Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Лакмус за комунисти!нови  
Автор GeorgeWBush (StraightTalker)
Публикувано22.02.07 07:39



По една случайност в нашия клуб се появи един истински лакмус за отеделяне на комунистите прикрити и открити. Знаем че много от тях отричат да са такива макар всички да ги знаем.
Обаче появи се Дедо Тодър. Явно един не много умен клубар, единственото достойнство на когото е това че изглежда като Тошката в реалния си живот, това че може да говори като него и това че е нахален по същия селски начин като Тошката. Да видим сега какво става. Ясно е че всеки който поне малко в душата си е антикомунист никога не би си взел такъв прякор, не би си сложил такава снимка и не би защищавал Тошката. Знам че комунистите ще кажат че това е на майтап, ама нека помислим. Нито един антикомунист не би го направил дори на майтап, толкова е отвратително и обидно. Значи извода е че само един прикрит комунист би направил такова нещо под лъжливото покритие за майтап. Знаем вече че ДеоТодър даже не е прикрит, а явен с всички отличителни качества на старите комунисти - под среданата интелигентност, нахален, неуморим в скачането на амбразурата. Обаче по-интересното е как ВСИЧКИ които се прикриваха че на са комунисти, в течение на полемиките заставаха на страната на ДедоТодър при всеки спор и дори си пригласяха. Само едни червени дупета могат да се присъдинят дори на шега към този образ който само предизвиква отвращение в честните хора.
С такъв образ шега няма, толкова е отвратителен.
А сега си помислете кои се потупват по рамото с Дедото, те те са комундетата. Не че не ги знаехме ама е гот когато сами се определят!





Тема Re: Лакмус за комунисти!нови [re: GeorgeWBush]  
Автор 3мeй (Гадина)
Публикувано22.02.07 07:51



В отговор на:

Обаче появи се Дедо Тодър. Явно един не много умен клубар, единственото достойнство на когото е това че изглежда като Тошката в реалния си живот, това че може да говори като него и това че е нахален по същия селски начин като Тошката. Да видим сега какво става. Ясно е че всеки който поне малко в душата си е антикомунист никога не би си взел такъв прякор, не би си сложил такава снимка и не би защищавал Тошката. Знам че комунистите ще кажат че това е на майтап, ама нека помислим. Нито един антикомунист не би го направил дори на майтап, толкова е отвратително и обидно. Значи извода е че само един прикрит комунист би направил такова нещо под лъжливото покритие за майтап. Знаем вече че ДеоТодър даже не е прикрит, а явен с всички отличителни качества на старите комунисти - под среданата интелигентност, нахален, неуморим в скачането на амбразурата.




Направи си нужните замествания и ще видиш че това идеално приляга и на подскачащите тъмносини антикомунисти.

Ще си позволя да изразя тотално несъгласие с мнението ти.В него няма нищо вярно.



Тема Хич не се обиждай, ама...нови [re: GeorgeWBush]  
Автор Идeaлиcтa (тъжен)
Публикувано22.02.07 08:06



за мен е абсолютно толкова неприемливо /дори много повече/, когато един български храненик ползва за никнейм името на една американска, президентска маймуна!
Освен това - въпреки че се декаме често - нашият цоциалист ДедоВиТодър е от умните и интелигентни клубари.

Вярвай в Бог, обичай България!


Тема Re: Лакмус за комунисти!нови [re: GeorgeWBush]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано22.02.07 10:02



Бай Тодър е интелигентен клубар, при това ляво-центрист, а не ляв. Би трябвало да го забележиш.



Тема Хо-хо-хо...Ей ора, друарки и друари доживех!нови [re: GeorgeWBush]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано22.02.07 10:27



Дожевех начи да ме признаят и за лакмус!



Оти както и да си го говориме - ей го на: за Васко Тато е разделителната линия в клуба, Тато е Лидера, Водача, или както му казвахме навремето - Първия!

Мерси Васко, благодоря ти както се казва за доверието, но немаше толкова нужда бе. Я само исках да ме тачат и зачитат като човек он народа!


Ама кажи съа оти се толку насериозно земаш? Зарад мене и ника си смени и сигнатурата? Че бива ли така, с мене не моеш се равни никогаш, ти си чиляк така да се каже труженик на други фронт, не на идеологическия.
Не ти върви там, осъзнай го.
Айде кротката и мирната да се не обади баш на зрела възраст некоя стара травма или па и нова да се добави. Високото кръвно си е противопоказно дори и за спортен деятел. Пък аз обещавам щом ме толкова тачиш и цениш повече да не те бъзикам, че колчем видиш/чуеш/прочетеш "Путин" се попикаваш.
Честна пионерска!




Тема Re: Хо-хо-хо...Ей ора, друарки и друари доживех!нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано22.02.07 11:11



Драги ми Смехурко, не се ласкай чак толкова че някой бил правел нещо заради теб.
Гледат те хората като причудлива мумия, някой се почесват плюят настрани и викат "брех маа му", други ти се присмиват, трети викат "амм, да, ясно е, шиклоидна шизофрения" и т.н.
Истината е че те забравят както всяка бесепашка кратуна, защото така е настроен човешкия ум - да забравя по-лесно лошите неща.
Емоционална хигиена ако щеш го наречи





Тема Re: Подкрепям джандарино!нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор kalva4 (рекордьор)
Публикувано22.02.07 11:22



ПрякУр си има да изкупва нещица от време оно поради което е ПО Дж.Б. от Дж.Б. !
Апропо, убуто е, че си има срама чиляка и кат натрпупа Ного изцепки сменя прЕкора! Наше мунче. Албертче!





Тема Re: Евала ПракУрчо!!нови [re: GeorgeWBush]  
Автор kalva4 (рекордьор)
Публикувано22.02.07 11:23



Личи си , че отдавна чакате отварянето на досиетата. Кат еден сущи алберт!





Тема Ха,ха, кой даде оценката :)нови [re: Чyryниц]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано22.02.07 11:23



Ха, ха, кой даде оценката :)
Ти днес пак ме развесели



Тема Драги ми дурако,нови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано22.02.07 11:35



Като гледам толкоз лесно не ме забравят. А ти че не помниш повече от два часа не съм виновен - пий стрити листа от Гинко Билоба.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.