Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Още един съветски възпитаник, чийто идол е Костовнови  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано17.12.06 17:40





Въпросният Ангел Грънчаров е един простоват десебар учил по правилата на Костовата демокрация в братския СССР. Тоя е абониран за смешния десебарски форум. Изживява се като съдник - раздава правосъдие наляво и надясно. Явно тая белокаменна Москва, в която и Костов е специализирал си е оказала влиянието.


Редактирано от Paзмиcли на 17.12.06 17:43.



Тема Ако беше чел малко повече...нови [re: Paзмиcли]  
Автор justaman (man enough)
Публикувано17.12.06 18:13



... сигурно щеше да знаеш, че обсъжданият от теб човек е учил в Санкт Петербург.... и последното ти изречение щеше да има малко по-друг смисъл.... но ти си достатъчно ТЪП, за да не обръщаш внимание на детайлите, а да караш "през просото"...



Тема Re: Още един съветски възпитаник, чийто идол е Коснови [re: Paзмиcли]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано17.12.06 18:43



Аре после ходи доказвай, че Ваньо не ти е фикс идея. Поздравления ! Вече виждаш сянката на Ваньо във всеки симпатизант, вдруги ден във всеки с гащи ..

Размислито, душко, "въпросният Ангел Грънчаров" си е направил блог, пише си в него, хората си дават мнението за написаното и т.н. ... Нищо странно. А какво правиш ти душко? Коментираш другите. Е, явно това ти е призванието в живота.



Тема Re: Санкт-Петербург през 1983 г.нови [re: justaman]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано17.12.06 19:27



"През 1980 г. заминах да продължа образованието си в Русия и през 1983 г. се дипломирах по специалността философия в Университета в Санкт-Петербург. През 1985 г. спечелих конкурс и бях избран за асистент по философия в Пловдивския университет “П. Хилендарски”, където работих до 1992 г."

И така - през 1983 г. завършил в ......Санкт-Петербург !


За твое сведение - през 1983 г. нямаше такъв град ! Имаше друг - познай кой ? Давам ти жокер - беше кръстен на името на вожда световния пролетариат ! А нема начин тоя другар да не е отскочил до Москва за да скива товариш Ленин.
Апропо - през 1980 г. няма как да е отишъл в Русия - такава държава не съществуваше !
Така че товариш Грънчаров .....ЛЪЖЕ ! На лъжите, които е изръсил могат да се хванат само тия, чието ЕГН започва с цифрата 8.

А през 1985 г. спечелил конкурс за асистент - да знаеш по това време (когато турците отиваха на екскурзия в Турция и при това голяма) само антикомунисти печелеха такива конкурси.
Още една безплатна информация за теб - по ония години във висшите училища имаше секретни отдели. Познай с какво се занимаваха ? И се сещай как антикомунисти като Грънчаров ставаха асистенти !


Редактирано от Paзмиcли на 17.12.06 19:32.



Тема Re: Още един съветски възпитаник, чийто идол е Коснови [re: Beco_]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано17.12.06 19:28



Ти кой беше, бе ? Я се представи !




Тема Re: Още един съветски възпитаник, чийто идол е Коснови [re: Paзмиcли]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано17.12.06 19:40



ми как кой бе душко - Ваньо Костофф of course! В момента съм се скрил под креватчето ти.



Тема Re: Санкт-Петербург през 1983 г.нови [re: Paзмиcли]  
Автор Ankobg (непознат)
Публикувано18.12.06 06:18



Санкт Петербург за твое пък сведение винаги е имало, независимо какво мисли по този въпрос бедната ти комунистическа главица :-) През 1985 г. когато станах асистент за твое сведение Горбачов вече беше взел властта и любимият ти комунизъм беше вече започнал да се клати, за твое сведение тогава бях на 26 години и твоята партия тогава над мен нямаше власт понеже не й бях подопечен :-) За мен и моите разбирания можеш да прочетеш в блога ми http://angeligdb.wordpress.com/ аз не съм мижитурка като теб и подписвам мислите си със собственото име...
Ангел Грънчаров

Моят блог: http://angeligdb.wordpress.com/


Тема Re: Санкт-Петербург през 1983 г.нови [re: Ankobg]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано18.12.06 06:32



За пореден път разкриваш колко си елементарен.


Преди Санкт-Петербург имаше Ленинград и ти си бил именно в него. Така че не се прави на луд. Ти си се дипломирал не в Санкт-Петербург, а в Ленинград. И не си бил в Русия, а в СССР. По онова време нямаше държава Русия.
Да, не е приятно да разкрият лъжите ти, но като си тръгнал с претенции, тогава поне казвай фактите такива каквито са, а не си измисляй.
А що се касае до постъпването ти на работа като асистент пак ще повторя - имаше секретни отдели в университетите. И ако е имало дори най-малко петно (така му казваха) върху биографията ти, нямаше да станеш асистент. Ти си бил достатъчно лоялен на комунистите. Това е едно от условията за да станеш асистент. И тия секретни отдели същестуваха до падането на Живков. Така че не бягай по тъча с тия приказки за Горбачов.
Що се касае до мен - нямам никакво намерение да ти давам отчет.


Редактирано от Paзмиcли на 18.12.06 06:38.



Тема Re: Ако беше чел малко повече...нови [re: justaman]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано18.12.06 06:38








Тема Ха-ха-ха!нови [re: Ankobg]  
Автор RealPesho (член)
Публикувано18.12.06 11:35



Батка объркал си форума да се правиш на антикомунист. Тук не ти е клуб на ДСБ да ти вярват и има доста хора които са живяли по татово време и знаят кое как ставаше. Жалката мижитурка си ти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.