Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Бе кои бяха тия лайна Румънеца и Енчев,  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано11.05.06 19:12



дето викали браво на НСБОП, щото хванали онова лапе с МП3-ките и му взели компа?

Това същите лайна ли са, дето се кривят като маймуни, правят се на големи бандити и плюят ченгетата в песните си, имитирайки скапани американски негри, дето само тъпани като момчил Гей харесват (и то не заради песните им)?

Аха! Значи полицията е кофти като кара тинейджърите да се прибират на време от дискотеките, вместо да се видиотяват на тъпите им песни, кък "браво", кога става дума за техния келепир.

Копелета смотани! Тия са същите тъпи лакомии като италиано-германския царвул, дето 4 г. краде с агент Сава и бандата му, пък накрая като се скараха за баницата, ония станаха

.

Ся тия тинейджъри ако са пичове на място, трябва да наврат тия две лакоми лайна в кучи гъз.
Иначе ще излезе, че си заслужават кой де свари да ги мачка. И мераклиите да ги мачкат много бързо ще се ориентират.



Тема Re: Бе кои бяха тия лайна Румънеца и Енчев,нови [re: Beнko]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано11.05.06 20:02



Не съм забелязал Р и Е да имитират американски негри.



Тема Може да съм ги объркал с някои катонови [re: Capt.Vimes]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано11.05.06 20:08



съм превъртал каналите. Аз затова питам кои бяха де.

Ако пеят песни за храбрата ни полиция и смелата НСБОП съм готов публично да им се извиня, специално да проверя дали по грешка нямам някоя МП3-ка с тяхна боза и на секундата да я изтрия.

Казвай!

Редактирано от Beнko на 11.05.06 20:10.



Тема Re: Може да съм ги объркал с някои катонови [re: Beнko]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано11.05.06 20:17



Бе може и да имат такава песен, ама поне аз не знам.



Тема Абе чудя се ако изтегля сега няколконови [re: Capt.Vimes]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано11.05.06 20:35



MP3-ки с иззледователска цел (за да вида що за лайна са и на какво миришат), дали ще им наруша правата? Щото интересите едва ли. Гарантирано никога няма да дам пари за тяхна песен, така че хич не им вярвай, ако вземат да ти разправят с колко съм ги овътрил като съм си дръпнал файловете вместо дс си купя техен диск.

За мене те са тъпи помияри, дето лаят по тия, които ги хранят. Това поне го чих сутринта с ушите си. Сега просто ми е интересно тия, които ги хранят и върху които се нахвърлиха сутринта как ще им реагират.



Тема Re: Абе чудя се ако изтегля сега няколконови [re: Beнko]  
Автор минaвaщ ()
Публикувано11.05.06 20:49



Ето част от реакциите:






Тема да им устроим освиркваненови [re: Beнko]  
Автор deLake (sir)
Публикувано11.05.06 20:58



Както се казва: Всяко стадо си има и мърша! Та и нашето.

Не е лошо да им устроим освиркване на някой концерт, но има 2 сериозни проблема:
1. Едва ли някой ходи на концертите им;
2. И да иде някой, ще си тръгне по-бързо отколкото трае някое освиркване.

Пък и ще им се вдигне самочувствието, че не само някой им отишъл на концерта, ами и песента им е събудила у него някаква реакция.

Поне могат да са спокойни, че техните изпълнителски права са в пълна безопасност - никой няма да краде скапаните им песни.

Ама Албена Вулева е виновна - пусна 1-2 репортажа за тях и те решиха, че били певци.

_________________________




Тема Абе айде, ще им правите оборот и реклама.нови [re: deLake]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано11.05.06 21:14



Стига им тая тема.
Да си платят за рекламата, дето им я направих тука и толкоз. Ми моето не е ли интелектуален труд?



Тема Много хубаво са им го казали. Като не имнови [re: минaвaщ]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано12.05.06 11:39



стигат парите - повече концерти. Те искат да запишат 2-3 диска и цял живот да се хранят от тях, пък като не миоже - МП3-ките са им виновни. Не могат да разберат, че 99% от тия, дето си теглят техни МП3-ки едва ли ги слушат повече от 1-2 пъти и ще предпочетат да се лишат от това съмнително удоволствие, но никога няма да си купят техен диск.

Те си мислят, че са като слънцето и въздуха за всяко живо същество. Пък те са като глуповатата келнерка в крайпътната шкембеджийница, дето някои тираджии биха изчукали от скука, или за забавление но едва ли някой би го направил, ако му иска пари. За пари пред шкембеджийницата могат да си вземат професионалистка

Ей затова младите пичове ако наистина са пичове, а не пикльовци трябва да им дадат заслужен урок. Не може тия лакоми копелета да се съюзяват с оня банков обирджия и да насъскват НСБОП срещу тия дето ги хранят само щото не им сервирали десерта със сребърна лъжичка.



Тема Re: Много хубаво са им го казали. Като не имнови [re: Beнko]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано12.05.06 11:59



Смешното е друго ... Пронципно мога да преглътна цените на световните музикални компании, на който не им пука за българския пазар като обем и не дават специални цени ...

Но не мога да разбера страданието на българските изпълнители и компании разпространителки ... за мен принципа е следния - ако някой българин издаде албум в общия случай вътре има 1 песен която става за слушане и съвсем логично посмъртно не бих дал 12 кинта (толкова ли бяха??) за да си купя диска ... от друга страна, ако цената на подобен диск е примерно 3 кинта бих ги дал ...

Та думата ми е, че нашенчетата сами си удрят ножа в случая ... при разумна цена до 3 лева на брой съм абсолютно сигурен, че биха реализирали в пъти по високи сборове от продажби, отколкото реализират в момента ... ама нали искат "реално" заплащане за труда си

Да го духат

Б. БОРИСОВ: "НЯМА ЦАР! НЯМА ЦАР!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.