Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 15.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема До пичовете: ДА ЗАЩИТИМ СВОБОДАТА НА СЛОВОТО!нови  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано13.10.05 19:43



Пичове, сигурно знаете, че някъв прост келешин-седебесераст баннал нашия приятел Зиези, защото бил националист!



Но седерастията, която край няма продължи. Вчера най-учтиво казах на модераторът-седераст в темата, която бе пуснал ("Зизеи: да гласуваме"), че налага цензура и той в отговор ИЗСТРИ цялата тема. 16 мнения. Повечето, от които идиотски. В смисъл "Махнете Зиези, защото е с мустаци".

И тъй като това ме нервира - пуснах една тема във "Въпроси и помощ"



(впрочем там нашата форумна тьотка-седерастка се проявила като достоен поклонник на другарката Цола но това е тема на друг разговор; first thing - first).

Там обаче отговор още не съм получил, затова както бях обещал пуснах тема в клуб Лингвистика за свалянето на седераста-модератор, при което сините талибанчовци от клуба ме баннаха ДВА ПЪТИ! Е, после като истински седерастки тупани ми върнаха правата, но аз приятели съм огорчен и ядосан. Много ядосан.

Затова призовавам пичовете да направим един мощен десант във форум Лингвистика и да защитим Зиези, демокрацията и човешките права!

За сега сме двамата с Ген. сек OU_zz, но им спретнахме един блиц-криг набързо. Надявам се, че седерастите няма да се намесват защото и те ще изедат шамарите.

В АТАКАААА!

Редактирано от Бoeвoй на 13.10.05 20:26.



Тема Re:нови [re: Бoeвoй]  
Автор Инфopмиpaщ+++++++++++++++ ()
Публикувано13.10.05 20:39



Защитавай го, де, къде беше, когато пуснах този постинг:



А да не би да е за украса?



Тема или по скоро "да начукаме канчето на лошия саддам"нови [re: Бoeвoй]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано13.10.05 21:53



не си ли даваш сметката че постъпваш точно по същия начин.

има някакво общество дето мъчи/или не мъчи негрите, няма значение, някакво негърче писва и ти хукваш с ракетите



Тема Не точно!нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано13.10.05 22:45



Темата на Зиези тук, я мернах още преди няколко дена, но не и обърнах сериозно внимание, докато не видях с очите са "бана" в една тема в клуб Македония вчера. После отидох в клуб Лингвистика и си дадох мнението против безпричинната или нелегитимна цензура, в който и да е клуб (което междувпрочем ти май прочете). В отговор мъдератора ме пита "кво съм?", при което му отговорих "да ме пита някое друго въпросче", при което той изстри цялата тема, защото се почувствува гузен.

Сега, кажи ми честно - какво точно аз трябваше да направ освен да се "сборя" с правилата, уставите и прочие седеращини, които виреят там. Ако съм сбъркал някъде - ще си призная, а няма да си трия мнението - обещавам.



Тема Re: Не точно!нови [re: Бoeвoй]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано13.10.05 23:03



ами гледай сега.

първо не ти е работа да ходиш по клубове които не те интересуват да въздаваш справедливост (същата работа като ирак, но там поне американците имат някакви интереси)

второ, ако не го знаеш, обикновено в повечето клубове право на глас имат само регистрираните потребители с демонстриран някакъв интерес към клуба (публикувано някакво количество теми ПРЕДИ началото на гласуването), точно за това са те питали "кво си"

а темата беше изтрита, защото беше взето решение, за какво да стои там?

основание да се сбориш с "правилата, уставите и прочие седеращини, които виреят там" би имал ако беше член на обществото което се е завъдило там, а не когато някой ти свирне да хукнеш да раздаваш справедливост, без да си наясно какво точно се е случило.



Тема Re: Не точно!нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано13.10.05 23:20



Имам чувството, че тази дискусия вече сме я водили:



Второ, защо смяташ, че НЕ ми е работа да ходя, където си искам и защо смяташ, че клубовете НЕ ме интересуват. В тоя ред на мисли, ти кво правиш в коментара там имаш право на мнение, а аз нямам. Куца ти логиката.

