Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Няма да гласувам нито за Първанов,нито за Доленнови  
Автор Hello (ентусиаст)
Публикувано23.10.06 00:01



Дргата неделя ще е един цирк,една поредна манипулация,че нещо се прави.Няма такова нещо-тези избори в неделя ще са отново избори без право на избор,манипулацията успя,и аз не искам да вземам участие в този маскарад.Днес България е на дъното на своето политическо развитие-на входа на Евроапа,а с най-ретроградното политическо представитество-монархо-комунистическо-турско-атакистко -все екозотично за Европа и човешката цивилизация-българското общество е болно! Българина се набута в ъгъла на човешката история и аз не искам да участвам в този цирк.
Нека си гласува и си консумира попарата която си забърка.След царя-ченге Симеон с неговите 800 дни,обещанията на БСП на последните избори-сега и този срам-на днешните Избори



Тема Re: Няма да гласувам нито за Първанов,нито за Донови [re: Hello]  
Автор DarthSparhawk (Sith Lord)
Публикувано23.10.06 00:03



Това не е сериозно. Голямата победа на десните е, че убедихме Първанов да се обърне към Запада, макар и мижейки. Волен иска да ни върне назад. Трябва да се подкрепи Първанов.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Няма да гласувам нито за Първанов,нито за До [re: DarthSparhawk]  
Автор Jedi (непознат)
Публикувано23.10.06 00:10



"че убедихме Първанов да се обърне към Запада,"

Tи наистина ли мислиш, че на него, в личните му виждания и рабирания, му се иска? Аз - не! Но е принуден. Бивш комунист и негър няма:)



Тема Re: Няма да гласувам нито за Първанов,нито за Донови [re: Jedi]  
Автор DarthSparhawk (Sith Lord)
Публикувано23.10.06 00:12



и това, че се преструва е нещо. другия открито плюе по всичко постигнато.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Няма да гласувам нито за Първанов,нито за Донови [re: DarthSparhawk]  
Автор Hello (ентусиаст)
Публикувано23.10.06 00:24



Българина има просешко-робска психика .Предпочита да не мисли а да гласува за някой който му обещава копанка с нещо безплатно или за някой демагог който му говори фантасмагории,но и в двата случая става въпрос за измама- исега българина ще чака какво ще му донесе новата политическа придобивка на България-за да се разочарова за пореден път



Тема Re: Няма да гласувам нито за Първанов,нито за Донови [re: Hello]  
Автор timber (from Timberland)
Публикувано23.10.06 00:35



нали с това ги превъзхождаме сидерастите.че можем да мислим и че не робуваме на клишета.нищо не очаквам от първанов.искам само да запази статуквото,не защото то ми харесва,а защото възможната му промяна е само към ултра-ляво.сидеров ще е катастрофа за българия.



Тема Re: Няма да гласувам нито за Първанов,нито за Донови [re: timber]  
Автор HoщнaCтpaжa (нащрек)
Публикувано23.10.06 00:49



нищо не очаквам от първанов

Е аз очаквам от президента да бъде президент а не фикус.

искам само да запази статуквото,не защото то ми харесва,а защото възможната му промяна е само към ултра-ляво.

Хората имаха избор - съвсем разумен и логичен, но не бе взет.
След това следва другото най-логично - всеки да си сърба сам попарата която е дробил.
Аз лично в тоя водевил няма да участвам.



Тема Re: Няма да гласувам нито за Първанов,нито за Донови [re: timber]  
Автор Hello (ентусиаст)
Публикувано23.10.06 11:06



Нее,нека да бъдем човеци и ние,защо винаги ние да разбираме хората, да влизаме в положение-нека сега малко се посмеем и ние,вървя по улиците и гледам какви примати вървят наоколо,не народ-ами,бежанжи от някъде,живеещи като натресени в собствената си държава



Тема Костомолците сте безотговорни партийковци.нови [re: Hello]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано23.10.06 11:07



Ей затва сте на тоя хал.

Zzloba



Тема Бе де ти остана победата, ам?нови [re: HoщнaCтpaжa]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано23.10.06 11:11



От досегашните ти приказки стана ясно, че хабер си нямаш от политика. По-лошото е, че и Вождянкото ти няма хабер от политика, ей затва си сега така накиснат и в тази безисходица. Все пак, да сбъркаш резултата от изборите ШЕСТ ПЪТИ, се иска много голяма доза некадърност.

Проведохте малоумна кампания, копие на предишните ви малоумни кампании, за 10 години не научихте нищо, сетне другите ви били виновни.

Zzloba




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.