Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 06.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ало, ззлобния предателски пощаджиянови [re: Zzloba]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано06.04.06 16:27



Ако искаш, мога да ти пратя такива грандиозни снимки ...

Всеки във форума вече се е убедил в твоите пощаджийско-куриерски умения, ззлобен и дребен предателю.

Защо още се натискаш да доставяш снимки на дираджии,
които не желаят куриерски безплатни услуги от теб?


ззлобен лилипутски боклуко,
ставаш ли за нещо друго, освен за разпространител на снимки в нета
и да духаш на доган?





















Тема Re:Тоя плакат, дет` го носят нямаше линови [re: AПOЛOH]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано06.04.06 16:33



го на софийските снимки?

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re:Тоя плакат, дет` го носят нямаше линови [re: William Bingham]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано06.04.06 16:44



Ефенди Чарли Венелиноу,
Написал съм, че това е снимка от София.

От много кайве, бузъ, кадаиф и баклава ептен си оглупял.

Видеми се, колега, че си паднал по гръб.
От козе съм станал малко тъп.
















Тема Не си прав за ярето! Ще го видиш какво може следнови [re: AПOЛOH]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано06.04.06 16:45



месец ако му се падне честта да напълни казана за празника! Поне 2 пръста лой ще пусне отгоре! Няма да ни излага пред амвериканските гости я?

П.П.
Вие кво ще искате с тоя референдум? Да има американски бази ли? Щото за сега решението е да няма. Базите щели да са български и американците щели да са на гости. Т.е. ние ще плащаме. Ако искате базите да са американски и те да си плащат, аз съм с вас



Тема Re:Що? Не говорим ли за митинга в Бургас?нови [re: AПOЛOH]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано06.04.06 16:47



Или Палача не отишъл на митинга и митинг нямало?

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re: Ами защо не викате пред прокуратурата, МВР и съданови [re: AПOЛOH]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано06.04.06 16:51



Не съм чувал някой авганец да е идвал в българия да отстрелва БГ военни поделения преди 89-та ... е виждал съм няколко авгански хрътки но те едва ли се броят ...

А за гостите ... ми ти за въоръжени гости не си ли чувал ??

И най накрая за митингуването ви в Бургас ... ми проверих в парцалчето в електронния му вариант - нещо информацията се е загубила явно ... сигурно тълпата е била толкова голяма че не е успяла да се събера на снимката, та за това няма материали

Б. БОРИСОВ: "НЯМА ЦАР! НЯМА ЦАР!


Тема Re: Ами защо не викате пред прокуратурата, МВР и съданови [re: V. Grig]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано06.04.06 19:51



Кацна на моя, нали?
Нема къде другаде да ходиш:

А за гостите ... ми ти за въоръжени гости не си ли чувал ??




Не ми сравнявай талибаните с гордите и независими Перси.
Знаеш ли на колко хиляди години е Персийската държава?













Тема Не ти ли харесва тоя малоумник,нови [re: AПOЛOH]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано06.04.06 19:53



дето се фука с шапката си?

Ако се помолиш, ще ти кажа кой разпространява тая тъпа снимка, нали съм доносник.

Zzloba

Редактирано от Zzloba на 06.04.06 19:54.



Тема От парите на работещите се вземанови [re: БATKO]  
Автор Velikolepnata (Velvet Revolver)
Публикувано06.04.06 19:55



и за деца, и за пенсионери, и за какво ли още не. На халът, който я остави бившата членска маса на БКП, няма друг начин да функционира, ако не секвестира работещите. Проблемът е, че тя гледа на работещите като на източник на пари за хилядите си нужди, включително и грижата за бедните, които не могат да бъдат делени на етноси. Това, че държавата ще те настани в Бутонец и отходните води ще текат под балконите не е никаква помощ, а унижение (за всички етноси). Може би си прав дотолкова, че държавата прави капиталната грешка да насърчава бедността, вместо заетостта. Не може да си винаги беден, АКО искаш да имаш работа. Затова не съм съгласна всичките цигани да минават под общ знаменател. Бедни, крадливи, безотговорни и пакостливи са циганите, които идват от провинцията, след като са съсипали селата, в които са жвели. Но има цигани, които си намират работа, получават кредити, КАТО покажат опити и квалификация. Има такива, въпросът е да не спира процесът дотам. Предпочитам, след като така и така ще ми взима парите, да бъде да курсове за преквалификация, отколкото за пладнешкия грабеж по поддържането на коптори, в които с ПРЕДИМСТВО пред българи са настанявани цигански семейства. Същевремнно, щом дръпнеш от боклука, ромите трябва да си плащат данъци, сметки и пр., както всеки друг. И това се прави не от друг, а от държавата. Напълно съм убедена, че в случая кучето скача според тоягата и че "мисията е възможна".

Само че, с инсинуации за етноса, нЕма да стане, на каквато и да се правя, каквато и да ти изглеждам.
Преди няколко дни дядо изнасили внучката си циганче и майка му и леля му отдиха в полицията да се жалват. Някой от вас, (айде тоя път ще си спестя свалификациите), подкрепи ли тези жени, плесна ли двайсет теми, Ако че става въпрос за дете.

А за случая "Белнейски" да не говорим. Ако не беше трагично, щеше да е смешно - нелеп психологически портрет, неясно от кого и как взимане на ДНК проби, ТРОЙНА съдебна експертиза, в която се казва, че смъртта на момичетата била настъпила от удушаване И черепно-мозъчна травма! Да не говорим, че ноктите на момичетата са изтръгнати, вероятно да се прикрие ДНК, останало от указана съпротива - нещо, което, извинявай, ма ром едва ли знае. Насилието от цигани стига до чудовищна бруталност, но никога не е харктеризирала с особен професионализъм. Освен това, излиза, че анализът е готов, ама ти да си чул да има обвинени? Не циганите са виновни, а българите сме. Но ако подходим по сидеровски, не сме по-добри от тях.

Нещата никога не са толкова прости, колкото хората, които ги твърдят.
... -Ибн Фльор


Тема На митинга в Бургас имало толкоз много атакаджии,нови [re: William Bingham]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано06.04.06 19:58



че фотоапаратът не можал да ги събере. Затуй няма снимки.

Не че от другаде из страната има, де. Ама и от София са все от ниското снимани - стар номер, известен ни и от митингите на ДСБ, дето също бяха многомилионни.

Zzloba




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.