Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Дърти комунистически брантии и ченгета в акциянови  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано20.05.06 18:49



В момента тече поредната акция на тема досиета. Организатор - пикаещият по шадраваните алкохолик. Номера е да се затвори устата на Коритаров. Но ние не сме вчерашни. Знаем ви номерата другари.
Пожелавам на Коритаров да бъде все така безкомпромисен в борбата си с дъртите комунистически брантии, изяваващи се като журналистки и пикаещите ченгета.



Тема Хич не му дреме на Коритаров.нови [re: Лили и Mими*]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано20.05.06 19:01



Най-много да го изкарат някой Зорге.

Всички знаем, че мнооо отдавна всички важни досиета са унищожени, а останалите или за нищо не стават, или са подправени, или са току-що направени. Имало даже досие, напечатано на цветен мастилено-струен принтер. Няма да се учудя и холограмни стикери да им турят, каквито са малоумни.

Zzloba



Тема Re: Това значи ли, че не е бил доносник?нови [re: Лили и Mими*]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано20.05.06 19:18



Второ-ако е бил доносник това променя ли отношението ви към него? Или ако си син даже и да си бил доносник, не се брои, така ли?

ПС. Коритаров ми е симпатичен, въпреки, че има гадния навик да си хваща наистина тъпи събеседници, които да ги разнищва. Факта, че е бил доносник изобщо не променя мненето ми за него. Поради мнението ми, че проблема с досиетата отдавна е храна само за "тревопасните". Любопитно ми е какво и мнението на хората, алергични на тема досиета.

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re: Дърти комунистически брантии и ченгета в акциянови [re: Лили и Mими*]  
Автор Paзмиcли ()
Публикувано20.05.06 19:58



Коритаров е писал доноси, но си е демократ. Какво значение има, че е писал доноси ?!





Тема Не съм съгласен с тебе, доносни е човекнови [re: William Bingham]  
Автор Бълrapин®-BG (Anty Commi)
Публикувано20.05.06 20:12



без никави човешки качества. Също се отнася и за тяхните създатели.



Тема Не значи, но ...нови [re: William Bingham]  
Автор vetov (член)
Публикувано20.05.06 20:17



какво от това.
Двама много добри журналисти са работели за ДС, което се знае отдавна. Това потвърждава моето мнение, че в службите тъпанари не са взимали. Ще стане комплимент да си бил ченге.
Въобще не ми пука кой е бил ченге преди 20 г. Особено със сегашното състояние на досиетата.



Тема На тебе и на днешното правителствотонови [re: vetov]  
Автор Бълrapин®-BG (Anty Commi)
Публикувано20.05.06 20:22



не им пука, но затова ЕК казва НЕ за влизане.



Тема Re: На тебе и на днешното правителствотонови [re: Бълrapин®-BG]  
Автор vetov (член)
Публикувано20.05.06 20:26



Не братче. ЕК казва не, щото средната заплата е 200 евро, а на половината "работещи" в България и това им е много. Димитър Иванов отдавна е в Европа



Тема Re: Значи същото се отнася и до Коритаров,нови [re: Бълrapин®-BG]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано20.05.06 20:28



така ли?

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Ми значи, че казваш това, което казвамнови [re: vetov]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано20.05.06 20:31



и аз. Като няма значение кой какъв е бил преди 20 години каква е тая постоянна истерия покрай досиетата?

Whisky-for my men, and beer for my horses...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.