Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 10.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Костов: Победата на Първанов е победа за Българиянови  
Автор Ювиrитo (Монархист)
Публикувано01.11.06 09:05



Казано при Бареков

Браво! Бра-во! Изплюхме камъчето, но защо трябваше и ЕНП да оплюете дето ви казваше същото и да задрасквате името на Първанов на бюлетинката?

Костов: "Беронов да си поеме отговоността! Още отначало по време на тежките преговори ние мислехме да предложим други личности."

Ееее, бива ли да биете шута на дядо Беронов така? Не заслужаваше човека тази гавра.

И още:

"Левицата присвои всички наши каузи (европейските)"

Лошо, лошо другарю Костов. Останахте без кауза? И ко ша праим сега? Пенсия?





Тема Re: Костов: Победата на Първанов е победа за Бълганови [re: Ювиrитo]  
Автор DarthSparhawk (Sith Lord)
Публикувано01.11.06 09:17



тва за Първанов и Беронов наистина ли го е казал



- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Ми не гледа ли Барека тая сутрин?нови [re: DarthSparhawk]  
Автор Ювиrитo (Монархист)
Публикувано01.11.06 09:18



Костов беше при него...





Тема Да го духанови [re: Ювиrитo]  
Автор Aнти-aтakyвaщ (нормален)
Публикувано01.11.06 09:21



Не, че вече не го прави, де.
А щом като били мислели да издигнат друг кандидат, не виждам с какво Беронов им е виновен, че не са.
Ама както и да е, с такава политика вече когото и да издигнат, все ще има мощни шутове.
Друг е въпросът, че най-вероятно и тези, дето ще заемат това място няма да бъдат по-добри. И нищо чудно все пак това да е точно ГЕРБ, за които отдавна лъсна що за стока са.



Тема Re: Ми не гледа ли Барека тая сутрин?нови [re: Ювиrитo]  
Автор spec (пристрастен)
Публикувано01.11.06 09:22



Е, това вече е връх... Браво на Костов. Изобщо , на тези избори Сидеров успя да обедини всички грабители от последните 16 години срещу себе си. Което го превръща в единствения положителен герой.
А за Костов - ако точно това е казал, че победата на Гоце е победа на България - Хвала. Най-после го каза пуБлично. Не като едно време пред съидейници - Гоце е нашият човек в БСП.
Какво БСП, ДСБ, ДПС и т.н. Всички сте едно цяло...



Тема Re: Ми не гледа ли Барека тая сутрин?нови [re: spec]  
Автор DarthSparhawk (Sith Lord)
Публикувано01.11.06 09:33



то че победата над Болния е победа на България е факт, но ако наистина е обвинил Беронов за загубата повече никога няма да подкрепя нищо, свързано с него. Това сериозно.
Но искам да чуя по-обективен зрител дали е казал такова нещо.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Aбе какво му се връзвате на тоя цървул бенови [re: Ювиrитo]  
Автор Peaлиcт (новак)
Публикувано01.11.06 09:41



Абе хора, вие добре ли сте бе. Какво му се връзвате на тоя бе? Костов бил казал не знам какво си......специално отворих и агенция "Фокус" и други подобни неща, но нищо такова. Днес нямах време да гледам бТВ, но съм сигурен, че това, което е написал тъпака Ювигито е пълна дивотия.

Не виждате ли, че интриганстава тъпото копеле...



Тема Re: Ми не гледа ли Барека тая сутрин?нови [re: DarthSparhawk]  
Автор spec (пристрастен)
Публикувано01.11.06 09:44



Едва ли това е победата на България.
Доста гаадничко , ако го е казал. Човекът просто се жертва и му се отблагодаряват по типичния си начин...



Тема Re: Костов: Победата на Първанов е победа за Българиянови [re: Ювиrитo]  
Автор dO_dO (непознат )
Публикувано01.11.06 09:45



Ще се намеся във вашия разговор, поразрових се и попаднах на вас. Не вярвайте на нещо написано и преразказано от друг, защото може да е укрито нещо с цел. Ювигито откровено е спестил много неща и доста е излъгал.Ето какво е поместено във Фокус за казаното при Бареков от Костов, но и там е непълно:---------------------------------------------------------- "Избирателите на десницата не можеше да гласуват за Георги Първанов на втория тур. Една от причините е неговото тежкообременено минало, а и заради опрощаването на извършеното от репресивния апарат, отказът да се отворят досиетата и даването на отличия на хора от този апарат. Това съобщи в предаването “Тази сутрин” по БТВ Иван Костов, лидер на ДСБ. Помолен да коментира защо десните не са се вслушали в съвета на Пьотеринг, Костов каза, че ЕНП не е началник на ДСБ и на българската десница.
Неделчо Беронов е изключително способен и достоен човек, но проблемът е, че избирателите не са го оценили. По повод загубата на изборите, лидерът на ДСБ каза, че отговорността се носи на първо място от Неделчо Беронов и чак тогава от партиите, които са го подкрепили." ------------------------------------------ Понеже аз го глдах, мога да допълня, че Костов каза, че според принципите на политиката вината се поема първо от кандидата, после от партиите, които го издигат и той не отрече, че и ДСБ и СДС имат вина. Много бързо подехте тона на Ювигито, но той ви подхлъзна.



Редактирано от dO_dO на 01.11.06 09:46.



Тема Re: Ти лично гледа ли го....нови [re: spec]  
Автор Peaлиcт (минаващ)
Публикувано01.11.06 09:45



...защото аз на онова тъпо парче Ювиги хич му нямам вяра!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.