Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Искам да съм краварнови  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано13.03.07 18:07



За да мога да безчинствам безнаказано.





Тема Кво чакаш? Всеки атакаджия има способноститенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.03.07 18:15



и образованието, необходими за кравар.

Както и афинитета към блудство с малки деца.

Zzloba



Тема Re: Искам да съм краварнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано13.03.07 18:35



Не се притеснявай! Още само една стъпка надолу те дели от заветния миг в който ще те видим диби-дюс гол в лайфстайл списание (също както Волен Сидерофф).



Тема И какво сега?...нови [re: Beco_]  
Автор Идeaлиcтa (тъжен)
Публикувано13.03.07 18:44



Щото е бушмен и не трябва да го осъдят подобаващо, така ли? Бахви в ззлобните мангали!

Вярвай в Бог, обичай България!


Тема Ейтва не го разбираш -нови [re: Идeaлиcтa]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.03.07 18:50



няма никакво значение дали е бушмен, негър, циганин или атакаджия.

Е, в последния случай ще има още едно основание за намаляване на наказанието - крайна глупост на извършителя.

Zzloba



Тема Айде бе...нови [re: Zzloba]  
Автор Идeaлиcтa (тъжен)
Публикувано13.03.07 18:56



В България има - за жалост. Ако нямаше, отдавна ти и твоите събратя да сте изтекли в канализацията.

Вярвай в Бог, обичай България!


Тема Re: И какво сега?...нови [re: Идeaлиcтa]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано13.03.07 18:58



Ще ти го кажа с други думи, различни от тези на Ззлобата. Има виновни, има невиновни. Делението на гражданство в този случай е подробност.
Един българин гимнастик преди няколко месеца го осъдиха в Щтатите за изнасилване. Е и? Трябва ли да правим от тези факти генерални изводи?



Тема Re: Искам да съм краварнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано13.03.07 19:33



Нда, за сметка на това, държавният апарат е впрегнат в епична борба с това изключително общественоопасно явление торент тракерът:





Тема Я да видим с кво се занимават атакаджиите:нови [re: Идeaлиcтa]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.03.07 19:39



Пътно хулиганство, грабеж на коалиционна каса, лъжесвидетелство, незаконно използване на оръжие, ексхибиционизъм, блудстване с малолетни, шуробаджанашки назначения, клевети, злоупотреби с държавни средства, побой над жени, спам, хапане на охранителен орган

, и т. н. и пр.

Е, ако дойдете на власт, всички нормални хора ще изтекат в канализацията. Слава Богу, обаче, такава опасност не съществува.

Zzloba

ПП: Ей, няма по-некадърно нещо от атакаджия.



Тема Re: Искам да съм кравар [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор 241O (Chovek)
Публикувано13.03.07 19:40



Не е кравар , а оператор на животновъдна единица !!!!и защо си мислиш че е лесно,че дори можеш да безчинстваш.Баща ми гледа две крави на село.Това значи да си слуга на добичено.Ставане сутрин рано,доене,закуска,разходка,чистене на кошара,дизенфекция,пак храна,водопой,пак разходка,доене ,вечеря и всичко се повтаря.от както е пенсионер луднах от него.То са прегледи от ветеринар всеки месец.Сега искара тежка племония и пак не се отказва,тоя човек.Но твърдо съм казала че ще ги продаде,ако си мераклия ,купувай.Много са млечни и млеконадойни,ще имат теленца.Миналата година умря едно теленце новородено,ама ти знаеш ли каква скръб какво нещо,що рев и мъка,мъка.

Така че не е никак лесно помисли си,кравата ти става господар.Това което казвам не е майтап.
Моляте отърви ме от тия добичета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.