Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема ИВАН КОСТОВ И ЛЮБОВТА НА ХОРАТАнови  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано28.10.06 13:25



Не съм много сигурна в това как се изразявам, за да стане ясно, но като начало искам да дам един пример с последния предизборен митинг в София
на десните сили, излъчили г-н Неделчо Беронов за кандидат за президент. Митингът бе огромен, въпреки че не бе излъчен по нито една телевизия /с изключевие на "Европа" за 20 секунди/, не бе споменат дори по нито едно радио. Площадът бе пълен и хората бяха готини, както винаги на "син" митинг. Когато се появи Петър Стоянов, хората заскандираха "СДС", "СДС" ....., Петър се зарадва. Когато се изправи Иван Костов пред микрофоните, площадът избухна - "Костов, ДСБ, ДСБ" ...... за няколко минути оглушах. Даже ми стана малко неудобно заради Петър Стоянов и Александър Праматарски, които в никакъв случай не получиха такива овации. И сега си мисля /добронамерено/, тази любов на хората не бива да се пропилява! Иван Костов, имате любовта на много хора, моля, не я пропилявайте, защото ...... вижте какво става. Значи - връзката с хората нещо се губи, а? Прави са тези, които казват - нямаме друг народ, този е, не можем да си го внесем отвън. Тогава? Защо всички неща, изричани вече от ДСБ и в частност Костов, достигат до хората, казани популистки и дори тъпо от други? Тема за размисъл, тема за г-н Иван Костов!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!

Редактирано от Dobrata на 28.10.06 14:05.



Тема Re: ИВАН КОСТОВ И ЛЮБОВТА НА ХОРАТАнови [re: Dobrata]  
Автор eфp.Пpaз (*)
Публикувано28.10.06 13:31



Няма да ми повярваш, ама аз наистина харесвам Костов.





Тема Re: ИВАН КОСТОВ И ЛЮБОВТА НА ХОРАТАнови [re: eфp.Пpaз]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано28.10.06 13:32



Да, вярвам ти, той е хубав мъж и е много умен.



ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!

Тема Искаш да кажеш, че дори тези, коитонови [re: Dobrata]  
Автор Пoлитиk@ (чирак)
Публикувано28.10.06 13:33



го обичат, не го разбират?



Тема Re: ИВАН КОСТОВ И ЛЮБОВТА НА ХОРАТАнови [re: Dobrata]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано28.10.06 13:35



Избора на партия винаги е бил личен и съизмерим с багажа на горния етаж.

Няма как интелигенцията да е над 50%, а ДСБ не иска да се прави на маймуна и да участва с методите на БигБрадър3 в изборите, което чест им прави, да, но не носи нужния резултат.

Никоя партия не е виновна че от 89 година насам, в тая страна съществуват 2.2 до 1.7 млн. човека които никога не са искали никаква промяна. Поне не и ДСБ.



Тема Re: ИВАН КОСТОВ И ЛЮБОВТА НА ХОРАТАнови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано28.10.06 13:39



Да, имаше много упреци към ръководството на ДСБ от "свои" хора. Костов се опитва да се държи европейски и да прави "западна" партия - истниска консервативна партия, ама хората не го разбирали. Сега как да си мисля, трябва ли хората да започнат да разбират и какъв е пътят към сърцата им?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: ИВАН КОСТОВ И ЛЮБОВТА НА ХОРАТАнови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор Пoлитиk@ (чирак)
Публикувано28.10.06 13:41



И какво сега?

Народът е тъп и виновен. Те такава тъпотия у политиката няма. Ни в Европа, ни в Азия, ни на Луната.

А през 99-та, министрите бяха сменени с аргумента, че не успяват да обяснят и популяризират същността на реформите.



Тема Re: ИВАН КОСТОВ И ЛЮБОВТА НА ХОРАТАнови [re: Dobrata]  
Автор Hello (ентусиаст)
Публикувано28.10.06 13:42



Бил съм на срещи с него няколко пъти,и само на такава среща може да се усети как го обичат хората-като влезне в залата с какво уважение всички стават на крака. Хората го чустват като много близък човек.



Тема Re: ИВАН КОСТОВ И ЛЮБОВТА НА ХОРАТАнови [re: Пoлитиk@]  
Автор Hello (ентусиаст)
Публикувано28.10.06 13:46



Неее,никак не е тъп народа-напротив ,гениален е-виж колко гениални атакисти има в България,колко монархисти ,колко червени бабички които едва свързват двата края гласуват за БСП единственно със спомена за типовия хляб от 15 стотинки и кофичката мляко от 26 ст.



Тема Re: ИВАН КОСТОВ И ЛЮБОВТА НА ХОРАТАнови [re: Dobrata]  
Автор eфp.Пpaз (*)
Публикувано28.10.06 13:46



На мен ми прилича по-скоро на дърт циганин, но не е там работата как изглежда. Харесвам го, че е безмилостно умно копеле, което не се спира пред нищо за да постигне целта си. Гази наред, къса глави и не взима пленници.

Както казах, харесва ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.