Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 23.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема E дано...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано15.08.05 10:41



Ще съм щастлив ако стане. Една дясно-либерална формация, ще привлече доста голям процент избиратели, но ОДС има да извърви труден път. Наистина много съжалявам за тази партия. Тя бързо губи идентичност между Костов и НДСВ.

Освен това не вярвам, че НДСВ ще продължи да съществува, ако Царя се оттегли от политиката близките години.

Абе най-добре е да върнем монархията.


Тема Re: Съгласен съм с всичко без последното...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор V. Grig (пристрастен)
Публикувано15.08.05 10:51



Обединение трудно би могло да има докато в НДСВ не настъпят сериозни промени - ако не друго - то поне като лидерство...



Тема дърдориш -нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор ceлянинъt (член-простак)
Публикувано15.08.05 10:53



глупости - по повод на тая тъпа и идиотски съставена анкета!
Държавата има грижата за инфраструктурата и територията, включително горите... тя създава правилата по които се използват и се грижи за спазването на правилата...
в условията на масово бедствие държавата има грижата да организира действията по преодоляването на щетите...
отговорът, записан в анкетата "държавата да се оправя", без да има друг по отношение на държавата е абсолютно тенденциозен и глупашки!
със своето безхаберие държавата е подпомогнала тези дъждове да станат катастрофални... и следва да бъде осъдена...

ляво-дясно мислене - дрън-дрън!
хорицата - стари, на преклонна възраст - единственият им имот - съборен - няма къде да отидат - трагедия - и на този фон - твоите глупашки изцепки...

простак, простак - но вече европеец!


Тема E, все пак има и друга, според мен по-добра...нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Бeзpaбoтeн (пристрастен)
Публикувано15.08.05 10:53



E, все пак има и друга, според мен по-добра развръзка - ОДС да се запази в пространството между НДСВ и ДСБ, а обединението да е само като предизборна (а защо не и управляваща - чуй ме Господи) коалиция.



Тема Не ме разсмивай.нови [re: V. Grig]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано15.08.05 10:54



...на работа съм и ме гледат странно.

Абе най-добре е да върнем монархията.

Редактирано от †Ю⵴µ† на 15.08.05 10:54.



Тема Ето гонови [re: ceлянинъt]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано15.08.05 10:59



Соцът изплува.

"хорицата - стари, на преклонна възраст - единственият им имот - съборен - няма къде да отидат - трагедия"

Ако имаше задължителни застраховки и застрахователната система си беше добре, няма да има нужда "държавата" да им оправя ЧАСТНИТЕ имоти.

"Държавата" трябва да оправя само националната инфраструктура. Нищо повече.

Кажи ми, ако живееш в някоя западна страна и ти се наводни къщата ти сериозно ли мислиш, че държавата ще ти помогне безвъзмездно?

Абе най-добре е да върнем монархията.

Редактирано от †Ю⵴µ† на 15.08.05 11:02.



Тема Re: Съгласен съм с всичко без последното...нови [re: V. Grig]  
Автор Бeзpaбoтeн (пристрастен)
Публикувано15.08.05 11:01



В НДСВ са необходими промени, но защо очаквате те да са по различни от обществото в което живеем?

Корупция е имало, има и ще има, въпросът е в размера й...

Царят не пречи, напротив - така, че бъдете поне малко по-ясен какво точно имате предвид...



Тема "Бог е в детайлите"нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано15.08.05 11:06



са казали някой, а това даже не е и детайл.

Да не говорим, че в анкетата няма най-правилното и цялостно решение.
=> Обществото (=правителство+граждани+организации) да помогне.
Крайно време е да направим нещо което подобава на една нация. Тук наистина кой какво е платил няма значение. ПиснА ми от българи, които седят по ъглите си и не могат да погледнат отвъд собствения си егоизъм.

От подобно бедстви има две положителни неща да се извлекат:
- нацията да се обедини и помогне. Нещастията сплотяват и бла-бла психологически ефекти...
- да се вземат мерки да не става друг път - стопанисване, предизвестяване, застраховки и т.н....

Ясен *<;о)

Never mistake motion with action. A. Einstein


Тема Иманови [re: Яceн *;o)]  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано15.08.05 11:07



В отговорите за БЧК се съдържа "Обществото".

Абе най-добре е да върнем монархията.


Тема Аз наистина мисля,нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано15.08.05 11:09



че ако има макар и една клонка в еди кой си канал, държавата ще плаща и ще се извинява до 5-ти избори.
Нали държавата събира данъци И ЗА да почиства тези канали, корита и да се грижи за язовирите и да следи за потенциални опасности , и , и ...

КЪДЕ СА ТИЯ ДАНЪЦИ?!

Ясен *<;о)

Never mistake motion with action. A. Einstein



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.