Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 30.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема мила,нови [re: Dobrata]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано08.09.05 22:05



гаврийски е пълен посерко ... и дришльо ... и как не се научи толкова време да оценяваш хората ??? Ми аз слон за тва време щях да науча да прави задно салто !!!!! Срамота !!!1



Тема Re: мила,нови [re: Пaлaч]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано08.09.05 22:11



Скъпи, аз , за разлика от теб, съм последователна! По повод последната отрепка, която обожаваш, препоръчвам ти темата на г-н Ветов, в която е поместено едно покъртително писмо-обръщение към новата ти любов Воленчо.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: мила,нови [re: Dobrata]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано08.09.05 22:25



скъпа, да ти припомня ... за разлика от теб ни обожавам ни въздигам до стамболов и христос никой политик .... още по-малко мангали ... начи обожанието, верността и култа към некой е типино за седерасто-комунистите. Ние свободните и волните хора наистина не сме последователни и се гордеем с туй .. ний сме свободни и с кеф ще му го турим на всеки мангал дето краде като иванча костова и жена му костовица - крадлата от фондация бъдеще за българия ...



Тема Re: мила,нови [re: Пaлaч]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано08.09.05 22:28



Въобще - като мекотели сте, без мнение, без гражданско чувство, без съвест!
P.S. Не ми се иска да го приемаш като обида.
Обич от Добрата, но не ме занимавай с безпринципни глупости!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Я УТРЕ /08.09/ ВСИЧКИ ИСТИНСКИ ДЕМОКРАТИнови [re: Dobrata]  
Автор Бaш мaйcтop (зидар)
Публикувано08.09.05 22:30



Какъв народ сте вие бре хора, на стар ерген людете и котка ,че има 9 живота не му дават да се грижи ,а вие искате да му дадете цял град. От такъв не можеш да очакваш нищо,той е свикнал само себе си да гледа,а другите кучетата ги яли.Хайде стига не си правете майтап с човечеца като го предлагате за кмет.Тая дебелашка щега може да роди само мозъка на цигането ванчо.



Тема Re: Я УТРЕ /08.09/ ВСИЧКИ ИСТИНСКИ ДЕМОКРАТИнови [re: Бaш мaйcтop]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано08.09.05 22:40



Дискриминираш ли? Еснафско изказване, Майсторе!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Яяяя, кой говори за "еснафско"нови [re: Dobrata]  
Автор Areнт ()
Публикувано08.09.05 22:45



Баш специалистката по надничане под чужди завивки.

Ми хубаво е казал човекът. Мъж или жена на тая възраст, дето не са в състояние едно семейство да свъртят ...



Тема Re: мила,нови [re: Dobrata]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано08.09.05 22:46



и таз Добра да сме без мнение .. напротив ... мнение си имаме и винаги си е наше и неподправено и истинско и 100 % лично .. е не сме костомолци та да ни е мнението пълно копие на мангаля ама туй не е обида но комплимент .... как не те е срам да си в групичката на най-безличните баби .. на бабите без лично мнение дето одят по политсъбрания ... туй не го приемай за обида де ... костомолците сте ни ясни .. вий и такива като вас ходите та да се взривявате в името на мангаля дето ви е култ и се радвате да одите в рая во името костово барабар и досуш с муджихадините и талибаните ... ми как не те е срам ??? Ми уж българка си ... каква ви е разликата с неграмотна чеченка бомбаджийка и убийца на невръсни деца в името на мангаля ?



Тема Re: Яяяя, кой говори за "еснафско"нови [re: Areнт]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано08.09.05 22:51



Не мога да ставам адвокат на никого, но понякога е по-добре да останеш сам, отколкото с киликанзер да свържеш живота си, въобще - съдба!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!

Редактирано от Dobrata на 08.09.05 22:53.



Тема Re: Я УТРЕ /08.09/ ВСИЧКИ ИСТИНСКИ ДЕМОКРАТИнови [re: Dobrata]  
Автор Бaш мaйcтop (зидар)
Публикувано08.09.05 22:54



Не аз,а народа го е казал. Стара мома ,стар ерген са като пробит ператник вода не държи т.е той не може собственият си живот да уреди ще тръгне за другите да се грижи,умряла работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.