Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 27.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Наистина ли не си разбрал какво искам да кажа?нови [re: WilliamBingham]  
Автор Pимл@нин (а posteriori)
Публикувано27.11.06 22:23



Можеше, но не даде пример с Православната църква, въпреки, че тя е изгорила много повече богомили отколкото Инквизицията магьосници. Да не говорим, че и методите на двете църкви са били много различни.

.....Можеше, но не даде пример и с Исляма, който само за месец-два, избива повече хора по религиозни причини, отколкото Католическата и Православната църкви, взети заедно са изпратили на кладата за 4 века. И това последното се случва, именно както ти пишеш в 21 век, в който живеем. И това явно не ти пука, защото изглежда си живееш в сладкото мазохистично огнище на времената от априлския пленум.

Що така бе Вили? И тъй като ТИ си избрал примера с Католическата църква, аз мога да те попитам. Пък и нали темата е твоя, защо не отговориш на въпросите ми?



Тема Живял съм ...нови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор vvetov (член)
Публикувано27.11.06 23:12



А ти очевидно не си.
Разбира се, че можеше да носиш дънки, ако имаш. И за разлика от сега бяха дънки - Lee, Levi's и Wrangler. Моите бяха Lee. Сега не са.
На един касетофон Весна (руски, това на техния език значи пролет) слушахме каквото искаме - най-често Deep Purple и Бийтълс. Имаше и други, ама не ги знаеш сигурно.
А Лада се купуваше с много чакане. Първата си я купих втора ръка през 90-та за 17000 лева. Това тогава бяха над 10000 марки.


vetov


Тема аш коолсум челеби,нови [re: WilliamBingham]  
Автор Пaлaч (минаващ)
Публикувано28.11.06 00:18



виждам 2 дена си се мъчил да съставиш отговор ... естественно нула съдържание и мноо ухилени човечета внасят свежест и харомат на извехнали зюмбюли ...





Тема Re: Еее, не е истина ти в какъвнови [re: Velikolepnata]  
Автор Пaлaч (минаващ)
Публикувано28.11.06 00:25



съгласи се, че Чарли ефенди по-добре да се не беше обаждал та да ме потвърждава ... но ви желая да постигнете още по-взаимен синхрон .. мисля при вас това очевидно се и би се получило .... най-искренно ви го желая ...

Поздрави от Бенладен КамАчооОоу ...





Тема Оня милионер, дето се къпеше в детски басейн,нови [re: WilliamBingham]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано28.11.06 00:29



че е безплатен, нали?

Ама оня беше опортюнист, пък тоя е надъхан фанатик. Ейго - разнищва ме ква религия съм имал. Щото какво да е политиката, а?

Zzloba



Тема Разбрах, хересва ти монологнови [re: WilliamBingham]  
Автор Бълrapин®-BG (Anti Commi)
Публикувано28.11.06 05:11



или дизкусия в която опонента ти мълчи или отговаря с само да.

Редактирано от Бълrapин®-BG на 28.11.06 05:13.



Тема Re: Милата ми баба и връзката между поколенията...нови [re: WilliamBingham]  
Автор Бълrapин®-BG (Anti Commi)
Публикувано28.11.06 05:33



За твойто цинично отношение към садиската смърт на Мr. Alexander Litvinenko, не вярвам милата ти баба да го възприеми положително.



Тема Re: Да, да, да, а пъкнови [re: WilliamBingham]  
Автор Идeaлиcтa (безкомпромисен)
Публикувано28.11.06 06:14



Ти пък какво общо имаш с "Видима"?!



ВЯРВАЙ В БОГ, ОБИЧАЙ БЪЛГАРИЯ!

Тема Re: Хахаха, ми наистана можех, ма-на,нови [re: Pимл@нин]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано28.11.06 09:30



изплъзнал ми се е от полезрението тоя факт.

Ами като са били толкова страшни кръволоци православните-обясни го на Българина, дето иска да му броя убитите свещеници. Аз му обяснявам, че нямам намерение заради нещо, станало преди повече от половин век да се терая или тормозя. И в случая Папата, Патриарха, Далай Лама и т.н.-и те не могат да му помогнат.

Whisky-for my men, and beer for my horses...

Тема Re: Не си разбрал, харесва ми диалог снови [re: Бълrapин®-BG]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано28.11.06 09:32



човек, а не с радиоточка. Може би затова напоследък нещо не ни потръгва чата.



Whisky-for my men, and beer for my horses...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.