Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Защо костовистите са такива простаци?нови  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано21.08.05 14:53



Езикът им изобилства от псувни и обиди срещу опонентите им.

Реалиста: дебили, швестери, малоумници, помияри, педераси, путки, маймуни

Венко: миризливи, дебелогъзи, лайнари, идиоти, педерасти и куп други псувни, да не ги изреждам

Justaman: идиот, капут нещастен, инфантил, малоумник, тупан

Ето само заглавията на темите на трима от най-ярките представители:

:

Царвуля: Ювиги и другите вЕрващи са идиоти
Ко стана бе сульо?
Кво стана бе лъжец?
Какво си се озъбил бе мангал лъжлив?
Кви записки бе идиот?
НДС2 - РАЗВЪДНИК НА ИДИОТИ И ПОДЛОГИ
И идиотите сте се самоопределили
A ти още ли лапаш савовия

И много, много други.




Тия приказки минаваха пред тъпаците преди 4 години
Основното и дебилно обвинение на швестерите...
Май обиждам помиярите.....
Какъв опонент си ми ти бе, помияр....
Идиотите като вас ебаха мамата на България
Бе идиотино...
Ха-ха...сам си призна, че си червен задник
Пак те гази амнезията тъпако
Педали са...винаги са били



Глупак!
Глупости говориш.... пак.... за кой ли път?
Глупости на квадрат
Глупости!!!
Престани с глупостите
Нема такава глупост
Много глупости си изписал
Абе, тупан
Ти инфантилен ли си?
Кълвач, тъп си кат фитка
Ти като пишеш глупости четеш ли ги?
Много те обичам като плещиш глупости...
Абе, маймуняк
У-у-уу, колко си тъп

и т.н.

За сравнение прилагам мои теми:



Разбира се и аз съм попръжвал понякога, но в сравнение с тези индивиди съм си направо ангелче.

Та се чудя този вулгарен език, на какво се дължи? Средата? Домашното възпитание? Болка, страдание?

Интересното в случая е, че тези простаци имат себе си за някакъв сорт елит, който е "светнат" как седят нещата, а ние сме "дебили, швестери, малоумници, помияри, педераси, путки, маймуни, миризливи, дебелогъзи, лайнари, идиоти, педерасти, инфантили, тупани".

Въпреки всичко, нека се отнесем снизходително към тях. Такова им е нивото.

Редактирано от †Ю⵴µ† на 21.08.05 15:11.



Тема Re: Защо костовистите са такива простаци?нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано21.08.05 14:59



Тия са ниво ранния Дачков.
Става въпрос за времето преди да го доведе Костов в София. След това Дачков се е ушлайфал и не ръси такива цинизми. Друг е въпроса, че остава на селско ниво. А тия от клуба не търпят развитие. С чугунени манерки на раменете са. Затова и по избори ги млатят като мачета у дирек, а те се радват. Бил Костов най-голямата дясна сила ?!
Тоя през 2001 г. взе 18%, а сега е под 7%, но бил големата работа......



Тема Re: Защо костовистите са такива простаци?нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано21.08.05 15:04



ЕТО НЯКОИ ТЕМИ НА КОСТОВИСТА РЕАЛИСТ :

Re: Що не се гръмнеш бе Политика Peaлиcт 16.08.05 19:59
Re: Тъпанарино Политика Peaлиcт 16.08.05 19:51
Предизборните чешмички издавиха раята... Политика Peaлиcт 16.08.05 19:46
Re: Ей путко Политика Peaлиcт 16.08.05 19:41
Re: Не е травестит... Политика Peaлиcт 16.08.05 19:35
Re: Я се ебете в гъза и двамата Политика Peaлиcт 16.08.05 19:34
Re: Да ви е..... м.... Политика Peaлиcт 16.08.05 19:31
Re: ЦАРвулите и комунягите мълчат... Политика Peaлиcт 16.08.05 13:57
Re: Да бе, точно в народа си е проблема... Политика Peaлиcт 16.08.05 12:21
Re: Булгаристанският народ да го духа Политика Peaлиcт 16.08.05 12:11
Re: Я не се прави на ударен Политика Peaлиcт 16.08.05 12:08
Re: ЦАРвуля никакви данъци не е намалил Политика Peaлиcт 16.08.05 11:57
Re: ЦАРвули и комуняги, защо сложихте Доган на вла Политика Peaлиcт 16.08.05 11:55
Re: Абе ти малоумен ли си бе Политика Peaлиcт 16.08.05 10:40



Тема Да, но мен ме интересува..нови [re: Paзмиcли]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано21.08.05 15:07



...откъде е това самочувствие на "образован елит", който знае как седят нещата и обиждат опонентите си, които имат за "идиоти и глупаци".

