Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Още ли си жив бре дрът вмирисан пръчнови [re: Dilithium]  
Автор drug (минаващ)
Публикувано21.11.06 18:37



Хе, хе голямо и3карване...

70$/час...Е, не ти броя сцепения гъ3 де...той вли3а ли в сметката?



Тема Re: Ооо, да си жив и здрав!нови [re: GeorgeWBush]  
Автор ДpyrияT (Бял Бродник)
Публикувано21.11.06 19:25



Когато напишеш критичен пост че прекалено сме обвързани с Русия и че ще пострадаме когато се гътне, тогава ще ти кажа евала.

Ти пак си знаеш твоето. Ами няма да напиша нищо подобно, защото НЕ СМЕ прекалено обвързани с Русия. Наши държавни обекти там няма, нищо не изнасяме за Русия, само си внасяме мръсни руски пари. Даже от прекалена отвързаност от Русия в един момент фабриките ни за консерви фалираха, щото нямаше кой да им купува продукцията. И цигари не продаваме там, и лекарства. Всичкото това нямаше да ни е никакъв проблем, ако продавахме другаде. Нарича се пазарна икономика - цял свят се бори със зъби и нокти за пазари, само ние се правим на мъже.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...



Тема Re: докато битува комуноидно мислененови [re: ЛилииMими*]  
Автор ДpyrияT (Бял Бродник)
Публикувано21.11.06 19:36



дрън-дрън, ама щом те успокоява мисли си го.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...



Тема Re: Споконови [re: Dilithium]  
Автор Фpaep (ентелегент)
Публикувано21.11.06 20:06



Ми кат сте червиви, ще плащате без да мрънкате. А хвърлете си паспортите, де, кат сте толкова отворени.



Тема Re: а не, тук не познанови [re: ЛилииMими*]  
Автор Фpaep (ентелегент)
Публикувано21.11.06 20:11



Нещо неверно да пише тук? Всичките ми приятели емигранти като си дойдат тук първата им работа е да минах ехограф, махографи, мамографи и так далее (с талони естествено). Иначе много отворени, много осигурени, много червиви с пари. Байганьовци.

Редактирано от Фpaep на 21.11.06 20:13.



Тема Re: Приоритетите на една нациянови [re: ЛилииMими*]  
Автор Фpaep (ентелегент)
Публикувано21.11.06 20:24



Ами виж сега, натам накъдето сме се запътили още по-лошо ни чака. Това което ни чака е лъскав Пирогов и нула внимание. Пазарене за всяко повдигане на слушалкат, камо ли за операция. Можем сами да преценим какво имаме сега и кое е по-добро.
Случката е на семинар и лекари. Една позната докторка българка с нейната компания се запознават един български турчин в бара отдавна емигрирал на запад и забогатял, поне по негови думи. Както и да е осигурен е с всички екстри. Хубаво, но му откриват рак. Въпрос на месеци е живот, но те го планират за операция след 6 месеца, защото някой си професор който само той правел тези операции в тая болница имал часове чак тогава. В друга болница не може да отиде. И професора, кота му гледал картона видял българската фамилия го попитал от къде е. Доктора се оказал евреин, и защото българите спасили евреите го оперирал по спешност и оживял. Та ти прецени кое е по-важно - човешкото отношение или лукса.



Тема Re: а не, тук не познанови [re: ЛилииMими*]  
Автор OнзиCъщия123...ит.н. (тъпо ухилен)
Публикувано21.11.06 20:25



"Поправката Адемов" беше един куц опит да се оправят нещата който тъпия закон приет през 99 и влявзъл в сила на 1/1/2000 огелпи. В оригиналния закон пропуснаха да добавят че той важи за всеки български гражданин ПОСТОЯННО ПРЕБИВАВАЩ в България и така всички станаха длъжници, дори и да са напуснали България преди 2000г.

I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist,LOL)


Тема Re: Приоритетите на една нациянови [re: Фpaep]  
Автор Ювиrитo† (Монархист)
Публикувано21.11.06 20:36



А след операцията турчина казал ли му е "Аз пък не съм българин, а турчиииин! И не съм ви спасявал от нищо, мръсни ционисти! Аллах Акбааар!"?

Аз ако бях, така щях да направя.



"Патриотите говорят винаги за умиране в името на Родината и никога за убиване в името на Родината."

Тема и що не?нови [re: Фpaep]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано21.11.06 21:27



Предполагам си ги плащат тези услуги, а не полват "белзпатни" такива.
Нали това ви яде, че си идваме да позваме БЕЗПЛАТНИТЕ услуги, е аз не ги ползвам даже нямам и личен лекар и джипита или каквото там се води, но не искам да пълня гушите на разни търтеи, вие като сте просто им давайте.

My opinion is subject to change without warning


Тема Що да си хвърлям паспорта бе сульонови [re: Фpaep]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано21.11.06 21:36



След като имам имоти, гори и ниви в България, ако направите чужденци да могат да ги притежават тези неща ще го хвърля на момента.

А ти подаваш ли за зелена карта редовно? Като гледам и американски ник имаш.

My opinion is subject to change without warning



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.