Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Новини от Атаканови  
Автор nikolayyy (cskar)
Публикувано14.10.05 09:27



Вчера бях на учредително събрание на Атака в български областен център. Присъстваха депутати и националния координатор на партията. Изборът на ръководство премина формално и набързо. Имаше и една групичка от щатни ченгета-провокатори, преминали вече през няколко партии. Въпреки отчаяните им опити да докажат колко велики националисти са, не успяха да направят нищо и накрая напуснаха мероприятието. Официалните лица опитаха с добро да ги разкарат, но по едно време им писна, скръцнаха със зъби и ония се уплашиха. За председател бе избран бивш служител от полицията. Прави ми добро впечатление, че "Атака" е пълна с бивши полицаи и военни, които не скриват крайно негативното си отношение към циганите, чалгата, тоталния демографски срив, турцизацията на страната и наличието на евентуални американски бази. Бивши седесари и бесепари нямат почти никакъв шанс да попаднат сред активистите на партията, а горещата новина, която бе съобщена, е че Боян Расате от БНС вече е със спрени правомощия да представлява Атака из страната. Сред делегатите имаше и няколко млади момчета с бая широки рамене, квадратни челюсти и ниски подстрижки. Атака очаква да постигне много добри резултати на наближаващите местни избори и май няма аспирации към президентския пост. Активистите на Атака се проучват твърде дълго време, преди да бъдат упълномощени да изпълняват някакви функции, което рязко контрастира с поведението на останалите партии, които по правило прибират при себе си всевъзможни отрепки, за да могат да ги манипулират по-късно. Предлагам ви тази информация за дискусия и в никакъв случай не провеждам партийна агитация.

"White race, unite!"



Тема Че останаха ли отрепки за останалите партии?нови [re: nikolayyy]  
Автор justaman (man enough)
Публикувано14.10.05 09:47



Абе, момче, вие ако тръгнете да гоните "ченгетата" от Атака половината ръководство трябва да си тръгне. Включително и фюрера ви..... дам.

Не знам на кои хора викаш ти "боклуци и отрепки" ама във вашата партия е пълно със "скинари", от които аз лично по-големи отрепки не съм виждал.

Та, със здраве..... И дано има умни гласоподаватели в България.

... but me, I'm justaman


Тема Re: Новини от Атака [re: nikolayyy]  
Автор selski_tarikat (ентусиаст)
Публикувано14.10.05 09:56



Расате zащо е със спрени пълномощия?



Тема Вярвам ти. С това накрая постинга ти прилича не нанови [re: nikolayyy]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано14.10.05 10:36



партийна, а на расистка агитация.

С кого да се обединяваме бе? С мангалите ли? Щото ако не знаеш случайно и те са от бялата раса.

И срещу кого? Срещу японските пенсионери в Шипка, дето са от жълтата раса ли?
Ако се обедините, направо ще им разкажете играта! Докато Волен им държи реч на селския мегдан на гр. Шипка, по-тъмната част от бялата раса ще изтараши къщите им от комина до водомера в мазето

"White race, unite!"


А Ззлобата ще го вземете ли във вашата партия? Я къв е левент:



И компютърна грамотност има. Е, полуграмотност, щото пише предимно глупости, ама при неграмотните, полуграмотния е цар

Докато при при идиотите е различно. Там цар е най-големия идиот. За справка виж линка отдолу:



Тема А какво е отношението на Атаканови [re: nikolayyy]  
Автор _stormleader_ (буревестник)
Публикувано14.10.05 10:43



към това, че пред българския парламент стои паметник на руски цар на кон?
Че патриаршеската катедрала е на името на руски светец, един куп улици в София са кръстени на руски генерали, а паметниците на окупационната съветска армия още стърчат навсякъде?
Как се вързват тези факти с изповядвания от вас т.нар. "национализъм"?



Тема Re: Новини от Атаканови [re: nikolayyy]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано14.10.05 14:18



Много те натиснаха и ти май се покри :) смело бе не се страхувай - тука атакаджийчетата не ги бием, не сме скинари - само Ви обясняваме що не ставате и вие и фюрерчето

И както обикновено при подобни постинги у мен веднага се породиха въпроси...

1. Как кореспондира това: Имаше и една групичка от щатни ченгета-провокатори, с това За председател бе избран бивш служител от полицията ?? Мене ми звучи като "Всяка крива линия успоредна на априлската линия е права линия"

2.Официалните лица опитаха с добро да ги разкарат, но по едно време им писна, скръцнаха със зъби и ония се уплашиха. - да разбираме ли че демократичните начала в партийното ви образуваийце са на това ниво ? Който не е съгласен с вождето - гьостерицата?

3. бивши полицаи и военни, които не скриват крайно негативното си отношение към циганите, чалгата, тоталния демографски срив, турцизацията на страната и наличието на евентуални американски бази - все съм мислил че ченгетата от тази генерация са толкова тъпи колкото и армейските старшинки (на ме прощава сержатчето НВС2, то е по-тъпо) ама да имаш ОТРИЦАТЕЛНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ДЕМОГРАФСКИЯ СРИВ ... бе като дойдете на власт да не сте решили да прокарате закон, де що е жена без гащи да ходи и при поискване да ляга без протести ако е така казвай да гласувам за вас 2-3 пъти.

4. За Боян Расате си мълчиш гледам - това малко ми изглежда като война за фюрерското място , не се ли притеснява че при тях скиновете са повече?

5. Сред делегатите имаше и няколко млади момчета с бая широки рамене, квадратни челюсти и ниски подстрижки. - това прости мутри ли са или интелигентно скинчета ... уточнявай моля те


В крайна сметка наистина се замислям дали да не подам документи за членство във вашта партийка - в молбата съм решил да напиша, че произлизам от добро и скромно семейство на баща мюсюлманин - български турчин и майка еврейка ... умирам си от любопитство какъв аргумент ще измислят тъпите ви тикви да ми откажете членство - пък кат ми го откажете има да ви разнасям по съдилищата

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: А какво е отношението на Атаканови [re: _stormleader_]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано14.10.05 17:54



Навремето признателния български народ е поставил тези паметници в години на всеобщ патриотизъм. Кой си ти, та да отричаш този голям миг от историята ни?




Тема Re: Новини от Атаканови [re: nikolayyy]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано14.10.05 18:39



Ти унищожи и последните ми симпатии към АТАКА.

Може ли да си такова тъпо перекенде?









ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема A може ли да не е?нови [re: AПOЛOH]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано14.10.05 18:42







Тема Re: A може ли да не е?нови [re: Beнko]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано14.10.05 18:47



Мислех, че такива перекендета се въдят само в кликата на костОФФ.

Е, този път не съм познал.










ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.