Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Той го обеща...нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано16.08.05 10:49



Оди го обяснявай това на служителите в Добрич на една просперираща фирма, която изнася огромно количество продукция и за държави от ЕС. Преди месец на всички им намалиха заплатите без никакво обяснение.




Тема Re: Аз го вкарах за три нещанови [re: usmihnat]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано16.08.05 10:50



Ми то и Атака имаха същите обещания.

А от Костов тъй като нищо не зависи с неговите 17 депутата, все едно какво ще обещае. Така че, е вътре само да лапка и да ви се смее.

Лошото е, че този мангал на мен ми харчи парите.

Абе най-добре е да върнем монархията.


Тема Така е, Костов почна от толкова низко,нови [re: usmihnat]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано16.08.05 10:50



че можеше да върви само нагоре. За царо не знам, виж аз определено щех да постигна по-добри резултати. Никой не отрича залугите на Костов, темата е за царя, най-успешен премиер засега.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема За пролетарията ли си се загрижил?нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано16.08.05 10:54



В капитализма толкова лесно не става - прас, намаляваме заплатите. Щото утре ще заминат при конкурента. А ако няма конкурент наблизо, еми сори, такъв е пазара на труда.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: За пролетарията ли си се загрижил?нови [re: Greenleaf]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано16.08.05 10:57



Има конкурент, ама той да няма постоянно излишни работни места, та да ги вземе. Тва е живота в България, където царува псевдокапитализма, пък вие ми говорете колко е хубав живота. Хубав ама в София и Варна. В Силистра, Плевен, Монтана и т.н. не е хубав. България вече 15 години е превърната в София и останалата част. Лошотоп е, че тази останала част все повече затъва, ама на онея в Парламента не ги ебе за това. Щото за тях е важно хората в София да са добре, за да нямат проблеми с нови протести, барикади и т.н.




Тема С други думинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано16.08.05 10:59



Условия за развитие са създадени. Една част се е възползвала от тези условия, а другите по селата и малките градове, не е.

За това говорим и статистиката го потвърждава.

Абе най-добре е да върнем монархията.


Тема Re: Не разбрах-който има по-малко отнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано16.08.05 11:01



??? гласа трябва да бъде разкаран от парламента или да му се забрани да гласува или да се продаде/кат царистите/на най-много спечелили гласове..баси политическите курви сте.


Всяко съвпадение на събития и лица от виртуалния свят c горенаписаното e случайнo.


Тема Тези, които вадят приличен легален доход ...нови [re: Greenleaf]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано16.08.05 11:02



... са не повече от 5%. Останалите са все още в сферата на сенчестата далавера. Вервай ми, запознат съм добре с нещата. Обръчите, за които говори вече открито Доган, не само, че не са измислени, ами са и доста реални субекти в икономиката, които държат на много места и ножа и хляба. Не случайно в България няколко стотинте известни на всички мутри не се закачат, ами дори се поддържа митологията за тяхната сила и недосегаемост. А толкова лесно могат да бъдат елиминирани. Населението трябва, обаче, да се страхува от тях, иначе ще се наруши статуквото на обръчите и политиците, които лобират за тях, и току виж се пръкнала и средна класа. Да, да, ама не ... ще трябва да минат още години, докато нещата се променят. Влизането на България в ЕС ще има един голям плюс - ще ни вкарат в някои правила и рамки, което ще ограничи повсеместната мутризация.

Та, това, за което говориш ти - честен бизнес, легален доход и т.н., са трохите от баницата...



Тема Че ако мислиш, че в Алабама,нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано16.08.05 11:02



Мисури, Канзас и прочие прованс в щатите е много добре? Живот има само в Североизтока и Западното крайбрежие. Останалото е мизер, низкокултурие и фундизъм. Тук таме с некое островче на просвета и просперитет.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: С други думинови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано16.08.05 11:03



Какви условия за развитие са създадени ве? Има региони, в които за 4 години не е даден и лев за инфраструктурата. Е сега предизборно в много от тях започнаха ремонти.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.