Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 04.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Айде и тоя излезе костовист:  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано03.05.07 18:31



Саркози: Турция не е в Европа



Ко ш'кайш бабо Размисли?




Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Beнko]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано03.05.07 18:34







Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Beнko]  
Автор Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@@@@@@ (истинския)
Публикувано03.05.07 18:35



Я да видим обаче какво правят костовистите:





Тема Няма да гледат. И ти няма да гледаш.нови [re: Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано03.05.07 18:39



Време е за апчето, вечеряш и да си легаш.

Стига ти толкова и спри да се гледаш в огледалото ти казах, не сте двама един си. Болен си, но ще се оправиш.





Тема Така си и знаех. Баба Размисли няма думи инови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано03.05.07 18:45



нищо повече не може да каже






Тема Какво да ти каже?нови [re: Beнko]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано03.05.07 18:47



Че Костя е Саркозист?





Тема Re: Няма да гледат. И ти няма да гледаш.нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@@@@@@ (истинския)
Публикувано03.05.07 18:52



Ти си болен с болно съзнание - повечето в този форум са така, явно има нещо общо между вас.



Тема Цъ! Че Саркози е костовистнови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано03.05.07 18:56








Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Beнko]  
Автор Pимл@нuн (а posteriori )
Публикувано03.05.07 20:12



Тъй-тъй, той против влизането на Турция, а я си представи, ако във Франция имаше политическа партия като ДПС.

Европейският марксизъм е в криза, което си е за радване. Пък и не само европейския. Виж какво става в Израел с оня тулуп социалист министър председател дето се е хванал за власта и не я пуска. Унгараца същата работа. Да не говорим за Шредер, който излезе най-обикновено руско мекере. А Проди?А испанеца - до един демагози и мошеници.

В тази логика, и България в европейския килватер - социалистите ви са възможно най-наглото и лакомо нещо, което се е пръквало на тая педя земя. Трябва да изгубят следващите избори. Как ще го направите си е ваша работа. Ей на вижте французите 85% гласуват. Ако има подобна активност в БГ, ДПС най-вероятно въобще няма да влезе в парламента.



Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Pимл@нuн]  
Автор Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@@@@@@ (истинския)
Публикувано03.05.07 20:17



Това не е реалистично. Затова е измислен ДОИП.
А ДПС в БГ има, защото някой е разрешил да има.



Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@]  
Автор Pимл@нuн (а posteriori )
Публикувано03.05.07 20:54



Нереалистично?...те и френските социалисти бяха легнали на тая страна. Ама на, изглежда че народът най-демократично ще ги забърше. На там върви работата. И тук забележи, че за пръв път не става въпрос за смяна на троцкист като Митеран с макрксист като Ширак, а с истински десно центрист а ла Костов. При вас щом не се случва, значи още на мнозинството не му е писнало достатъчно.



Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Pимл@нuн]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано03.05.07 21:10



>> Европейският марксизъм ...
Тези не се ли смениха около 68-ма в евросоциалисти? Имам някакви смътни спомени, че след лятото на 68-ма доста хора късаха членските си книжки от комунистическите партии. Говоря за тези в Западна Европа.



Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Beco_]  
Автор Pимл@нuн (а posteriori )
Публикувано03.05.07 22:36



Какви са според теб евросоциалистите???

Марксисти и троцкисти.

...споменаваш 68...тогава започна катастрофата.

Дивият социализъм, колективизмът и безотговорноста яхнаха красивата Франция. Натресоха и емиграцията и мултикултурализма, замениха асимилацията с интеграция, съсипаха вярата на французите в собствените им сили, отрекоха се от историята си и Жана Д'Арк, спряха да изучават Юго и Балзак в училищата и го замениха с Кафка. Швейк победи Гаврош, а Жан Фалжан го натириха в ъгъла...счупиха шпагите на тримата мускетари и ги претопиха за да си отлеят медали, с които до безкрайност да се награждават. Построиха гетата, обезвериха нацията, отнеха и всичко, до което успяха да се докопат. Фалшифицираха дясното , навличайки му маркситка идеология. Колективизмът косеше и преразпределяше 50% БНП ... и затова Франция стигна до тук : 50% от французите да работят за минимална заплата, само 51% да са собственици на жилището в което живеят и всяко бебе да се ражда с дълг от 28 000Е, които генерацията от 68 е изпапала най-нагло. Гадост, социалистическа. философия - след мен и потоп

Аз съм от това поколение , и ти казвам - колкото по-бързо си заминем толкова по-добре.

По долу пускам една статия превод от френски на руски и англииски. Преводът е машинен и дано се разбера голямата мъка и гняв на автора - Защо Франция стигна до там? Защото 37 години я управляват марксисти. След тях и чумата ти се вижда благородна.



Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Pимл@нuн]  
Автор Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@@@@@@ (истинския)
Публикувано03.05.07 22:46



Разбирам някой, който не се е убедил, че ДОИП е най-доброто измислено, да ме убеждава в други теории, ама ти даже лично твърдеше тук, че си имал прекрасния пример за страна с ОИП и какво, пак на старата теория отиваме?
Ясно е, че на мнозинството не му е писнало, но откъде-накъде малцинството, което по качество го превъзхожда многократно, ще търпи последствията? Я ти се върни в БГ да живееш под това управление и тогава давай акъл. Аз нямам на склад 200 години живот в излишък, та да ти изпробвам експериментите.



Тема Туй ли е то проблемата?нови [re: Beнko]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано03.05.07 22:46



Нема кой да му каже на Саркози,че е костовист?


Горкия тъй и ще си тъне в неведение.



Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@]  
Автор Pимл@нuн (а posteriori )
Публикувано03.05.07 23:13



Да имам такъв пример на успешна меритокрация от 20 век, която завършва тъжно. Ти не го знаеш. Следователно меритокрацията не те интересува.



Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Pимл@нuн]  
Автор Инфopмиpaщ@@@@@@@@@@@@@@@ (истинския)
Публикувано04.05.07 02:07



Наистина не ме интересува - интересува ме ОИП, а както по-рано изяснихме, между двете има разлики. А ако твоята меритокрация е успешна, пък завършва тъжно, излиза, че е неуспешна. Аз достатъчно много дадох относно идеята за ДОИП, да не искаш всичко на тепсия да им снеса?



Тема Re: Айде и тоя излезе костовист:нови [re: Pимл@нuн]  
Автор Beco_ (bluser)
Публикувано04.05.07 13:14



По обясними причини за този период липсваше достоверна информация и затова питам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.