Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 23.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Фашизъм, комунизъм, ислямизъм, антиглобализъм.нови [re: Marquis de Sade]  
Автор ЛИ3ГAP (дялащ всичко)
Публикувано12.03.06 15:59



Не е лошо и да си спомним твърденията, че американците са кацали на Луната, че Ал Кайда и Осама бин Ладен събориха небостъргачите или че през Втората световна война са избити 6 млн. евреи.

Общото между тези твърдения е, че за тях не са представени каквито и да било реални доказателства и до днес. Единствено празни приказки.

Всъщност, в духа на фантастиката, която лъха от тези печеливши теорийки, май ще излезе, че Хитлер още е жив и че се е маскирал като Осама - пуснал си е брада и си е увил тиквата до неузнаваемост. Естествено, преди това се е обрязал..
С нетърпение чакам деня, в който Буш и ко. ще обявят, че всъщност Дарт Вейдър е реалност..

----------
Обемът на славитрифоновата помия е ограничен като самия него..


Тема Re: Фашизъм, комунизъм, ислямизъм, антиглобализъм.нови [re: Джeйн]  
Автор Marquis de Sade (минаващ)
Публикувано12.03.06 16:05



В отговор на:

Би ли никазал коя е единствено правилната идеология? "Силна България в обединена Европа" ли каза?



Недей да приписваш на опонентите си неща, които изобщо не са споменавали, моето момиче.

Ако искаш така, на експромт, без много философстване, да ти кажа една сравнително правилна идеология - voila:

Live and let live

Lessez faire
, ако предпочиташ на френски.

Ясен ли съм?



Редактирано от Marquis de Sade на 12.03.06 16:07.



Тема Re: Фашизъм, комунизъм, ислямизъм, антиглобализъм.нови [re: ЛИ3ГAP]  
Автор Идeaлиcтa (атакуващ)
Публикувано12.03.06 16:08



Сакън, не думай - ще вземат сега да изкарат, че Хитлер е жив, маскирал се е като Сидеров и прави преброяване пред "Ал. Невски". Путьовата "независима" телевизия вече направи няколко подобни намека.

Времето вече не е ваше!


Тема Re: Фашизъм, комунизъм, ислямизъм, антиглобализъм.нови [re: ЛИ3ГAP]  
Автор Marquis de Sade (минаващ)
Публикувано12.03.06 16:14



Така си и знаех. Ти май наистина вярваш в теориите на конспирацията, нали?

Сладур.

Познавам едно изключително секси маце, които наистина вярва, че Земята е плоска. Според нея за кръглостта на Земята "не са представени каквито и да било реални доказателства и до днес".





Тема Не знам за твоето маце,нови [re: Marquis de Sade]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано12.03.06 16:52



ама я ми кажи какви препоръчваш да бъдат критериите ми за истинност, щом изключваш научните доказателства? CNN? Партията (която и да е тя)? Big brother (Буш или Путин, зависи кой чий гъз целува)? Библията или някаква още по-безумна книга?

... И всякоя възраст, класа, пол, занятье зимаше участье в това предприятье ...


Тема Re: Не знам за твоето маце,нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор Marquis de Sade (минаващ)
Публикувано12.03.06 19:26



Какви научни доказателства? Че американците са ходили на Луната? Или че бин Ладен е организирал атентатите? Или че Хитлер е унищожавал евреите?

Ти наистина ли се съмняваш в тия неща?





Тема Re: Не знам за твоето маце,нови [re: Marquis de Sade]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано12.03.06 19:36



Ми точно за тия неща доказателства не съм видял лично, нито пък такива са логически изводими от другите неща, които знам. Като знам кой ги казва, не че се съмнявам, а направо не ги вярвам.

Но виж, че Земята е кръгла, доказателства всекидневно се срещат - променящи се изгреви и залези, завихряния на оттичащата вода и т.н..

... И всякоя възраст, класа, пол, занятье зимаше участье в това предприятье ...


Тема Re: Не знам за твоето маце,нови [re: Marquis de Sade]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано12.03.06 19:57



За Бен Ладен, доказателства за организиране на атентатите:
1. Прихванат мейл в който се споменава "две тояги и питка с опашка", последното е сметнато от националните агенции за сигурност на САЩ за указване на датата 11.09.
2. Прегрупирането на бойците от Ал Кайда в Афганистан на 11.09. (тогава там се води гражданска война, прегрупирания правят и Северния съюз и "управляващите" талибани.
3. Паспорт на пасажер от арабски произход, намерен в цялата галимация около разрушения СТЦ (що пък не взеха под внимание другите паспорти които намериха?).
Безспорни доказателства?
Усвоявате нови похвати за убеждаване, ама пак неетични, смесване на нелепици със спорни въпроси, трогнат съм.

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Re: Не знам за твоето маце,нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор JWalker (оптимист)
Публикувано12.03.06 20:16



Ми точно за тия неща доказателства не съм видял лично, нито пък такива са логически изводими от другите неща, които знам. Като знам кой ги казва, не че се съмнявам, а направо не ги вярвам.

Ами има снимки, филми са снимали хората и така.
А то има и американци които опровергават кацането на Луната, и сайт имат и привеждат доказателства, че не са били се качили. А отделно пък има руски сайт, който опровергава тези доказателства, т.е. доказва че са качили. В края на краищата има хора, които са участвали в това нещо и потвърждават, че са качили там и то не един път. Друга работа е, че тогава по целия свят телевизиите са предавали новините, само в България (и още някоя лагерна държава) нищо не са показали. Лично аз не намирам нищо лошо, че човек се е качил на Луната, това си е достижение на Човечеството, даже много се радвам, че е станало. А в днешно време като се разходиха из цялата Слънчева система, да не би пак да е постановка.

Е, да, човек е свободен да си вярва в каквото си иска, ако му изнася, може да каже че 2+2=5 или че пи е по-добре да е 3.00, че по-лесно се смята така.




Тема Щом казвашнови [re: JWalker]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано12.03.06 20:29



Само че ти говориш за вяра. А аз искам доказателства. Приказки в стил ,,една жена ми каза'' не вършат работа.

... И всякоя възраст, класа, пол, занятье зимаше участье в това предприятье ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.