Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ПЪЛЕН БОЙКОТ НА ВОНКО БАРАБОНКО!нови  
Автор Topepo ()
Публикувано17.05.06 16:53



ПЪЛЕН БОЙКОТ НА ВОНКО БАРАБОНКО!

Tой няма какво да ни каже по никой въпрос. Съчетава краен примитивизъм и ограниченост, с изключително вулгарен клозетно – фекален речник. Не поема и не си взема бележка от нищо. Отделно от това, непрекъснато ръси клюки, прави доноси и изнася лични данни. В профила си гордо е публикувал списък на компрометирани и прогонени от него клубари, някои от тях и уволнени от работа, по негови доноси:

> † Черноглав † † D.J.R.B. † † FireWall † † Драгомански ром † † Sulla † † Комита † † Абат † † БАТКО † † Недобляканата кучка † † Заплес † † arste † <

Никакви средства не дават резултат. Ако ставаше дума за ОБРАЗОВАН, КУЛТУРЕН и ВЪЗПИТАН човек – да се опитваме да го надприказваме, да му доказваме, че не е прав, да го осмиваме и подиграваме…. Но тоя е с мислене и психика на ГОВОРЕЩ ДОБИТЪК!

Тъй че, преди някое време, лично аз депозирах ТРИ ИСКАНИЯ пред Дира за неговото банване и оздравяване на обстановката в клуба. Отговориха ми с категоричен отказ. А се оказа, че се ползува и със закрила от Централата на ДСБ и костовистите….

Предполагам, че и други са опитвали да го махнат от клуба – щото той е непоносим….

Но явно остава само едно: ПЪЛЕН БОЙКОТ НА ВОНКО БАРАБОНКО!

Не му отговаряме, не му пишем, не го забелязваме, не му обръщаме внимание – каквито и вулгаризми и простотии да е напляскал, по адрес на когото и да било!

Оттук и до края на света!

НЕКА ДА СИ ГОВОРИ САМ!



Тема Re: ПЪЛЕН БОЙКОТ НА ВОНКО БАРАБОНКО!нови [re: Topepo]  
Автор MУTPA ()
Публикувано17.05.06 17:03



Ти пък кво са дръвчиш кат атакаджия по СКАТ?

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: ПЪЛЕН БОЙКОТнови [re: MУTPA]  
Автор Topepo ()
Публикувано17.05.06 17:11



Щом ти харесва да четеш лайнарщини....



Тема Бан за него!нови [re: Topepo]  
Автор Инфopмиpaщ+++++++++++++++ ()
Публикувано17.05.06 17:15



Той заслужава бан, а не бойкот. И гледам, че добре сме си свършили работата миналия път, защото наистина е бил баннат - виж - сам си го е написал в профила. Ама не е прав - не злобарите, а той сам си е виновен за бана.



Тема Re: Бан за него!нови [re: Инфopмиpaщ++++++++++]  
Автор Topepo ()
Публикувано17.05.06 17:26



Е, да, напълно си прав, но админите на дира КАТЕГОРИЧНО ОТКАЗАХА да го баннат.

С което, всъщност му разрешиха, и го благословиха да продължи овоняването на форума с лайномета си, с фекално клозетните си излияния.….



Тема Re: Бан за него!нови [re: Topepo]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано17.05.06 17:30



и като вземеш предвид кака Здравче как го брани със своите връзки в дирас тоя ненагледен Венко. Направо немам думи..
Венко след Булгар Булгара- Камерунската гад е най-неприятната твар , която съм срещал. Ама Камерунеца за разлика от Вонковеца, поне има акъл и е начетен и интелигентен и споровете с него бяха истинско удоволствие, макар, че ако ми падне в ръцете с удоволствие бих му извил сектанското вратле.
А Вонко освен с таланта си на доносник и клепач и тъпанар- с нищо не е блеснал


Народен човек

Тема Re: Иди да се лекуваш...нови [re: Topepo]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано17.05.06 17:41



Най-добре!!!



Тема Аа! Не съм доволен. Оменка и добре започна, нонови [re: Topepo]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано17.05.06 17:42



айде обясни на шашардисаните клубари, дето не си счел за достойни да миришат зловонията ти какво е това дадзибзао, кога го измисли и какво те накара да го пляснеш днес тука.

Айде да не го правя аз. Бъди послушен, не ме карай да ставам лош

Ако искаш можеш да дадещ и списъка на уволнените, да се видят и да знаят, че са уволнени.

Айде, пък аз в това време ще дигна темата с тертипите ти, за си ги припомнят всички и да видят що за ззлобен посерко си. Нека си припомнят кой съчетава краен примитивизъм и ограниченост, с изключително вулгарен клозетно – фекален речник и чиновническа ззлоба и арогантност.

Пък клубарите сами ще преценят кой е с мислене и психика на ГОВОРЕЩ ДОБИТЪК



Тема Re: Бан за него!нови [re: Topepo]  
Автор Инфopмиpaщ+++++++++++++++ ()
Публикувано17.05.06 17:44



Те може на теб да са ти отказали, но все пак са го баннали - изтрили са му профила и брояча му е започнал от нула.



Тема Re: Бойкотанови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Topepo ()
Публикувано17.05.06 17:56



Бележката за бойкота е разпратена на над 50 от най активните клубари тука.

А с изнасянето й като отделна тема ще я прочетат поне още стотина....

Което и беше целта на занятието. Щото болшинството от клубарите са грамотни и възпитани люде и ще си направят съответните изводи...

Редактирано от Topepo на 17.05.06 18:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.