Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Пряко включване от Варнанови  
Автор Идeaлиcтa (атакуващ)
Публикувано08.11.05 08:12



Докато политиканите от клуб “Политика” на портала Dir.bg обсъждат поредното американско л***о, тропнато този път в сърцето на Европа, Данчо Ментата (Йордан Цонев) откри джамия във Варна, при това лично спонсорирана от него. За седерастите и костомолците с къса памет трябва обезателно да припомня, че Йордан Цонев бе депутат от СДС, както и шеф на бюджетната комисия в 38-то Обикновено Народно събрание – по времето на Ванчо.
На откриването на джамията, отразено в медиите, до Данчо Ментата стои Областният на наш Злоба. Язък, Злоба, че изхаби толкова енергия, за да доказваш, че г-н Петър Кандиларов не бил от ДПС, ами от НДСВ. Кел файда! До тия двете мекерета се е изтъпанил Танер Вели – имам на Варна.
Изглежда от тези неща никой не се възмущава – защото сред кириякстефчовците са и социалисти, и демократи. По-лошото е, че независимите и свободни медии с национален обхват не се и помръднаха при тази новина – когато един депутат в Българското Народно събрание, при това шеф на комисия в същия този, български парламент, открива джамия... В България, в град Варна.
Оставям на Злобата да ни каже колко са мюсюлманите във Варна. Докато дупедавците, продали се на ДПС, затриват малко-помалко България.

П. П. Между другото, какво стана с Адем Кенан? Бързичко забравиха заканите му родните дупедавци! Атаките срещу жалкия ни президент на Петрова нива обаче не бяха пропуснати.

Редактирано от Идeaлиcтa на 08.11.05 08:13.



Тема Религията е опиум за народите.нови [re: Идeaлиcтa]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано08.11.05 14:04



Квато едната църква, такава е и другата.

Не виждам нищо лошо в това мюсулмани и християни да живеят в мир и взаимно да уважават религиозните си храмове.

Ние сме СВЕТСКА държава, а не някаква религиозна лудница. Така и не разбрах какво точно те е възмутило. А може би ти се ще имамът да извади ятагана, а Кандиларов - меча? Къв ти е проблемът, а?

Zzloba



Тема Глупости.нови [re: Zzloba...]  
Автор Идeaлиcтa (атакуващ)
Публикувано08.11.05 15:32



Вярата е нещо, което най-малкото запазва човешкото у нас - хората, в днешния озверял свят на Мамона.
Аз също смятам, че трябва да живеем в мир, зачитайки различията си по вяра, етнос, традиции и т. н. Но ако този мир струва на България още 1000 джамии, още депесарска наглост и турскаадминистрация, то моля-моля... Все пак нашата Родина се казва Република България, а не Република Турция.
Съгласно Конституцията, официалното вероизповедание в България е Източното Православие.
В България никнат джамии, което не важи за цървките в Турция - никога не биха го позволили.
България се превърна в религиозна лудница, откакто демо(но)крацията (слободията) позволи разни секти да върлуват, купувайки заблудени души. Тя ще се обогати от идеологията на исляма, когато окончателно приключи планът "Баязид" - ново потурчване на България.
Намирам за доста лекомислено, да не кажа откровено глуповато поведението на политиците ни по отношение на този проблем. Ако не го правят с умисъл, разбира се.
Накрая - понеже ме питаш какъв ми е проблема:
Проблемът ми е, че съм Българин, който не иска да живее в Румелия.
А твоят?

П. П. Не ми отговори колко турци има във Варна, че се налага джамия да се издига и да се въртят ежедневно маанета? Явно това ти харесва.



Тема А аз да напомня на доскорошен царелизец като тебенови [re: Идeaлиcтa]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано08.11.05 17:13



че когато Данчо ментата си показа рогата, беше изритан от СДС. А сега е коалиционен партньор на царвуля, на когото тъпо говедо като тебе лижеше задника много след като Ментата беше изритан от СДС, а ДПС беше вкарано във властта и агент Сава подпираше царвуля ви отзад. Така че ако не беше толкова тъп, отдавна да си се сетил какво си лизал 4 г.

Освен това да ти напомня, че доганизирания мангал, дето лиже предника на Данчо Ментата се пише с две "З".

И накрая да ти кажа, че проблемът на България не е джамията, а тия, дето се пъчат на откриването и с обрачите си, както и доганизацията, която усилено провеждат в цялата страна.

Тебе тъпчо направи ли ти впечатление как на тия избори масово се купуват гласове? Сега всички се разквичаха, ама в името на кокала си затвориха очите след предишните избори.

Редактирано от Beнko на 08.11.05 17:18.



Тема В името на вярата са извършванинови [re: Идeaлиcтa]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано08.11.05 17:33



едни от най-чудовищните престъпления в историята на човечеството. По никакъв начин не мога да се съглася, че вярата била запазвала човешкото у нас. Мноооо човешко да гръмнеш автобус с деца или да утрепиш пощаджия, нали? Религиозните фанатици са най-опасната напаст на света.

Вярата, поне православната, те учи да обичаш не само ближния си, но и враговете си. Не забелязвам такова нещо у теб. Познавам само един вярващ християнин, другите сте позьори. Вярвате само тогава, когато ви отърва.

А в конституцията да се пише кой на кого и на какво да вярва, си е жива глупост. И в предната пишеше, ама НА.

Бе ти да не си фен на "Строго секретно"? Кви Баязиди и Румелии те тресат? Преди 10-15 години комнистите бяха наплашили народа, че турците се готвят да направят танков десант на Златните Пясъци. Изборите ги спечели СДС, в комбина с ДПС. После БСП с ДПС. Сетне СДС с ДПС, после НДСВ с ДПС. А сега?

