Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Това казвам данови [re: William Bingham]  
Автор vetov (член)
Публикувано20.05.06 20:38



Темата за досиетата е като с атентатите срещу Сидеров - тъпо.



Тема Re: “промаоистки от тенък”нови [re: Paзмиcли]  
Автор nick$$$ (пристрастен)
Публикувано20.05.06 21:12



Е точно на Румен Петков повярвахме и на момчето за поръчки Тошев, който между другото не бил агент, според мемнистъра с висящи дела и виенски срещи..
Агенти са неудобните на министъра, заради когото може и да не бъдем в ЕС на 01.01.2007ма.
И не очаквах друго освен грешки в българския език при поднасянето на "истината".
Някой съзнава ли ясно кой в момента управлява България и накъде я води?
На всичко отгоре , освен тъпотията която ни се поднася, защото сигурно не се сещаме за конфликта Коритаров-Петков и министерство, който се разиграва в ефир,трябва да понесем и допълнително мероприятие на гнусните ченгета.
Свидетели сме на един хор, че видите ли,дори и да е бил(внасяне на безобидно, но разяждащо съмнение) Коритаров е готин.
Не не е бил, а са били и са, тези които с такива "умни" мероприятия показват истинския си отвратителен лик, за пореден път.



Тема Искам да видя поне един донос, писан от Коритаров.нови [re: Paзмиcли]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано20.05.06 21:57



Някой да знае такъв? Май не, или предпочита да си трае.

Коритаров не го харесвам особено, щото точно като Бареков като пита нещо, после хич не чака отговор, та накрая въпросите излизат три пъти по-дълги от отговорите.

Обаче не могат да ме накарат да се поддам на разни малоумни манипулации на некадърните му конкуренти. На оная пикла даже името й не съм чувал по-рано.

Zzloba



Тема Ти смъркаш ли или препиваш?нови [re: nick$$$]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано20.05.06 21:58



Кво изобщо си написал?

Zzloba



Тема Re: Не значи, но ...нови [re: vetov]  
Автор Дeмoн ()
Публикувано20.05.06 23:16



Аз не мога да осмисля как българин със всичкия си ще каже "все ми е едно, дори и не искам да знам"...
Странно.
А ти не се прави на по-католик от папата. ЕК ни казва НЕ точно И заради това, освен че сме държава на мафията на ДС.

Редактирано от Дeмoн на 20.05.06 23:18.



Тема Re: Не значи, но ...нови [re: Дeмoн]  
Автор vetov (член)
Публикувано20.05.06 23:54



И Кеворкян, и Коритаров са добри журналисти, независимо, че са работили са службите. Може и сега да работят. И пак са добри. А дачков не става за журналист, не става и за ченге. И не е и двете.

По другия въпрос:
Седи си инж. Ганев, гледа си дипломата от МЕИ-то и си мисли: "И днес никаква работа не свърших, ама заради досиетата няма да ни вземат в ЕС. Така казват по телевизията."



Тема Re: Не значи, но ...нови [re: vetov]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано21.05.06 01:14



И Кориторов и Кеворкян са били доносници! Значи - не стават за журналисти! Независимо от пристрастията ми към първия, просто - всеки да си носи отговорността за действията си. Що се касае до Дачков - това е едно младо момче и той няма отношение към тази гнусотия, много добър журналист, като гражданска струна е, направо му свалям шапка!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Аз неделя доносниците на различнинови [re: William Bingham]  
Автор Бълrapин®-BG (Anty Commi)
Публикувано21.05.06 05:08



степени, всички са една категория хора без морал и без съвест.



Тема Re: Искам да видя поне един донос, писан от Коритаров.нови [re: Zzloba]  
Автор Paзмиcли ()
Публикувано21.05.06 07:07



Коритаров е ченге и то от най-гадните. На всеки режим - слуга. Ако не беше агент щеше да ореве света още когато от "Стандарт" обявиха това. Още тогава щеше да даде под съд вестника и щеше да иска от МВР министъра да обяви дали е агент или не. Вместо това се направи на ударен. На следващия ден след публикацията от БНР зададоха въпрос на Коритаров - "Бил ли сте агент на ДС" и какъв отговор последва ? Понеже, обаче, защото.....в такъв стил беше отговора на доносника Алберт.





Тема Re: Не значи, но ...нови [re: Dobrata]  
Автор vetov (член)
Публикувано21.05.06 08:40



А пък тъпите капиталисти, собственици на радио и телевизия, държат на работа Коритаров и не щат Дачков. Така бих направил и аз ...

А това е казал Ив. Костов:
"Всички виждаме медии, които се упражняват в политически преследвания и виждаме как биват сваляни от екран най-гледаните водещи заради техните честни позиции."
(в. "24 часа", 4 февруари 2004 г., в статията "Силовиките" на Путин и илюзиите на Първанов")

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от vetov на 21.05.06 08:53.</EM></FONT></P>

Редактирано от vetov на 21.05.06 08:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.