Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 24.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Ами ето какво казва Р.Овч. вчера:нови [re: Pимл@нин]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано16.03.07 20:39





Той каза, че от българска страна е направен компромис по отношение на дяловото участие, след като първоначално се обсъждаше трите страни да си поделят по 33%, а в крайна сметка Русия взе 51% от петролопровода, а България и Гърция си поделиха по 24,5%. Друга отстъпка е за Универсален терминал – Бургас, който трябваше да бъде българска собственост и да е общ вход както на петролопровода до Александруполис, така и на този до Вльора. Миналия месец България се отказа от общата входна инфраструктура, а терминалът на Бургас – Александруполис ще бъде контролиран от Международната проектна компания, в която Москва има мажоритарен дал.

Според Овчаров обаче “може да се приеме, че и руската страна е направила определени компромиси, тъй като в определени моменти там желанието беше за почти 100 процента участие”.


И скиваш ли кви герои нашите комунисти! Руъснаците искали 100%, ама нашите им се опънали и им дали само 51. Що не са се опънали за още 2% могат ли каза?

П.П.
А онова лайно казва обратното, щото е рядко лъжливо и миризливо комунистическо лайно нищо че иска да мине за синьо цвете. Ако не си го разбрал до сега, значи не си чел повече от 2 негови постинга внимателно. Не че си струва де.



Редактирано от Beнko на 16.03.07 20:51.



Тема Re: Мукавей!!!!!нови [re: GeorgeWBush]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано16.03.07 20:42



Да си бил на митинга на 3-ти март, да си чул. Волен Сидеров в речта си обвини управниците, че отстъпват едновременно пред Брюксел, Вашингтон и Москва.



Тема Re: Мукавей!!!!!нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано16.03.07 20:43







Тема Тоест, ако не са били комунистите,нови [re: Dobrata]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано16.03.07 20:49



олигарсите вода ще газят, жадни ще ходят.

Това само потвържава тезите на централно - плановата икономика.
Любопитен съм защо го постваш?



Тема Re: Ами ето какво казва Р.Овч. вчера:нови [re: Beнko]  
Автор Pимл@нин (а posteriori)
Публикувано16.03.07 20:58



Това за терминала е лошо. Жалко.





Тема Лошо е я. Аз защо казвам, че тия лайнари санови [re: Pимл@нин]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано16.03.07 21:11



продажни дупедавци



А те се мъчат дфа изкарат, че съм против нефтопровода.
Против съм нефтопроводът дето минава през България да е руски а не български. Против съм и входната му точка да е руска, а не българска. От куъцде на къде? Руснаците ще делят ли кладенците с нас?

Против съм и да се плаща смешно малка такса за транспортирането. Таксата трябваше да е много по-виисока и да е обвързана с цената на петрола.

Против съм и да се правят данъчни и митнически отстъпки както при строежа така и при експлоатацията на петролопровода. От къде на къде? За другия петролопровод, дето няма да е руски а български ще има ли отстъпки? Или негго комунистите ще го съботират, щото американците имали интерес? Я виж кви ги ръси онова дългото комунистическо лайно:

В петък Овчаров заяви пред Инфо радио, че АМБО “е доста по-проблематичен и от гледна точка на доставките на петрол, и от гледна точка на финансиране”. По проблематичен от към финансиране, ама лайнотъо ходило да търси пари за "непроблематичния" петролопровод.

Идеята да се търси финансиране от “Ексимбанк” за Бургас-Александруполис е още на предишното правителство и по информация на Mediapool от отлично запознати източници, министър Овчаров се опитал да осигури такова по време на посещението си в САЩ. Засега обаче е получил отказ, тъй като става дума за проект, в който мажоритарен дял има Русия.




Тема Re: Честито забременяване!нови [re: GeorgeWBush]  
Автор liberator (последователен)
Публикувано16.03.07 21:15



Щастлив към че не живея в тази подлизурска страна в която руската мафия прави каквото си желае! Срамувам се от тази паплач която в момента се нарича български народ! Каквото си поискапа това и получиха-прекрасно си озаглавил темата! Да им честите забременяването!

Liberty rules!


Тема Re: Тоя гей СерГей може ли да обясни как точнонови [re: Beнko]  
Автор liberator (последователен)
Публикувано16.03.07 21:17



СерГей 4е дал тръбата след като е бил опънат от Путкин!

Liberty rules!


Тема Re: Честито забременяване!нови [re: GeorgeWBush]  
Автор liberator (последователен)
Публикувано16.03.07 21:17



Атака мълчат като путки! Защото са Путки! И защото цицат пари от Путкин!

Liberty rules!


Тема Грешиш!нови [re: liberator]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано16.03.07 21:39



Двете неща нямат нищо общо.

Опънали са го, щото е СерГей, а е дал тръбата, щото е продажен комунист.

Освен това мисля, че путин го е опъвал и переди да даде тръбата.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.