Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Когато фактите говорятнови  
Автор †Ю⵴µ† (монархист)
Публикувано01.08.05 12:46





Да сте гласували за НДСВ бе.

Абе най-добре е да върнем монархията.

Тема Монархисти за ...нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Sysiphus (царист)
Публикувано01.08.05 18:15



Монархисти за силна България!

Погледнете Сизиф!
Той никога не губи надежда!


Тема Re: Монархисти за ...нови [re: Sysiphus]  
Автор razkonspirator (ентусиаст)
Публикувано01.08.05 18:30



Ха ха ха...

- "Аз като говора, не приказвам" -


Тема Re: Интересно...нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Pantarey ()
Публикувано01.08.05 18:33



...след като в последните 4 години всичко е било така наред, сумата която превеждам по текуща сметка за домашните разходи, от 1 година започна да не ми стига...

ВСИЧКО ТЕЧЕ, ВСИЧКО СЕ ПРОМЕНЯ


Тема Ся остана да обясниш и какво общонови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано01.08.05 18:35



има монитор с фактите



Тема Re: Когато фактите говорятнови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор alpacino2 (l'attore)
Публикувано01.08.05 19:20



С цифрите човек може да жонглира както си иска, но какво ме грее мен, че растежа на износа бил по-бърз от растежа на вноса (забележете, не самият износ и внос, а растежите им)? Аз като един обикновен гражданин се опитвам например да сравня растежа на доходите с растежа на цените на недвижимите имоти... Излиза, че аз, дори с моята американска заплата (да не се изхвърлям с конкретни цифри), не бих могъл реално да си позволя да си купя жилище. Но да оставим мен, на теория, жилище не биха могли да си позволят да купят дори и президента и министър-председателя на тази държава... какво да кажем за младите хора тогава?

Растежът на някакви виртуални икономически показатели, получени от жонглиране с аритметиката и натъкмяване на статистиката не могат да отвлекат вниманието ми от едни съвсем реални факти, които виждам с очите си, когато обикалям любимото ми Черноморие. Тези факти са огромните грандомански хотели на Милен Велчевата фамилия, които се издигат вече във всеки наш курорт от Златни Пясъци чак до Созопол (може би дори и по-нататък, казвам какво съм видял с очите си). Хотели, достойни с размерите си за Лас Вегас... и без да съм икономист и статистик мога да си направя една груба сметка колко струва всичко това. Айде стига сте ни правили на идиоти.



Тема Не е само Велчев :)нови [re: alpacino2]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано01.08.05 19:45



Не е само Велчев :)
Емел Етем застроява между Златна рибка и Созопол - в Боровата гора (която почти не остана - тук там някое декоратично дръвче)



Тема Това нали го опровергахме вече!нови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано01.08.05 19:49



Това нали го опровергахме вече!
Нали знаешп статистиката за безработните: намалели са 2 пъти.
А заетите са намелили само 1.5 пъти - браво на симеончо!



Тема Бай Мангауците не признават фактинови [re: †Ю⵴µ†]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано01.08.05 19:54



За тях само Манго е велик, и това е. Добре, че бе царя, да подобри икономиката, и да прекара комунягите.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: Остава да обясниш....нови [re: Greenleaf]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано01.08.05 19:57



..с кои свои действия ЦАРвуля и "подобрил" икономиката и да докажеш, че днешният растеж, не е благодарение на реформите на Костов в периода 1997-2001г. Апропо, я спомени някоя реформа на ЦАРвуля

Редактирано от Peaлиcт на 01.08.05 20:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.