Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема СДС не може без Костовнови  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано04.10.05 12:10



"...Два фундамента в политиката на СДС остават непроменени: антикомунизмът и антикостовизмът. Невидимото присъствие на Иван Костов беше по-забележително и от портрет на стената; за пореден път бяха опровергани Костовите думи, че с ДСБ "духът напусна мъртвото тяло на СДС". Нямаше го телом Командира, но неговото писмо-декларация до делегатите възбуждаше духове, оратори и слушатели по-силно от дневния ред на конференцията... В доклада на Надежда името "Костов" беше споменато 5 пъти, в речта на Петър Стоянов самото име не се споменава, но изобилстваше от косвените препратки тип "думам ви нещо си, сещайте се за Костов... И т.н. Още сто пъти да напусне СДС, Командира остава незаобиколим фактор в сърцата, душите и устите на всички седесари по света."



Ханти, що така, бе?



Тема Ззлоба,арсте и Размисли също не могат без Костов.нови [re: Mesir Voland]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано04.10.05 13:03



Те дали имат нещо общо със СДС?

Ззлобата в една от "биографиите" си

, а "размисли" си е боядисала ника син, ама арсте само ззлобата срещу Костов го издава.
Обаче пък може и доганизиран мангал да е, от ония, наританите, или жена му да го е зарязала с някой млад десебар, та затова да е така ззлобен

Ханти, кажи бе!



Тема Re: Ззлоба,арсте и Размисли също не могат без Костов.нови [re: Beнko]  
Автор arste ()
Публикувано04.10.05 13:27



Искам да ти обясня,че съм бил член на СДС още от основането на съюза.В моя род за разлика от на някои пишман демократи нито по бащина нито по майчина линия е имало членове на комунистическата партия,нито кандидат такива.Напуснах СДС по собствено желание след като стана партия защото видях,че съюза се превръща в добре смазана болшевишка машина. Знаеш ли как се провеждаха събрания по времето когато Костов беше лидер?
Първо се прочиташе официалното становище на ръководството и след това се даваше думата за мнения. Никой не смееше поради страх от изключване да изрече дори и елементарна критична оценка.
Сега ясно ли ти е?



Тема Никога не е късно някой идиот да омаскари рода синови [re: arste]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано04.10.05 13:52



Особено ако го е налегнала ззлобата, както е при тебе.

А за това, че сте се събрали посрани от страх партийковци нито аз, нито Косртов е виновен. Не вярвам той лично да е идвал да ви чете директивите и той лично да идва да изключва боклуци като тебе. Пък, че сте треперели пред някой местен боклук , дето вие сте си го избрали си е ваш, не мой или на Костов проблем.

Аз за разлика от тебе не се вра по партии и затова като видя лайнари нямам скруполи да им го кажа в очите.

На Костов симпатизирам затова, че наритва много успешно боклуци като Виденов, Пирински, Бригадир, царвуля, наглото крадливо мангалче Велчев, Р. Петков, ззлобата ...
Като разбрах, че партийко като тебе е треперел от страх още повече ми се издигна в очите.

Въобще колкото повече ззлобни боклуци го лаете, толкова повече свестни хора разбират, че това, което вестникарската империя на ЩАЗИ и комунистическата преса и телевизии на Манджуков ръсят срещу него е гола ззлоба като вашата.

А аз ви дразня, за да помагам на това добро дело

Както се казва, богатий с парите, бнедний с трудът, умний като мене с умът, ззлобний като тебе със ззлобата и т.н. Важно е работа да се върши.

Сега на тебе ясно ли ти е?



Тема Re: Никога не е късно някой идиот да омаскари рода синови [re: Beнko]  
Автор arste ()
Публикувано04.10.05 14:34



Аз също не се вра по партии и затова напуснах СДС именно когато стана партия. А боклуци сте вие защото позволявате на един кандидат комунист и преподавател по политикономия да ви промива мозъците.
А до това колко хора му вярват е видно от мястото му в парламента и ще стане още по видно когато личният му кандидат кмет вземе 10тина процента
Ясно ли ти е



Тема A ти кога разбра, че Костов е преподавател понови [re: arste]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано04.10.05 14:47



политикономия бе кретен? Кога Костов стана лидер на СДС, пък кога СДС стана партия, та кога напусна ти? Май много забавени реакции имаш? С Бисеров ли напусна, или с Бакърджиев?

Кво, не те направиха министър на културата, а? Неблагодарници!

А до каква тъпота ви е довела ззлобата ви ще разбереш, когато кмет ви стане нагъл крадлив мангал като Велчев. Макар че както си озлобял и това не е сигурно.
Явно за ззлобни задници като тебе агент Сава с обръчите ви е малко, та за още плачете.

Това ви е единствения аргумент срещу Гаврийски: Кандидат на Костов! Затова всеки друг, но не и той!

Ззлобни идиоти!

Айде изчезвайте





Тема Re: Ми да! Кого да бие иначе?!?нови [re: Mesir Voland]  
Автор kalva4 (рекордьор)
Публикувано04.10.05 14:48







Тема Ти май отдавна не си слизал от дървото и не знаешнови [re: kalva4]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано04.10.05 15:01



какво става по земята.

На последните избори от листата, която Костов водеше влязоха повече депутати, отколкото от трите управлящи партии взети заедно

И над 2 пъти повече, отколкото от коалицията "СДС, ДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ, ДВИЖЕНИЕ "ГЕРГЬОВДЕН", БЗНС НС - БЗНС, ДРОМ"./

Айде слез за малко на земята. Ако можеш



Тема Re: Ти май отдавна не си слизал от дървото!!!нови [re: Beнko]  
Автор kalva4 (рекордьор)
Публикувано04.10.05 15:30



ГОЛЕМ УСПЕХ на др.костУФФФФ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВТОРИ отзад напред!



Тема Re: A ти кога разбра, че Костов е преподавател понови [re: Beнko]  
Автор arste ()
Публикувано04.10.05 16:07



Винаги съм бил против такива плазмодии като Костов да бъдат приемани в СДС.
Бакърджиев и Бисеров не съм ги назначавал аз на постовете им. Апропо кога ги изключиха? Когато правеха золуми и дерибействаха вътре в партията или когато застанаха срещу МУ?
Да питам ли и за Данчо Ментата?
Аз с култура не се занимавам и ми е все тая кой ще е министър на същата толково колкото на сърбите им дреме,че "маджарско немат излаз на море"!
Относно обръчите да ти припомня ли кои бяха около ОДС с лидер Иван Йорданов Костов?
ДА ти припомня ли за "ТРОН" и Красимир Стойчев или за "ОРИОН" и възхода на кебабчията Славчо Христов от собственик на малко ресторантче до мултимилионер и банкер.Да ти припомня ли,че докато Костов гонеше МУЛТИГРУП в същото време първите си милиони трупаше Самоковеца.
Явно ви е слаба паметта!!!!
Сега ясно ли ти е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.