Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 18.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ЛИНКОВЕ?!?нови [re: drug]  
Автор Pisgado (минаващ)
Публикувано21.03.06 19:53



Излишно време нямам, нямам и претенции към автора на темата защо пуска пикантерии без линк - изкаран от този списък, вкаран в онзи и т.н. - 'ми толкоз може момчето с'я, да му се сърдим ли. Ти само внимавай да не доФтаса Ювиги монархиста и пак да разкрие еврейската конспирация срещу любимеца му и теб да те сложи между евреите като враг на Н.В.



Тема Re: Симеон Борисов нежелан от Кралицата във Великобринови [re: пceвдoname]  
Автор Pимл@нин (A Posteriori)
Публикувано21.03.06 20:50



Всъщност това , което правиш въобще не е толкова глупаво както си мислят някои във форума ... нали така ?

Виждам , че си отговорил сам и на въпроса "Защо Симеон Борисов никога няма да бъде поканен от Кралицата на семеен празник ?" и отговорът очевидно е правилен.... следователно не лъжеш. Но казваш ли истината?



Тема Re: На кое...нови [re: пceвдoname]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано21.03.06 21:28



...празненство?
На някое предстоящо
или изобщо няма да стъпи в Б. дворец,
понеже е заклеймен като персона нон грата от Мадам?

А че сакса е двуличник е очевадно и от факта,
че е от гадната зодия Близнаци.

През м. юни има тържество в Б. дворец - Мадам тогава си чества рожденния ден,
въпреки че Елизабет-2
е родена на 21 април и е зодия Овен.

Обаче в английското кралско семейство не само членовете са шибани, но са шибани и техните порядки и етикеции.

Кой нормален ще си чества РД през юни, ако е роден през април???


Все пак има нещо човешко в Мадам,
щом преди време проплака:

"Защо ние - искам да кажа англичаните - бомбардирахме напълно безпричинно Дрезден през 1945 г., докато го изтрихме от картата на земята?"


Мадам, по-добре да даваш отговори,
а не да задаваш въпроси
и да не пускаиш нашия псевдо цар в твоите покои!!!













Тема Факт е също така, че ти лично реванови [re: drug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано21.03.06 21:44



защо Царя ходи на тях, вместо да седи тук.

Ама костомолска му амнезия...

Zzloba



Тема Re: ЛИНКОВЕ?!?нови [re: Pisgado]  
Автор пceвдoname (sentinel)
Публикувано22.03.06 11:03



ти дай линкове, че не е вярно. опровергай ме.

симеон борисов никога няма да стъпи в Бъкингамския дворец на празненство защото Британското кралско семейство протестира, че за продан е изложен "Орденът на банята" - третото по ранг отличие на британската империя. Според Бъкингамския дворец орденът не принадлежи на наследниците на царя и трябва да бъде върнат, а не продаден.


mutatis mutandis

Тема Re: ЛИНКОВЕ?!?нови [re: пceвдoname]  
Автор Pisgado (минаващ)
Публикувано22.03.06 11:48



Абе смешник, ти чуваш ли се какво казваш?Изсрал си нещо и като те питат за линк ти казваш - ти дай линк да докажеш че не е вярно

Да ти го обясня още веднъж - това че царчето не е канен от британската кралица може и да е факт (не ме интересува особенно та не съм го проверявал). Ама като даваш причините за този факт потруди се да ги подкрепиш с нещо а не да кажеш - това е така защото АЗ го казвам, ха опровергайте ме. Честно казано, мен и причините за това не са ми интересни, интересен ми е клюкарския ти подход към темата.

айде със здраве, в следващата ти тема обещавам да не пиша



Тема Re: Симеон Борисов нежелан от Кралицата във Великнови [re: пceвдoname]  
Автор Hello (член)
Публикувано22.03.06 15:57



Симеон помогна толкова много за Републиканската идея,в България пове4е никога-ама никога няма да има монархия-благодаряние на тоиз не4истоплътник-Симеон



Тема И те не го уважават. Сал агент Сава го "уважаваше"нови [re: Дeдo Bи ToдЪp]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано22.03.06 17:02



ама сега повече "уважава" СерГей



Тема Re: А пропуснал съм те 33лобаров,нови [re: Zzloba]  
Автор drug (ветеран)
Публикувано22.03.06 17:36



но неЩо си се объркал(е, простено ти е,стар човек,3емледелски пенсионер...) Та има едно такова списание "Gala" се нарича.Там се отра3яват всички 3бориЩа на монархиите и списъци на поканените.Е реването ми беШе не защо царя ходи на тях, а защо царя( и родата му) като мноооого уважаван Кобургготски аристократ не е поканен и не ходи на тях... Сега ясно стана ли ти или оЩе да ти обяснявам?



Тема Няма да те питам Мангаля колко пъти е канен,нови [re: drug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано22.03.06 19:10



въпреки че явно точно затва го четеш тва списание. Лично аз не съм го чувал даже, камо ли виждал тва много важно за ДСБ издание. Отдавна знам, че Царят не е някоя клюкарка, дето да хои по описваните в твоята библия събития. Обаче значими неща, като например Олимпиадата, няма да пропусне, щото са го поканили.

Та ти си живей там на Галата, кат' те поканят някъде, звънкай! Ще бъда пръв да те похваля.

Zzloba




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.