Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хаха, е това вече е връх!нови  
Автор Kyle Katarn (freelancer)
Публикувано10.11.05 12:17





Неам думи просто! Прочетете извадките от книгата - има ги в три части.
Такава простотия не бях чел отдавна. Значи нищо по-долу от американски маринки не може да се справи с ислямската заплаха за Европа. Абе тия си мислят че доматите ги ядем с колците бе....

Не, просто нямам време да извадя и подредя всичките глупости и откровени лъжи които тоя тупан е писал.

Че има проблем , има, никой не оспорва но.......не мога повече да пиша че се треса от смях

Злоба, във връзка с твоята тема за книгата виж втората част от извадката на тази "книга".



"World War II was good, despite the millions of deaths, the limitations on daily lives, the encroachment on peacetime liberties and the arduousness of wartime life. The war was good because the sacrifice was for a noble cause, for the perpetuation of America and the American way of life. "

Не , кажи ми, може ли да има такъв тъпак?!

П.С. Сори, но днес нямам повече възможност да дискутирам щото трябва да се подготвя за купон - рожден ден ми е все пак. Установих че съм все още наполовина комунист - половината си живот съм го живял при комунистите, другата половина при капиталистите. От днес нататък ще съм все повече капиталист освен ако не вдигнем нова революция!
Наздраве на всички!

Редактирано от Kyle Katarn на 10.11.05 12:23.



Тема ЧРД, но тук се работи и не можем да празнуваме:нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано10.11.05 14:31



.

А тоя наистина е голям шампион сред тъпаците. После ще разгледам бисерите.

Надраве!

Zzloba



Тема Re: Хаха, е това вече е връх!нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано10.11.05 19:32



Честит Рожден Ден, приятелю! От мене едно виртуално подаръче:



А от чичо Вонко едно друго:



Двете в комбинация са ... а бе, само комунистите си знаем!

Наздраве!



Тема ???нови [re: Kyle Katarn]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано10.11.05 19:48



Аз както прочетох и трите парчета, авторът призовава европейските правителства да се обединят с "общите европейци" в изчистването на Европа от мохамеданщината - вместо да оставят общите европейци да започнат своя собствена народна борба - при която европейските правителства вероятно ще бъдат сменени. Не се казва с какво, но изглежда шубето е че новите европейски правителства няма да са лесни за спогаждане със САЩ, защото ще изразяват пряко желанията на общите европейци. Моите възприятия от статията са изцяло положителни.

От друга страна, авторът пък приканва САЩ да си спомнят корените - и да се загрижат за европейските си извори...

Както написах в коментара ми (пак към твое оповестение) в темата за ислямизма, става все по-прозрачно че европейските правителства НЕ следват стратегия която е в полза на тяхното си население, или на тяхните си страни. И щръква незададеният въпрос: а чий интереси прокарва европейските правителства, за чия полза?

Интернирането на "вражески чужденци" в САЩ е - според мен - много срамна страница в американската история. И авторът, колкото и да пише "ние", си е англичанин - и неспособен да разбере каква омраза бива раздухвана и колко много човешки живота биват очернени зад концлагерирането на един човек. Той очаквал да бъде подведен под съмнение ако САЩ са във война с Англия, чушки! Много смело ги пише тези неща, защото първо, не очаква да стане, и второ, когато САЩ са били във война с Англия, и тогава англо-американците са били англосаксонци първо и американци второ - позиция държана с примерна твърдост до днес, даже от САЩ президенти! Аз пък, като български американец, не пропускам да кажа че ЕДИНСТВЕНАТА ДЪРЖАВА, опожарила САЩ столица е Англия. Поне аз съм достатъчно скромен да не съм на "ние" с американски действия от преди аз да се появя като американски гражданин - нещо което английският автор доста... англосаксонски... прави. Дали той е бил даже проекто-сперматозоид в бащините си гащи когато неговите "ние" (американците) превозват 10 милиона войници във война в която... ха сега моята линия - САЩ са на грешната страна? За втори път. В две поредни световни войни англо-американците поставят Англия над САЩ, и остави как я поставят, но и жертват толкова много други американци, членове на други етнически групи, за интересите на англосаксонската майка-страна. Ебах му американския патриотизъм англо-американски!

Обаче евала за посочените парчета! Интересни са! Дано в Европа вярно да започва пробуждане, та България и Германия, когато опънат българо-германската граница на юг от Париж, да не трябва да хабят усилия в прочистване на западна Германия и източна Ирландия (отвъд канала, разделящ Европа от Ирландските Острови) от човекоподобни.

Редактирано от Cв. Ckpoмни на 10.11.05 20:20.



Тема Статията е не само актуална и написананови [re: Kyle Katarn]  
Автор Бълrapин®-BG (Anty Commi)
Публикувано10.11.05 20:01



без никакви предрасъдаци, вериятно за тебе е неопходимо известно време за да усвоиш англ. език.



Тема Re: Какво е глупаво?нови [re: Kyle Katarn]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано10.11.05 21:06



Това, че идва Евроарабията се пише от 100 години...нещата вървят с натрупване/да дам пример със САЩ/-когато 100% от населението на даден град са бели, градът е скъп, като станат 100% азиатци-викаме му чайна таун-като станат 30% черни- се превръща в ГЕТО.
Това превръщане се наблюдава в Европа-въпрос на % от населението, което иска да живее по различен начин от общоприетия за страната.
Най-големия шок е, че тези които НЕ искат да живеят по общоприетия/за сега/ начин са 2-ра,3-та генерация в страните си-абсолютно нежелание да бъдат асимилирани...с нарастването на % им, ще започне обратната реакция-те ще асимилират останалите-винаги е било така.

Всяко съвпадение на събития и лица от виртуалния свят c горенаписаното e случайнo.


Тема чрднови [re: Kyle Katarn]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано10.11.05 21:38







Тема що бе, тука негрите да не са първа генерациянови [re: usmihnat]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано10.11.05 21:49



та още не са се асимилирали?



Тема Еми не виждаш ли около теб? [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано10.11.05 22:06



Всички слушат рап.
Асимилация отвсякъде, старото поколение още се държи, младото вече е асимилирано.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Бе тука уж негри няма, ама рапър до рапърнови [re: Greenleaf]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано10.11.05 22:55



Или по-скоро чалгаджия, рапър, чалгаджия, рапър, мелез, чалгаджия, рапър ....

Как стана тая работа без негри така и не разбрахме. Питай монтанския диджей. Или кво ще го питаш? Направо му удари един шамар




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.