Загубена работа е да тормозиш мюсулманите. Имат пари - правят джамия. Събери ти пари за черква и си направи. Кой ти пречи, даже в Турция?

Zzloba



Тема Re: А аз да напомня на доскорошен царелизец като тебенови [re: Beнko]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано08.11.05 17:38



Какво стана с "онези" разкрития на всеизвестния ежедневник ТРУД по повод строителството на къщурка на кьоше от Данчо? Той довърши ли си колибката?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема И сам не вярваш в това, което пишеш!нови [re: Zzloba...]  
Автор Идeaлиcтa (атакуващ)
Публикувано08.11.05 18:32



Престъпленията са извършвани от религиозните фанатици, в т. ч и лъжехристияни. В зверствата обаче, разни на себе си нямат мюсюлманите. Джихад говори ли ти нещо и има ли той аналог в Новия завет?
Христовата вяра те учи да обичаш личните си врагове, приятел. За враговете на Родината нещата стоят по-иначе. Защото е абсурдно да не се защитиш, повтарям (като твоя цар) - да не се защитиш, ако извергите нападнат семейството и рода ти, народа ти. Та... какво, казваш, не забелязваш у мен? Нима се познаваме, че бързаш да ме осъждаш колко съм християнин, и колко - не?! Защо ли ми звучиш клиширано като демонократ...
В Конституцията се казва, че официалният език е БЪЛГАРСКИЯТ, а не турският, Злоба. Казва се също, че официалното вероизповедание е Източното Православие. Жив кашмер е официалната църква да има по-малко храмове от тези на насила похамеданчените ни събратя. Явно не ти харесва нашата Конституция - в конкретния случай.
Забелязвам също, че още не си разбрал, кой тормози мюсюлманите, и кой прави джамиите, докато ги експлоатира безпощадно. Факт е, че мнозинството от тях гласуваха по инерция за ДПС. Така им били казали - за ДПС, и номера в бюлетината.
Иначе, имаш много здраве, кога се издигне черква в ИстАнбул. Може, ама друг път. То бива-бива майтап, ама чак пък толкова...



Тема Хайде първо погледни в своята, пък посленови [re: Beнko]  
Автор Идeaлиcтa (атакуващ)
Публикувано08.11.05 18:46



гледай в чуждата копанка, а?
Ти вкара ли Данчо Ментата в 38 НС? Вкара го. Окаля ли се до уши Данчо? Окаля се.
През 2001 г. гласува ли отново за оцапаната клиентелистка партийка СДС? Гласува. Нищо, че същата е производител на данчоментовци и христобисеровци. Явно те е огряло - не може да си чак толкова глуповат, колкото изглеждаш! Оклепаха ли се после путьо и надка? Оклепаха се.
Учи се от нас бе, Вонко. Подкрепихме царя. След като се заигра с Меди (вместо да заложи на патриотите и монархистите) и оплескаха положението, избрахме по-стойностните хора. Това палача ти го набива барем 10 пъти в тиквето. Така че... използвай по-често огледалото, ако обичаш!

Проблемите на България започват от джамиите и съвсем не свършват с това цели области да преминат административно в ръцете на антибългарската ДПС. Използваш ли очила?

За купуването на гласове - ясно! Аз не съм го оспорвал никога.



Тема Няма такъв филмнови [re: Идeaлиcтa]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано08.11.05 19:06



Няма "официално вероизповедание" колкото и да им се иска на православните скотове да се намърдат примерно в училището под благовидния предлог да не се намърдват там други скотове. Е, няма да стане скоро - нито за едните, нито за другите.

Кто верит в Магомета,кто-в Аллаха,кто-в Исуса,
Кто ни во что не верит-даже в черта,назло всем


Тема Християните с огън и мечнови [re: Идeaлиcтa]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано08.11.05 19:11



превзеха в името на вярата кажи-речи целия свят, сеейки смърт и разруха и унищожавайки цели народи. Връщайки се от тва благородно дело, носеха вкъщи злато, скъпоценни камъни и РОБИ.

Обаче християните не безчинстваха само в чужбина. Те измислиха инквизицията и преследваха всяка проява на мислене в продължение на цяло хилядолетие.

Тази уговорка за Родината и враговете бих искал да ми я цитираш от Новия Завет, ако можеш. Знам, че не можеш.

Това, дето официален език бил българският, кво общо има с темата?

Какво означава "официално вероизповедание"? Че съм длъжен да вярвам в религиозните глупости за Адам, Ева и пр.? Обаче ми е забранено да вярвам в аналогичните глупости за Мохамед? Аре кажи нещо свястно в тази връзка.

Аз знам само за една джамия кой я е правил, както и за два православни храма. Ми не е световната конспирация, нито турските танкисти.

В Турция ИМА християнски черкви, даже и синагога. Ако даваш парите, ще ти направя една. Нямаш пари - няма черква. Ти си "вярващият", а не аз.

Сега в едно малко градче правят обреден дом за мюсулмани, че да не си извършват обрязванията и разни подобни религиозни дивотии на улицата. Ти си абсолютно уверен, че ако вместо да им се помогне, се разгонят със сопи, всички те ще станат усърдни и смирени християни, ам? Според мен следващия път ще гласуват за нещо по-хард от ДПС.

На калпавия българин мюсулманите му пречат.

И не ми разправяй, че постиш. Или че това не влизало в задълженията на вярващия християнин. Ти и постене не знаеш какво точно значи, ама карай. Но и мюсулманите ни са такива - ядат свинско и го поливат с вино. Ейся по празника им - тайно. Иначе...

И слава Богу!

Zzloba




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.