Също така има поне 15 клуба, в които чета, но НЕ ПИША или пиша от време на време. Пример: Македония, Славия, ЦСКА, Футболни класици, Българи в Америка, Българи в Германия, Туризъм и т.н. и т.н. Писането както и количеството на теми НЕ Е достатъчно условие, някой да има да право на глас да решава дали друг има право на глас!

И трето, темата беше изтрита, защото снощи мъдераторът се сдуха окончателно и от сдух само това му оставаше. Не знам дали си ми прочел мнението, но то бе съвсем културно. Явно думата цензура хич не му е била по-вкуса. Иначе защо да е трие? Темата на Зиези, заради която той бе баннат е още там. Защо?

И накрая - никой не ми е "свирвал", нито ми е "поръчвал", нито ме е карал да правя каквото и да е било за Зиези. Това е дир-бе-ге. Тук форумите са свободни за всеки регистрирал се участник! Ако се чувствувате специални във вашето общество, моля разкарайте се от дира, за да се оттървете от Зиези и разни борци за свободата и равенство.

пп. Ако ще спорим да е по същество. Защо е баннат Зиези. С какво е нарушил правилата на дир-бе-ге. Защо темата му за бана бе изтрита?



Тема Ziezi ex quo Vulgares !нови [re: Бoeвoй]  
Автор DUAL (двоен агент)
Публикувано13.10.05 23:37



Пламен е до някъде прав.
Седерастите и те са хора и те са българи макар и с по-сложна сексуална и национална ориентация
Но когато са в друг клуб да си се оправят там , ако освен ако не ти е много при сърце няма какво да се бъркаш







Учен глупак е този, който е прочел за всичко на света и просто е запомнил прочетеното.
Х. Шоу




Тема Re: Не точно!нови [re: Бoeвoй]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано13.10.05 23:59



зиези е баннат защото се прави на чоли-боли, това достатъчно ли ти е?

а клубовете са като семействата, ако вътре в клуба си решат, че ще банват без предупреждение всички с розови никове, това си е тяхна работа.
иначе става като англичаните дето махат прасенцата за да не обидят някой религиозен малоумник.



Тема Клуб Лингвистика е гнездото на оситенови [re: Бoeвoй]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarum)
Публикувано14.10.05 00:21



Клуб Лингвистика е гнездото на осите и българофобите. Там се толерират всякакви храчки срещу българите, а тези, които се противопоставят, биват изритвани. Заедно със Зиези онзи ден получих бан и аз. Защо? Заради

, в който отговарям на следното:

сега, малко горчива истина. класация на балканските народи по величие:
1. гърците - имали са математика, философия, градове, велики войни, омир, теофраст, измислили са педераслъка и лезбийството. с една дума много добри
2. турците - въртели са ятагана над африка азия и европа. измислили са еничарството - концепция която се ползва на места и до днес и е единствения известен на науката начин за производство на лоялни кадри.
3 македонците - техния цар сашо македонски много е клал и е построил град чак в африка, който и до днес му носи името, нещо като димитровград, само че в мнго по-големи мащаби и продължителност във времето.
4. румънците - принос към световната култура, най вече с легендата за дракула, а също и с големия румънски хит "любов под липите".
5. и ние разбира се. общо взето целия ни принос към световната култура е че в един епизод на мърфи браун, казаха по новините че в българия е избухнала атомна централа. в шпионското дело се славим с българския чадър - дори по дикавъри дадоха за него. общо взето това е. както е казано в една книга - "почти безобидна"

---
Тоест аз съм засегнал българофоба, защото съм го иронизирал за "ценностите", които поставя на първо и второ място. В същото време българофоба е поощряван да е , а също така се поощряват и , отколкото аз или Зиези някога сме отправяли към когото и да било в този клуб.
---
Клубът е просто българофобски. Зиези ако иска да се разправя, моя милост няма да се върне там дори да ми махнат бана и да ме молят на колене.



Тема Да защитим свободата на словото от монархо-кому- [re: Бoeвoй]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано14.10.05 00:26



нистите като оня

!

Тоя идиот също като родните червенотиквеници и смята, че свободата на словото, а и правото на живот не важат за родените под слънцето, дето огрява само защото диктатори като Садам, Фидел, или Сталин му разрешават.

Зиези може да е за ебане, но не е за банване!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.