Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 08.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Янките идат. Крийте девствениците.нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Идeaлиcтa (тъжен)
Публикувано17.03.07 06:42



Ти приготви ли кофите с вазелин?

Вярвай в Бог, обичай България!


Тема Re: На баба Размисли сега ще и се дигне ценатанови [re: Beнko]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано17.03.07 08:05



Те янките не щат грозни баби комунистки, а млади ярета на 17-18 години.









Тема Re: Казачока ти го предоставям на теб.нови [re: WilliamBingham]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано17.03.07 09:23



В отговор на:

Аз си харесвам Рей Чарлс и Джудас Прийст.



Чудесно, Чарли. Имаш добър музикален вкус.

Обаче даваш ли си сметка, че ако не бяха Съединените Щати (по-точно Роналд Рейгън и неговите заслуги за събарянето на "империята на злото") сега щеше да слушаш Рей Чарлс и Джудас Прийст през крив макарон. Само на късовълнов обхват 16 или 25 метра. И то ако спрат заглушителя.

По българските медии щяха да те забавляват Йосиф Кобзон и Муслим Магомаев. Особено в петък, когато телевизията щеше да е съветска.




Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема Колко ще са тук, колко са в Ирак и докъде стигнаханови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано17.03.07 11:39



в Ирак, та да се плашим?

Четвърта година янките се дънят в Ирак. А са пипнали наште девственици, ще ги дънят и тук, даже по-зле. Нека си припомним как препускаха до бургаското летище, за да си спасяват кожата от ядосаните селяни.

Слабоумните янки признаха, че тръбата през Бургас била добро решение, понеже не минавала през опасни райони като Украйна, например. Но пък те щели да прекарат алтернативна тръба през Ирак. Ей, наистина бушменкото грам акъл няма.

Zzloba



Тема Re: Колко ще са тук, колко са в Ирак и докъде стигнаханови [re: Zzloba]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано17.03.07 14:21



Аз не казвам да се плашиш. Аз ти казвам да се радваш.

Мечтата на няколко поколения българи се сбъдва най-накрая. През цялото време на съветската окупация нормалната част от българското население мечтаеше да ни окупират американците.



Това го бях обяснил навремето на един италианец, който ми казваше:

"Ние с вас имаме еднакъв манталитет, еднакви навици, еднакви вкусове, еднакви слабости, еднакъв външен вид и почти еднакъв климат. Не мога да разбера защо Италия е богата страна, а България е толкова бедна и изостанала."

"Много зависи от това, кой ще те окупира" - отговорих му аз.






Бог пише право дори когато изкривява редовете

Тема За италианците, аз ги наричам културнинови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Бълrapин®-BG (Anti Commi)
Публикувано17.03.07 15:59



българи.



Тема Re: Янките идат. Крийте девствениците.нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Pимл@нuн (а posteriori )
Публикувано17.03.07 16:25



Разбирам те. Трудно е:







Тема Ех, че мъкаааа...нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Идeaлиcтa (тъжен)
Публикувано17.03.07 19:34



Ти след 1989 г. ли започна да ги слушаш?! да не би преди това да си слушкал само чичковците от ЦК на БКП? Щото ти личи, да знаеш.

Вярвай в Бог, обичай България!


Тема Re: Американци ли?нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор инж.Takcиджиeв (антисистемник)
Публикувано17.03.07 21:51



Тва не бяха ли тия откачалки дето се обличат в женски дрехи и после карат жените си да ги бият?
Ебал съм и такъв ама късно се усетих



В тия вестници дето ги чета по цял ден пише , че в US-army имало квота за педераси! А сега де!



Тема Re: Американци ли?нови [re: инж.Takcиджиeв]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано18.03.07 10:14



Ти ми напомни един стар виц.

Татко Заю и младото зайче ще ебат зайките. Нареждат ги в редица и татко Заю казва на сина си:

- Ти започваш от оня край, аз от този. И не забравяй като я изчукаш да й кажеш "Мерси, мадам".

Започват. Откъм татко Заю се чува "Мерси, мадам", "Мерси, мадам", пет минути пауза, "Мерси, мадам", петнайсет минути пауза, "Мерси, мадам", тишина.

Откъм младото зайче: "Мерси, мадам", "Мерси, мадам", "Мерс-дам", "Мммам", ..., "Пардон, папа".



Бог пише право дори когато изкривява редовете

Редактирано от Aнтиkoмyниcт на 18.03.07 10:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.