Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема сутрешното интервю за Ирак по БТВнови  
Автор 241O (Chovek)
Публикувано21.03.07 15:55



гледахте ли сутрешното интервю на Бареков и реинджара от Ирак ?
И сега какво ще изкарат тия наши бойци убийци,психари,смахнати ,само заради това че някой е използвал думата -мангали-.
удобен начин да очерниш някого и да скриеш насраните си гащи в чуждо шкавче.

(Срам ме е от нашитекомандващи и политици.Питам защо се крият те и цялата истина)





Тема Re: сутрешното интервю за Ирак по БТВнови [re: 241O]  
Автор t-helper (уефскар)
Публикувано21.03.07 16:00



Барекщини!!!Журналистически промискуитет в действие!



Тема Чай съа, едно интеревю със един бившнови [re: 241O]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано21.03.07 21:06



гурбетчия, дето на всичко отгоре и във юредически спор със МО.

Кой се опитва да изкарва и да си крие гащите, какво имаш напредвид?



Тема Ето ги мръсните псета:нови [re: 241O]  
Автор Pala4444 (ентусиаст)
Публикувано21.03.07 21:13





А бойците ни са наистина убийци и мародери, а не български войници погрешка използвали думичката "мангал"!!!

Те са огледалото на политиците и командващите ни. Нямам спомен войник или българската армия така да ни е опозорявала пред света. Излиза истината - ние българите сме терористи .. ние българите сме тия дето тероризираме и се гаврим с цивилни.

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С ДЕЦА ТЯХНАТА МАМА !!!

Тия изроди носят пагони на българската армия ! Те трябва още на място да бъдат лишени от отличителните знаци за принадлежност към България и предадени на местните хора да се разпоредят с тях според местните обичай.



Тема Re: Ето ги мръсните псета:нови [re: Pala4444]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано21.03.07 21:26



Мда, аз препоръчвам гледането на това:



Показва защо нещата не трябва да се вадят от контекста, и че всеки такъв акт е лъжа. Пълна, долна и безсмислена.



Тема Те са убийци, щото са отишли там изобщо.нови [re: 241O]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано21.03.07 21:29



Казаха си, че там се занимавали с това, да си спасяват задника, а не Ирак.

Нито един войник не е закаран там насила - всеки е отишъл доброволец, за няколко долара на ден.

Мнооо ми е интересно тия "наши войници", ако дойде тук хамриканец и почне да им вика "мангали" или "тъмни балкански субекти", дали ще им хареса.

Zzloba



Тема Ти какво очакваш от наемници?нови [re: Pala4444]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано21.03.07 22:42



И то наемници дето за друго не стават освен да продават живота си напрактика?



Тема Re: Те са убийци, щото са отишли там изобщо.нови [re: Zzloba]  
Автор 241O (Chovek)
Публикувано23.03.07 12:08



Повечето от хората на които ще кажат,,мангали,, или ,,тъмни субекти,, няма да ги разберат защото те няма да го кажат на български,а на техния си език.И какво точно е убидата в думата ,,мангали,,?

Че на кой не се плаща в тия контингенти.В какво точно ги обвинявате,че просто са отишли или,че нашите политици са решили, че българи трябва да участват.ако не са заминали тези войници,те нямаше да се спрат и щяха да изпратят редовна войска,която аз лично смятам че въобще не е подготвена за подобно нещо.

Да изцяло съм против решението наши войници да участват в подобни мисии,но да ги определяме като ,,убийци,,въпреки всичко не заслужават това.
приемам факта че са там ,не за да развеждат кученцата на богатите из парковите алеи.Нима тук у нас без война ,не се използват подобни реплики,не се безчинства,няма убийства????Срещу това трябва да се гневите ,а не срещу войниците в Ирак.Ами що не заминават онези които подписват подобни споразумения,или не изпращат своите синове и дъщери ,които може да са по доблесни и възпитани за да не ни ,,срамят,, пред света???

Нека всеки си представи ако е в подобни условия ,как би реагирал абстрахирайки се от това ,,да ама аз няма да отида,,!
бившия министар на отбраната Свинаров призна неуредиците от наша страна за първият контигент.

Не съм съгласна за определението ,,убийци,, и подобни такива,не ме интересуват подбудите на отиващите,но със сигорност не са психари,откачалки и печалбари.Никой не бе отишал да подари живота си на вятъра,та било и за пари.Тези хора умеят да правят най-добре това да са войници.

Защо ли на този снайперист му е даден снайпер ,ако не е било нужно да се използва??Оръжието не е ли за убиване и самозащитита от неприятели?



Тема Re: Те са убийци, щото са отишли там изобщо.нови [re: 241O]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано23.03.07 13:06



Какви са те тези "неприятели" на хиляди километри от България?
Каква майна търсят там? Аз ще ти кажа - пък ако искаш порови за интервютата кога ги пращаха - поне 2/3 си казаха, че ще си решат битови и жилищни проблеми.

Постъпката им е точно толкова съпоставима със тази на някой наемен убиец - плащат ти за идеш да убиваш хора, коит нищо не са ти направили и при това във собствената им страна. И наемните убийци ли избират да правят това дето умеят най-добре?



Тема Re: Те са убийци, щото са отишли там изобщо.нови [re: Zzloba]  
Автор Лeчo ()
Публикувано23.03.07 21:21



В отговор на:

Мнооо ми е интересно тия "наши войници", ако дойде тук хамриканец и почне да им вика "мангали" или "тъмни балкански субекти", дали ще им хареса.



А сигурен ли си, че американците не ги обиждат и те гледат да си го изкарат на затворените в лагери деца.

Деца затворени в лагери. В кой век живеем и за какво говорим...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.