Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 21.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Защо се страхуват от мен?нови  
Автор opal4enec (бъди свободен)
Публикувано05.03.06 21:37



Мисля, че е крайно време да си изясним едно нещо - ТОВА КЛУБ НА ПЕНСИОНЕРА ЛИ Е? Явно млади хора като мен не са желани в този клуб-защо? Голяма част от хората тук предпочитат да дъвкат едно и също поне няколко години, новите теми ги дразнят, както и авторите им, особено ако са млади като мен(използват младостта ми като довод , колко съм тъп и ограничен). Е да младите не четат вече толкова, е да младите вече нямат богата обща култура, е да младите допускат правописни грешки, но защо е така? Нали точно вие създадохте тази младеж, а сега се отричате от нея, защото е по-лесно да кажеш, аз гласувах за тоя, а не за оня, аз направих това ама исках другото. Трябва да сте готови да понесете отговорността за постъпките си, аз съм продукт на вашите грешки. Страхувате се от уродливото отроче на демокрацията.

Имам новина драги колеги, аз съм един бих казал средностатистически младеж с повече патриотизъм в кръвта от обичайното(ако приемем, че обичайното е да знаеш химна). Този мой патриотизъм съм го наследил от дядо ми, а той от неговия и така до корените на рода ми, това обаче не се харесва на някои хора в клуб политика(пенсионера). Имам новина за всички тези, които не ме харесват-СВИКВАЙТЕ С МЕН, защото след като младите са бъдещето на България, то и аз се приемам като част от него, следователно един ден аз ще решавам бъдещето ВИ на гладни и опърпани пенсионери. Това, че сега седя и си пиша с вас глупости означава, че не съм по градинките да се друсам и да се напивам както голяма част от връстниците ми, което прави шанса ми да стана нещо повече от тях и от вас още по-голям(колкото и нескромно да звучи).

Сега, защо мразите(презирате,присмивате) opal4eneca, защото не искате да прогледнете какво става с младежта на България, защото вие сте тези които сте избирали кой да управлява България и сега не искате да погледнете реалността, отричате фактите. Да драги колеги, реалността е, че хората на моята възраст вече се чудят или как да се измъкнат от тоя батак или къде да се надрусат и напият, а малкото хора като мен, които останаха в България(имах възможност да отида в чужбина да уча, да работя и да не се върна) защото обичат България и искат да се реализират тук, тези млади хора ще управляват тази страна, така, че СВИКВАЙТЕ!!!

Аз не се интересувам от мнението ви за мен, свободни сте да ме плюете и храчите, да ме обиждате, но аз ви прощавам, знам, че искрено съжалявате за това, което точно вие причинихте на България, а не Волен, Атака и Дядо Ви Мраз!

ДА СЕ РАЗПУСНЕ ПАРЛАМЕНТА, СЛЕД КАТО НЕ ЗАЩИТАВА БЪЛГАРСКИТЕ ИНТЕРЕСИ!


Тема ОК, дай сега нещо новонови [re: opal4enec]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано05.03.06 21:44



Дядо ти и дядо му не са ново - по съвсем разбираеми (и за средностатистическото ново) причини.
Та?

Кто верит в Магомета,кто-в Аллаха,кто-в Исуса,
Кто ни во что не верит-даже в черта,назло всем


Тема правилнонови [re: opal4enec]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано05.03.06 21:50



старчоците са се загнездили в тоя клуб и си цитират интелектуални глупости от миналия век.
Но ще ги ометем. Разбира се, че ние - младите - носим енергията и промяната и живота.
тъй че .. както си им писал

защото обичат България и искат да се реализират тук, тези млади хора ще управляват тази страна, така, че СВИКВАЙТЕ!!!


NIL ADMIRARI


Тема И ти искаш да кажеш нещо ново?нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано05.03.06 21:56



Моля - заповядай.
Глупости от по-миналия век не се приемат за ново, обаче.
Това че и не могат да минат за интелектуални не ги прави нито по-малко глупости, нито по-малко стари.

Кто верит в Магомета,кто-в Аллаха,кто-в Исуса,
Кто ни во что не верит-даже в черта,назло всем


Тема Re: Я па тоЯ;-)))нови [re: opal4enec]  
Автор Pisgado (новак)
Публикувано05.03.06 22:03



Кой се страхува от теб бе момче?Успокой се - никой не се страхува, тук "постоянното присъствие" още не са свикнали на теб. Клубарите тук си пишат от години, познават се и си знаят и мръсното под ноктите, а ти си нов и ти се ежат, ама да се страхуват - едва ли.Нито те мразят, нито те презират (поне нормалните), а че ти се присмиват - ами да, но к'во лошо има да ти се присмиват, в живота и по лоши неща се случват.

