Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: НАМЕРЕНИЯТА НА АТАКАнови [re: Tapзaн]  
Автор Tapkaлaн (великолепни)
Публикувано28.01.06 14:00



аз защо не чувам новините на турски?

Бритни свали брачната си халка


Тема Re: НАМЕРЕНИЯТА НА АТАКАнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Tapзaн (новак)
Публикувано28.01.06 14:07



На хората им омръзна немотията дето ни докараха от БСП, СДС, НДСВ. Стига са ни лъгали тия овехтели депутати. За тях парламента е като абонамент. През тези 15 години не мръднахме поне малко нагоре. Само имаше разпродаване на заводи, ликвидации. Пресен пример е за Бояна филм. Къде мислят - мислят само за джоба си. Бояна филм - главен виновник е Лидия Шулева милиардерката. Откъде има тези пари - от далавери и кражби.

"Уморените коне ги убиват"



Тема Re: НАМЕРЕНИЯТА НА АТАКАнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Tapзaн (новак)
Публикувано28.01.06 14:08



Гледай канал 1 от 16.15 часа всеки ден!



Тема Re: НАМЕРЕНИЯТА НА АТАКАнови [re: Tapзaн]  
Автор Tapkaлaн (великолепни)
Публикувано28.01.06 14:14



искаш да замениш нещо,което е лошо с нещо,което е невъзможно?
омръзнали са ти едни и същи депутати?
защо тогава разчиташ на хора,които са също толкова политически овехтели,колкото са и сегашните?

Бритни свали брачната си халка


Тема Re: НАМЕРЕНИЯТА НА АТАКАнови [re: Tapзaн]  
Автор Tapkaлaн (великолепни)
Публикувано28.01.06 14:18



не мога да гледам нещо,което не ми е интересно.
у дома имам 2200 телевизионни канала,1970 от които са на език,различен от български.и не си и помислям да се ядосвам на тоя факт.
превключи на друг канал просто

Бритни свали брачната си халка


Тема Глей съа,нови [re: Tapзaн]  
Автор Дeдo Bи ToдЪp (Ген сек)
Публикувано28.01.06 14:40



Намеренията са нечто убаво, мноо убаво. Амъ следва да се приложат напрактика мноо работа и конкретика.
Така да се каже убааа звучи:

Стратегически приоритети в българската икономика, които да бъдат стимулирани от държавната политика - високи технологии, изобретения, химия, електроника, оръжейна промишленост, земеделие.

КАК? Как стимулирани с к`во?

Специална правителствена програма за баланс на българските ресурси - те не трябва да преминават долната граница на рентабилността, т.е. да се изпада в силна външна зависимост.

Т`ва моеш ли да го обесниш к`во значи?

и още нещо/препоръка/

Семеен данък - всеки плаща според това колко човека издържа, а не равно
Ами ако аз пиша, че издържам тъщата, тъста, племеницата и т.н.т. КАК ще ме проверите? Сегашния вариант/с връщане според броя на децата какво не ви харесва? Или направо отменете и ДОД.



Тема Re: НАМЕРЕНИЯТА НА АТАКАнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Tapзaн (новак)
Публикувано28.01.06 16:23



Аз също имам сателитен приемник, кабелна телевизия, интернет - но тук става въпрос за друго на което, ти отговорих в предното ти заяждане. Виждам че не си лошо момче, но и ти като българин си ощетен от държавата. Боли ме за Вас младите-много от тях избягаха по простата причина че не искат да ги управляват некадърни политици....



Тема Re: Глей съа,нови [re: Дeдo Bи ToдЪp]  
Автор expat ()
Публикувано28.01.06 16:45



Ако махнат ДОД, корпоративния данък и намалят осигуровките - за тях ще гласувам



Тема Re: НАМЕРЕНИЯТА НА АТАКАнови [re: Tapзaн]  
Автор Шaмaн (син)
Публикувано28.01.06 19:07



Значи аз съм бил изменник, защото съм се чудел как Волен се вози в кола за мноооого парици. Ами по-добре да се бе качил на парламентарен мерцедес, тогава поне ще знаеш кой му е "спонсора". Ще се интересувам каква кола кара, каква къща има, откъде взима парици за туй-онуй, защо ходи на работа ТОЧНО КОЛКОТО Ахмед Доган... От всичко това ще се интересувам. А на теб не ти ли е интересно?
Че нали Симеон дойде на власт с абсолютно същите глупости, с които и бачо ти Волен взе толкоз проценти. Съд, контрол, приватизацийката, срам ни е от вас и други простотии. И какво стана? Същото, което ще стане с Атаката, ако вземат повече от стандартния Жорж Ганчевски процент на ирационално мислещи граждани.
Надявам се не смяташ, че всеки, който не подкрепя Атака, е изменник. Приемам тази дума като изплъзнала ти се в момент на алкохолно, политическо или речево опиянение. Все пак - по-внимателно с квалификациите. Освен това "джамии" се пише "джамии", а не джамий". Пък и е къде по-правилно да напишеш "къде го дават това бе, /запетая/ изменнико". Запетая се пише и преди "че". Не във всички случай /както би написал ти/, но нищо, ти я слагай винаги, така ще бъркаш по-малко.
Виждаш ли, не е хубаво да се заяждаме един с друг. Тъпо е някак



Тема Re: НАМЕРЕНИЯТА НА АТАКАнови [re: Tapзaн]  
Автор Tapkaлaн (великолепни)
Публикувано29.01.06 00:00



аз съм ощетен от държавата?
несериозно.държавата на мен нищо не ми дължи.
освен това ,аз съм от завърналите се.
и не се заяждам с теб.това,че има неща,които не можеш нито да си обясниш,нито да обясниш,а приемаш за аксиоми не означава,че някой все се заяжда с теб.
няма страшно.познавам хора,които още вярват,че електрификация + съветска власт = комунизъм.

Бритни свали брачната си халка

Редактирано от Tapkaлaн на 29.01.06 00:04.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.