Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема (going out on a limb here) Ае, на бас че  
Автор GeorgeWBush (StraightTalker)
Публикувано08.12.06 23:04



Путин ще направи така че да остане президент за още време след позволеното в момента от конституцията! Дали ще се правят промени, как ще стане не знам, но знам че този съвсем се е вимприатричил и си е повярвал.
Може този постинг да го сейвате и да се върнете към него.



Тема Re: (going out on a limb here) Ае, на бас ченови [re: GeorgeWBush]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано09.12.06 00:09



Путин според мен няма да посмее, това ще вкара страната в изолация, и ще създаде вътрешни раздори които като нищо ще минат във военен преврат.
дано не се окажеш прав



Тема Japan Supports USнови [re: GeorgeWBush]  
Автор Pимл@нин (а posteriori)
Публикувано09.12.06 01:14



Няма да стане, според мен . Демократите ще го изядат с парцалите.

Може и да се стигне до открит сблъсък в Грузия и намеса на РФ първо, а след това и на САЩ, последвано от НАТО. Русия не може да използва ЯО, ерго следва разгром за матушката подобен на Кримската война и края на великата енергиина държава. Верният ни съюзник, Япония за да си върне Курилите и Ю. Корея мощно ще ги ударят от Изток . Русия ще трябва да воюва на два фронта и бързо ще клекне Ще и бъдат наложени тежки ограничения и контрибуции.

В момента САЩ и НАТО са непобедими и Путака го знае. Имаме опитна надъхана армия, която ще смели руснаците за месец и без чужда подкрепа.



...е това е само хипотеза ,де. Ще видим.



Arabian Sea (Nov. 22, 2006) - The Japanese fast combat support ship JDS Mashu (AOE 425) conducts a replenishment at sea (RAS) with the guided-missile cruiser USS Anzio (CG 68). Mashu is conducting the replenishment of fuel and ammunition for ships in order to conduct long-range fleet operations. U.S. Navy photo by Aviation Warfare Systems Operator 3rd Class Shawn Cossins





Редактирано от Pимл@нин на 09.12.06 01:19.



Тема Абе, пичнови [re: Pимл@нин]  
Автор Haблюдaтeл (член)
Публикувано09.12.06 01:32



Не е полезно на твоята възраст да пушиш марихуана, пък още по-вредно е да прекаляваш.
За какво и е на Русия да напада Грузия - ами - я погледни структурата на грузинската икономика - те просто ще умрат сами, ако руснаците им наложат санкции.
Освен това - защо Япония да удря Русия, за да си върне Ю. Корея? Ю. Корея е окупирана от САЩ, както и самата Япония, впрочем.
Като те слушам - все едно си пушил от една цигара със създателите на плана Барбароса.





Тема Re: Абе, пичнови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Pимл@нин (а posteriori)
Публикувано09.12.06 02:55



Нали казах, че е Хипотеза.



Тема Бе не можете с иракския таралежнови [re: Pимл@нин]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано09.12.06 07:49



/в гащите/ да се оправите, а си тръгнал да мечтаеш за кожата на Мечока...
Но пусни си Рамбо 3, така ще позабравиш как отлетя белоглавия орел от Узбекистан.

Иначе армията е много надъхана, признавам. Само да им падне на 4 - 5 надзиратели някой военнопленник, малеййй, как се сражават с него!

Брилянтното ти изложение завършва със заявлението, че НАТО и САЩ могат да се справят с Русия без чужда помощ. Тоест, ако нападнат кажи - речи 20 развити държави едновременно, няма да е необходимо да викат на помощ Индия и Китай. Ама според мен ще е необходимо. Със сълзи вой и дарове пребогати - да защитят барем вАШИНГТОН.

Редактирано от Чyryниц на 09.12.06 07:54.



Тема Re: Бе не можете с иракския таралежнови [re: Чyryниц]  
Автор Diletanta (непознат )
Публикувано09.12.06 08:00



Зарежи го, възрастта вече му тежи. Скоро ще се вдетини дотам да играе и стратегийки за пубери на компа. Подхождат му - нямат по-смислена връзка с действителността от неговите мокри сънища в геополитиката.



Тема Re: Бе не можете с иракския таралежнови [re: Diletanta]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано09.12.06 12:04



E, не знам, според мен е стабилна хипотеза.
Всъщност ситуацията е че кампания срещу Русия е ултимативното решение на регионалните кризи около нея.
Даже мисля, че САЩ и НАТО при достатъчно добро извинение с удоволствие биха приели тая развръзка - все пак ще излезе доста по евтино от това да тичат като манерки по всеки регион в който русия реши да продава оръжие.
Та кат го гледаш от тая гледна точка, си е съвсем логично.



Тема Аренови [re: GeorgeWBush]  
Автор Ювиrитo† (Монархист)
Публикувано09.12.06 12:09



На какво?



Теб те тресе параноя, което значително замъглява трезвата ти преценка и значително увеличава шанса да бъркаш.

Готов съм.

"Патриотите говорят винаги за умиране в името на Родината и никога за убиване в името на Родината."

Тема Ти съвсем изкукуриганови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Analyser (член)
Публикувано09.12.06 13:16



Гледам, съвсем си се чомскоризирал. Южна Корея и Япония били окупирани от злобните империалистически американски демократи.

Филтрирай глупостите, че след такова изказване хората почват да се отнасят към тебе като към Палача.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.