Питай майка си за онзи виц дето 3 арестанта си говорят в килията - ти за к'во си тук?
- Ами напихме се, сбихме се и ме арестуваха. А ти?
- Ами 'фанаха ме да изнасям...гайки от завода. А ти бе, дето мълчиш? (питат третия)
-Успах се!
-?????
-Снощи в кръчмата разправяхме вицове и вместо аз да ги изпортя успах се и мен ме изпортиха.

Това ужким е виц, ама бая години така беше. Е сега нЕма на кого да портим та се препираме в клуба, по навик.

Правилно казваш че ти си продукт на тяхните грешки, отраснал си в общество което страда от тяхните действия (или бездействия). И това че те кастрят е възпитание по макаренковски, с малко закъснение деТа не се обиждай а си казвай на воля к'вот душа сака, нали някой трЕбЕ да им/ни каже "ЦАРО Е ГОЛ"



Тема Re: "Фанта лимон, с резенче лимон."нови [re: opal4enec]  
Автор Stephanie (kvazer®©™)
Публикувано05.03.06 22:10



Като си млад - бъди "бамбуча",
а не opal4enec.




Тема Re: Епа я!нови [re: Pisgado]  
Автор opal4enec (бъди свободен)
Публикувано05.03.06 22:29



Прав си, исках да се уточним по този въпрос. Не се обиждам, но ми писна някой да ми повтаря едно и също на главата все едно не съм го чул(прочел) и първия път. Познавате си и калта под ноктите ама ти казвам, не трябва да се използва довод като младостта за това, че някой е тъп или незнам си кво. Като чета постингите на повечето хора тук оставам с впечатлението, че липсва доза енергия, доза младост и жизненост, само резливи коментари за това кой какъв е бил и какъв е, тук става престрелка с компромати и понеже няма за какво да ме закачат и почват-ти си млад ти не разбираш и на всяко мое мнение се отговаря със обиграни заучени фрази. Доста неща разбрах, но и доста неща не успях, всеки се опитва да те убеди в неговата теза и ако кажеш, че не си съгласен те почват! Ей хора това е само клуб!!!Тук нищо не се решава, защото закърнелите мозъци на повечето хора едно си знаят едно си баят, така че по-кротко, все пак тук сме за удоволствие или поне аз, нямам ни най-малко намерение да се образовам в този клуб, казвам какво мисля по дадена тема и обременените мозъци започват да сипят пумия, ужас, нещо не е както трябва.
Пиша малко по-остри неща и не искам да засегна никой(не, че някой ще се засяга от мен, повечето хора тук са с такова самочувствие, че биха се засегнали повече от чешмяна вода, но все пак или се опитват да ме убедят колко е безмислено да пиша в този клуб или просто са си такива) Иначе има и много свестни хора в този клуб, с които може да се проведе интересен разговор и да позакачи нещо полезно

ДА СЕ РАЗПУСНЕ ПАРЛАМЕНТА, СЛЕД КАТО НЕ ЗАЩИТАВА БЪЛГАРСКИТЕ ИНТЕРЕСИ!


Тема Re:От фанта ме боли стомаха :)нови [re: Stephanie]  
Автор opal4enec (бъди свободен)
Публикувано05.03.06 22:45



Не обичам фанта, препочитам сок от ябълка

ДА СЕ РАЗПУСНЕ ПАРЛАМЕНТА, СЛЕД КАТО НЕ ЗАЩИТАВА БЪЛГАРСКИТЕ ИНТЕРЕСИ!


Тема Защото ....нови [re: opal4enec]  
Автор Frida (Готина!)
Публикувано05.03.06 22:50



...си отдалече грозен,
а от близо СТРАШЕН!!!



Тема Еее! Чакай бе! Аз цял ден ти правя четки, Чарлинови [re: opal4enec]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано05.03.06 23:01



също ти налива акъл, пък ти: Явно млади хора като мен не са желани в този клуб.

Желани са, как да не са желани. Е, най-желани са млади и умни хора, ама все пак на младия и да не е много умен може да му дойде акъла, докато за дърт мангал като Ззлобата няма надежда

И въобще не се отричаме от младежта. Само ако залитне прекаленио я посбутваме (словесно) за да влезе в пътя.

Пък патриотизма ще ти го мерим като стегне4ш апарт6амента, осигуриш отопление и си намериш едно моме. Е, тогава по резултатите ще ти мерим опатриотизма

И не смятай че те презираме. Това, че те бъзикаме не е най-лошото, коетто може да ти се случи. Свиквай, щото живота е един безкраен бъзик. Услуга ти правим бе момче! Ми ти си нашето бъдеще! Прав си!

П.П.
А Волен още нищо не е причинил на България. Предполагам, че няма и да го направи. Според мене той ръуси такива глупиости, щото на палячо, истерика, марко и момчил Гей така им харесва. На тебе гледам не всичко ти харесва,н така че ние на тебе разчитаме, не на Р. Петков. Той е по-голяма напаст за България от 5 Сидеровци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.