, а не някой побъркан партийковец да му разправя колко било вредно да изнася вино за Русия.

Ей тези неща нямат представителство, за съжаление. Но и не виждам някой да прави даже опит да представлява подобни идеи. Виждам само как някои се мъчат да преборят едни лозунги с други.

Истината е, че времето на партийковчетата, дето прощават всичко на своите и се оправдават с ДС, досущ както БКП се оправдаваше 45 години с тежкото наследство от капитализма и с лошия империализъм, отмина.

Ето защо, АКО видя, че някой е решил и е способен да вземе съответните на интересите МИ мерки, аз ще гласувам за него. В обратен случай ще гласувам пак - обаче за най-малкото зло. А то всеки път е различно.

Никога няма да гласувам за някого, понеже бил направил хубави прокламации, като го гледам как върши точно обратното. Още по-малко пък ще му се вързвам години наред, щото, видиш ли, предния път съм му повярвал.

Не зная лекарство за българската политика. Но и тези илачи, дето ти предлагаш, не стават за нищо, само пушилка дигат из форума. Срещу последното нямам нищо против, де. Не съм седнал да те гоня от тук, както храбро (и резИлтатно) направи Инфотъпана.

Zzloba



Тема Отново сляпа вяра, ам?нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.05.07 13:45



След Ровч и Танчето ти стана първа дружка.

Мдам, комунистка е, няма да лъже, я! Например, отде-накъде ще има по-малко от десетина яки фирми в областта на енергетиката в огромната България? Трябва да са поне 1000. И още 1000, дето да правят само АЕЦи, 1000 - за самолети, 1000 във фармацевтиката и още толкоз в тежката химия. Просто се чудя как сколасваме на толкоз гигантски фирми и икономики само с един министър-председател. Трябва да са поне десетина.

Zzloba



Тема Е айде де. Оня дето е побегнал във Швейцариянови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано07.05.07 13:46



фирмата Фронтиер и той ли е от "Държавна сигурност"?



Или щото Димитър Иванов не се долюбва ни с Дончева, ни с Овчаров сичкото дето печелило търгове е имало връзки с ДС?



Тема Re: Десният електорат какво, мислиш, иска?нови [re: Zzloba]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано07.05.07 14:05



След като дълги години ти беше напълно запознат какво точно иска "народа", сега пък си изцяло наясно за желанията на "десния електорат".



Ззлобич, говори САМО за твоите лични желания и мераци. Изобщо не можеш да знаеш какво искат тази или онази група от населението. Още по-малко да се изказваш от тяхно име.




Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема Re: Отново сляпа вяра, ам?нови [re: Zzloba]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано07.05.07 14:09



В отговор на:

След Ровч и Танчето ти стана първа дружка.



И Румен Овчаров и Татяна Дончева са членове на Висшия съвет на БСП. Затова смятам, че те са запознати с вътрешните проблеми и далавери на партията доста по-добре от мене или тебе.

И ще се вслушвам по-скоро в техните изказвания, отколкото в твоето мнение.

Разрешаваш ли?



Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема А да де, да. Чунким в Албания не стана същатанови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано07.05.07 14:22



работа, ам?
Едно към едно даже. И що тя е вън, па ние вътре?





Тема Май не си следил изборите последните 17 г.нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.05.07 14:23



Те там е показано какво иска народът, както и това, какво НЕ ИСКА десният електорат.

Аз се мъча само да ти го превеждам, ама като всеки фанатизиран седераст, май не схващаш.

Карай си с десето, досиетата и руската заплаха, да видим кога ще те харесат десните избиратели.

Zzloba



Тема Няма съмнение, че са запознати.нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.05.07 14:28



Обаче силно се съмнявам, че баш на теб ше кажат. Или на някой вестник.

'Cе едно Танчето да се изцепи "Ванко 1 може да го смятате за леке, ама добре плаща". А според мен е по-вероятно да каже: "Не знам как тия пари са попаднали в моята фондация. Имам подозрения за някой, но няма да му кажа името."

Мдам, голям балък си.

Zzloba



Тема Re: А да де, да. Чунким в Албания не стана същатанови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано07.05.07 14:34



В отговор на:

Чунким в Албания не стана същата работа, ам?
Едно към едно даже. И що тя е вън, па ние вътре?



Погледни картата и ще разбереш веднага.



Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема Re: Май не си следил изборите последните 17 г.нови [re: Zzloba]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано07.05.07 14:52



Злобич, няма ли да ти стане много за днес бе? След като ни разкри истината за БКП вчера - Демокрацията победи, но това е заслуга на БКП, а не на СДС или БСП., осветли ни какво иска десния електорат, следващата логична стъпка е да проговориш от името на целокупния български народ. Аре малко по скромно ... Т`ва, че си средностатистически представител на бълг. политическа мисла, не значи, че можеш да говориш от нейно име.
А, царчето ше ни кажеш ли кво мисли, или той пак по навик нищо не мисли?

Редактирано от Beco_ на 07.05.07 14:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.