Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Ти си wrong - подават се с електронен подписнови [re: Zzloba]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано08.05.07 18:51



Ти си wrong - подават се с електронен подпис чрез интернета, а като ти го върне 15 пъти, отиваш в някое забутано село на пощата, щото в другите пощи има километрични опашки.

Аз лично не подавам таквиз неща. Имам под ръка една магьосница, дето ми носи за подпис разни неща и всичко е наред. Даже да има пандела, ще съм на 100, докато ме вкарат.

И безтва последният път, когато си мислех, че знам за какво се разписвам, беше на сватбата.



Ма ни съ излагай кат` кифладжия бе Злобич. Жена ми подаде декларацията си на 12.04 като преди нея е имало 1(един) човек. Аз я подадох на 13.04 (последния възможен ден) и преди мен нямаше нито един чакащ - говоря за декларацията за доходите като физ. лице. Тъй беше у наше село.



Тема Re: Ми да е в панделата, тогава.нови [re: Zzloba]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано08.05.07 18:56



Злобич, ти на отворко ли си решил да се правиш днес бе?





Тема Re: Тебе имам предвид.нови [re: Zzloba]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано08.05.07 19:00



>> Затва и те бъзикам.


Ми кажи тъй бе пиле! Пък аз взех, че се впрегнах и си взех пуканки, диетична кола и се опънах в креслото на първия ред да ти гледам циркаджийските номера.



Тема И ти си wrong - крайният срок бе 16-ти.нови [re: Beco_]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано08.05.07 19:04



Zzloba



Тема Само за пред тебе.нови [re: Beco_]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано08.05.07 19:12



С Хантито се знаем отдавна.

Zzloba



Тема Re: И ти си wrong - крайният срок бе 16-ти.нови [re: Zzloba]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано08.05.07 19:12



Ади от мен да мине шъ съ съглася с теб за да спиш спокойно.





Тема Диетична кола с канцерогенни подсладители?нови [re: Beco_]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано08.05.07 19:15



Затва все гласуваш за един и същ политически шарлатанин. Щото лапваш по всяка реклама, стига да е лъскава.

Zzloba



Тема Re: Анти, разсъждаваш все еднонови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано08.05.07 19:48



плащаш данък от порядъка 250-500 лева. Вадиш от заплата / кредитната карта / т.н. и отиваш в последния ден да плащаш. Да, ама не. Просто се опитваш да разсъждаваш, което не ти е по силите. Не се съобразявам нито с последния ден, нито с първия. Съобразявам се само с кешовите плащания, които очаквам. Ако имам такова на другия ден-плащам го на другия ден след като съм подал декларацията. Ако има някакво забавяне-забавям. От 2000-та насам два пъти съм забавял плащането с 10-15 дни. Големо важно-на данъчните само аз съм им до главата.



Whisky-for my men, and beer for my horses...

Тема Re: Ма разбира се, че СДС-то на Костовнови [re: Beco_]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано08.05.07 19:56



не беше монархическо. То и СДС-то преди Костов не беше монархическо. Как ще е монархическо, когато в една държава място за двама монарси няма. Просто кокетираха с монархията, затова бяха искрено огорчени, когато разбраха, че царот и той иска да е главно действащо лице.

За пореден път забелязвам, че упорито бягаш по тъчлинията. Говорихме за това, че едва ли има лидер на СДС, който да не е ревал на царо в Мадрид. Костов може и да не е бил-нямам спомен, ама мистър 10% беше-в това съм сигурен. Както и Катето Михайлова.

Второ-гледам, че не си даваш много зор да кажеш кой от БСП е ходил на поклонение в Мадрид?



Whisky-for my men, and beer for my horses...

Тема Re: Ма разбира се, че СДС-то на Костовнови [re: WilliamBingham]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано09.05.07 12:43



В отговор на:

кой от БСП е ходил на поклонение в Мадрид?



Например Кеворк тогава ходи и даже засне интервю за "Всяка неделя". По онова време беше престижно да се ходи при Симеон. Тогава беше все още цар.



Кои точно хора ходиха не си спомням. Пък и няма никакво значение. Ходил - неходил. Голям праз.



Много по-интересно е кой СЕГА е в коалиция с царчока. И кой си затваря очите за далаверите и имотите му именно срещу цената на подкрепата в тази коалиция.








Бог пише право дори когато изкривява редовете


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.