Сред тях има и нормални хора, например Аналайзъра, но в болшинството си са пълни селяци с големи претенции.

Редактирано от †Ю⵴µ† на 21.08.05 15:19.



Тема Ох, остави се...нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор ДpyrияT (Бял Бродник)
Публикувано21.08.05 15:15



Понякога с почуда се възхищавам от себе си. Викам си, "гледай, значи, с какви невъзпитани хора общувам последните 4 години и въпреки това съм успял да запазя самообладание (с 1-2 изключения) и да остана Човек." И не съм сам! Може би това е мястото да отбележа, че тази тема е едно добро допълнение към темата на Момчил за разликите м/у пичовете и седерастите.

Тежко е, признавам. Почивам си от време на време от простотията, но аз няма да се откажа. Ще влизам тук и доколкото мога ще внасям своята лепта в облагородяването на речниковия им запас и развиването на въображението им. Доколкото е възможно.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема И аз съм си го мислил често...нови [re: ДpyrияT]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано21.08.05 15:18



... и затова няколко пъти съм си правил почивки от форума по месеци.

Идва ми в повече понякога.



Тема Хората са верващи.нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор ДpyrияT (Бял Бродник)
Публикувано21.08.05 15:23



При тях самочувствието е нещо самоподразбиращо се. Поватарят си постоянно, колко са умни, хубави и ентелегентни и започват да си вярват. Те всъщност затова и го правят, повтарянето. Аз не знам, дали има и един ден в историята на клуба, през който нито един от тях да не го е написал.

А думичката "елитарни" я използуват вместо "малцинство. Също, като лудите. Те са луди, само защото са малцинство при чуването на разни гласове (примерно). Да си чул или видял някой луд да си признае, че е луд?

п.п. Да добавя!
На това почива и тезата им за простият народ. Народът не беше прост, когато качи Костов да управлява. Стана прост, когато те станаха малцинство. Тоест, това е изпреварващият им начин да нарекът себе си умни. Ето, народът е (повечето) прост, а ние сме противоположното на простия народ.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...

Редактирано от ДpyrияT на 21.08.05 15:27.



Тема Re: Да, но мен ме интересува..нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано21.08.05 15:27



Въпроса опира до народопсихология.
Има хора със средни възможности и когато тези хора видят, че такъв като тях се издига (Костов, който е бил един жалък преподавател по измислената политическа икономия на социализма на държавна заплата), те като крещят край него получават едно удовлетворение. Костов е един обикновен човечец със соц. биографийка и със средни възможности. Но стана премиер. Хората, които го величият са като него - обикновени соц. граждани по времето на Живков, но с големи амбиции и сега виждат как един, който принципно не се различава от тях е по върховете. И някак си е те самите се чувстват там.
Загледай се в поведението и приказките на хората от ДСБ - Методиев (той беше в Демократическата партия, а сега е вече при Костов) от Силистра, Малинов от Дупница, Михайлов от Добрич, Катя Михайлова от Пазарджик. Ще добавя Явор Дачков от Габровско и т.н. Тези хорица до 1989 г. дори не са и гъквали срещу комунизма. Най-много вечерно време на чаша ракия да са разправяли вицове за Владко и неговия татко пред роднини. Ходили са тук и там на работа, вземали са заплата, гледали са да вземат карта за море, да си купят кило банани за Нова година, да намерят връзки за един телевизор и т.н. Все дребни нещо от социалистическия животец. Пропуснах - тези, които са дошли да следват в София са гледали и да се оженят за жител на София заради жителството.
Но пада Живков и те излизат вече на предна линия. Почват да говорят за демокрация, за декомунизация и т.н. И разбира се - започват да си трият разни неща от биографиите.
Загледай се в биографиите на демократите - доста са скромни до 1989 г., а след това стават доста обемисти !
Общо взето става въпрос за големи амбиции на средни, дори и посредствени хорица най-вече от селата.
Пък и култа към личността не е нещо чуждо на България - имало е култ към разни комунистически босове и по-късно той се трансформира в култ към демократичен вожд.



Тема Да, но..нови [re: ДpyrияT]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано21.08.05 15:30



Бих го разбрал, ако се имаш за "елитарен" и се държиш като такъв. Но да си изливаш пълната простотия черно на бяло и в същия момент да се имаш за нещо повече от обикновен простак - това недоумявам.

Как така парадират с простотията си от една страна, а от друга се имат за "елит"?

Например, Антикомуниста се има за елит и се държи като такъв, поне. А тези индивиди тук, направо ме смайват.



Тема Напълно съм съгласеннови [re: Paзмиcли]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано21.08.05 15:33



Това е комплекса на селяка. Те затова ненавиждат Симеон, защото той наистина е елит и това ги подтиска и мачка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.